dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1

    Domyślnie Czym i jak grzać podczas prac

    Sobotami kładę w domu (stan surowy zamknięty) instalację elektryczną i alarmową. Niestety zrobiło się zimno i bez jakiegoś ogrzewania nie dam rady.
    Dom jest średniej wielkości 156m2 pow. użytkowej. Na chwilę obecną kozą chyba nie ogrzeję całego budynku. Zastanawiam się nad jakąś przenośną nagrzewnicą ale nie wiem jakiej mocy będzie odpowiednia. Macie doświadczenia w tym temacie?

  2. #2
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Widziałem ostatnio coś takiego w obi:http://allegro.pl/nagrzewnica-elektr...724260061.html ten model 3 kw jest na 220 v i powinien ci wystarczyć wg. mnie.
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał emilch Zobacz post
    Macie doświadczenia w tym temacie?
    Ja miałem dokładnie coś takiego, sprawdziło się w 100% później odsprzedałem ekipie wykańczającej bo nie wiedzieli, że to takie fajne a ja pozbyłem się urządzenia, choć niekiedy mi żal jak coś robię w nieogrzewanym garażu.....polecam
    ps.
    To promiennik promieni podczerwonych - jak cię widzi to Cię grzeje i odpowiednio nagrzewa przedmioty w zasięgu widoku urządzenia koszt obecnie to ok 400,-
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	5852_3.jpg
Wyświetleń:	24
Rozmiar:	38,1 KB
ID:	227020  
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki za pomoc własnie kupiłem nagrzewnicę elektryczną 5kW

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Jarek.P
    Zarejestrowany
    Aug 2004
    Skąd
    pod Warszawą
    Posty
    7.502
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    442

    Domyślnie

    Ech, delikatni jesteście... całą instalację wodkan i elektryczną zrobiłem w trzaskające mrozy, posiłkując się jedynie opalaną drewnem kozą stojącą w centralnym pomieszczeniu domu, a w pomieszczeniu, w którym pracowałem stawiałem sobie dodatkowo jeszcze 1,5kW grzejnik elektryczny. Dom w stanie SSZ, totalnie bez żadnych izolacji, dach tylko z deskowaniem, wiatr hulał jak chciał

    J.
    Dom w Lesie - Dziennik Budowy
    Nie tylko Dom w Lesie - moja strona

    Zasadzić dom, spłodzić drzewo i wybudować syna... czy jakoś tak...

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony