dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 15
  1. #1

    Domyślnie o tym jak lekarz leczył ból pleców... ;-)

    ... czyli opwiesć o złożoności biologii

    Pewnego dnia pochyliłam się i nie mogłam sie wyprostować. Bolało mnie jak diabli w okolicy krzyżowej. POnieważ wróciłam z długiej podróży pociągiem, obwiniłam za to przeciągi i długie siedzenie w jednej pozycji.
    Poszłam więc po kilku dniach do centrum rehabilitacji, i tłumaczę:
    "bolą mnie krzyże i ból promieniuje na podbrzusze. Boli mnie tak bardzo że aż mi sie okres zatrzymał"
    pani magister zrobiła ze mną kilka statycznych ćwiczeń, pokazała jak ćwiczyć w domu, jak wstawać i siadać. Poza tym zastosowała mi krioterapię i przepuściła mi prąd przez plecy.
    Ból wcale nie słabł, więc pojechałam na pogotowie przy szpitalu, bo był to dzień świąteczny. Tam też mówię:
    "bolą mnie krzyże i ból promieniuje na podbrzusze. Boli mnie tak bardzo że aż mi sie okres zatrzymał"
    Urocza pani doktor powiedziała że to możlwe i walnęła mi ketonal w zastrzyku, przepisała Nimesil, Ketonal, Polprazol, cos tam jeszcze. Zażyłam w domu te wszystkie leki i poczułam się jak na haju. Ale nareszcie mi ulżyło.

    Jak już sie odpręzyłam, zadzwoniłam do mojej znajomej ginekolog, chcąc sie dowiedzieć czy to normalne z tym okresem. A ona na to: "na pewno jesteś w ciąży, przyjdź do mnie na USG. I broń Boże nie zażywaj tych leków przciw zapalnych. Wczesna ciąża też powoduje bóle kręgosłupa i rwę kulszową"
    Zrobiłam więc test i wszystko stało się jasne.

    Ale dlaczego na pogotowiu nikt nawet nie zapytał czy robiłam test ciążowy?

  2. #2

    Domyślnie

    rutyna rutyna
    ....i myśli sobie Ikar,
    co nieraz już w dół runął
    jakby powiało zdrowo,
    tobym jeszcze raz pofrunął......
    A Osiecka

  3. #3
    Guest

    Domyślnie

    Mam nadzieję, że maleństwo jest OK

  4. #4

    Domyślnie

    no własnie ,ja tez mam nadzieję,ze z fasolką ok
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  5. #5
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar Charlie
    Zarejestrowany
    May 2004
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-234
    Posty
    4.621

    Domyślnie

    ketonal - po tym świństwie we łbie mi się kołowało.
    Tu była reklama - Regulamin Forum pkt. 2.4 b/c w.g mnie to tu był KONTAKT do mnie

  6. #6

    Domyślnie

    Z maleństwem wszystko ok.
    właściwie z dwoma maleństwami bo to była ciąża bliźniacza.
    Dwie zdrowe urocze córeczki urodziły się miesiąc temu, co prawda o miesiąc za wcześnie, ale nie z powodu bólu pleców. po prostu z blixniakami tak jest że pchają się się szybko na świat.

  7. #7
    elutek
    Guest
    elutek

    Domyślnie

    Serdecznie Gratuluję

    a to doświadczenie to może się przydać, na przyszłość...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał aspidisca
    Z maleństwem wszystko ok.
    właściwie z dwoma maleństwami bo to była ciąża bliźniacza.
    Dwie zdrowe urocze córeczki urodziły się miesiąc temu, co prawda o miesiąc za wcześnie, ale nie z powodu bólu pleców. po prostu z blixniakami tak jest że pchają się się szybko na świat.
    Wow....super...bliżniaki,gratuluję....też bym chciała miec bliżniaki
    Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego,że osiągnięcie go wymaga długiego czasu.
    Czas i tak upłynie.
    http://lupedogo.fm.interia.pl/diana.jpg

  9. #9
    Lider FORUM (min. 2800) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Paty
    Zarejestrowany
    Jan 2004
    Posty
    2.969

    Domyślnie

    Ale że sama nie skojarzyłaś że jak zatrzymanie okresu to pierwsza rzecz jaką się robi to test ciążowy............

  10. #10

    Domyślnie

    o rany, a u mnie ból pleców skończyl się operacją .... nikt ciąży nie zdiagnozował

  11. #11
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    To ja też jestem w ciąży?

    Aspidisca gratuluję córek.

  12. #12
    Guest

    Domyślnie

    Aspidica - gratulacje

    Oczywiście dla Tomka też

  13. #13

    Domyślnie

    To nieTomek, tylko Michał.
    Chyba mnie z kimś pomyliłaś


    A na tym pogotowiu, to faktycznie ta lekarka coś bąknęła, że muszę się zastanowić nad operacją kręgosłupa, jeżeli taki ból się powtórzy.

  14. #14

    Domyślnie

    Cytat Napisał aspidisca
    To nieTomek, tylko Michał.
    Chyba mnie z kimś pomyliłaś


    A na tym pogotowiu, to faktycznie ta lekarka coś bąknęła, że muszę się zastanowić nad operacją kręgosłupa, jeżeli taki ból się powtórzy.
    Cześć Agnieszka
    Jak dalej będziesz mieć problemy z kręgosłupem to zadzwoń do mnie Mam znajomą która wyprowadziła Teścia, a lekarze już chcieli go ciąć

    A w ogóle to Najlepszego w Nowym Roku!!
    Pozdrawiam
    Bartek

  15. #15

    Domyślnie

    cześć Hermesowi!

    Ale mnie znalazłeś

    Jak zaszczepimy bliźniaczki to damy znać żebyście do nas wpadli. Co ty na to?
    Chyba nie macie teraz wielkiego ruchu na budowie?

    A u nas już nadchodzi koniec kwarantanny i mam wielką ochotę spotkać kogoś znajomego.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony