dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 3
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 52

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar MMSURP
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    2
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    7

    Domyślnie

    Spokojnie nigdzie nie uciekłem tylko pochłonęła mnie całkowicie budowa oczka wodnego na działce (raczej jeziora jak mówi moja żona - zdjęcia w dzienniku budowy). Co do właściwej budowy to zakończyłem elektrykę i prawdopodobnie w sobotę będę miał ukończone tynki - zdjęcia postaram się wkleić do dziennika.
    Po tynkach biorę sią za instalację CO - podłogówka na całej powierzchni - sam jestem ciekawy jak to się sprawdzi w realu.
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    no bardzo ładnie się rudzik prezentuje staw bardzo okazały czekam na więcej

  3. #3

    Domyślnie Rudzik

    Napisałam wcześniej prośbę o skontaktowanie się ze mną jeśli ktoś buduje dom "Rudzik", a przeoczyłam, że Wy jesteście już zaangażowane w budowę. Projekt ten zwrócił moją uwagę. Planujemy zakup po uzyskaniu akceptacji z gminy. Ciekawa jestem czy nie widzicie potrzeby dodania okna na ścianie, w miejscu, gdzie jest okno rogowe w kuchni oraz interesuje mnie czy korytarz nie wydaje Wam się długi i ikiszkowaty? Proszę o odpowiedź oraz moze zdjęcia Pozdr [email protected]

  4. #4
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nelka52

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam ! Jestem w trakcie budowy domu ,,Rudzik'' , Narazie jestesmy cały czas zadowoleni z wyboru projektu chociaż wprowadzilismy pare zmian. Najwieksza zmiana dotyczyła konstrukcji dachu, nastepnie zrezygnowalismy z kominka który w projekcie stoi na srodku korytarza, też nie bedziemy mieli dwóch łazienek ( tylko zamiast tej malutkiej przy wejsciu bedzie WC i garderoba) Okien nie dodawalismy Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie rudzik

    Witam! Czy są jakieś zdjęcia z budowy "Rudzika"? Jeszcze nie zaczęliśmy budowy i chętnie zobaczę ten domek choćby w stanie surowym. Pozdrawiam
    zimna30

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nelka52

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    6

    Domyślnie

    Witam !
    Z miła chęcią wstawiłabym zdjęcie tylko za bardzo nie wiem jak
    Mogę przeslać na adres mejlowy.
    Pozdrawiam

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar martao13
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    7
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie poprosze o zdjęcia


  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Napisał zimna30
    Jeszcze raz ja! Zapomniałam dodać, że kontaktowałam się z Muratorem i pytałam gdzie w Rudziku jest ocieplenie grubości 5 cm. Jest na ścianie garażowej , więc pewnie tam będziecie musieli pogrubić izolację, w związku z zamianą garażu na pokój.
    A ile ten dom, jak na taką małą powierzchnię ma miejsca na szafy, jak świetnie jest wyjść z sypialni na taras! No i nie ma schodów!!!!!

    czy mają państwo może zdjęcia z budowy rudzika?
    Jeśli tak, to bardzo bym prosiła o przesłanie na maila:[email protected]
    Agnieszka

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał nelka52
    Witam !
    Z miła chęcią wstawiłabym zdjęcie tylko za bardzo nie wiem jak
    Mogę przeslać na adres mejlowy.
    Pozdrawiam
    ja też bym poprosiła na adres mailowy zdjęcia domku. Pozdrawiam Aga
    Agnieszka

  10. #10
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie

    Bardzo ładny domek. Ma wszystko, co potrzeba. Można go bez problemu powiększyć o jeden garaż. Ja bym zadaszyła część tarasu, ale to takie moje zboczenie.

  11. #11
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    akul

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    7

    Domyślnie wybieramy rudzika

    Wybraliśmy z mężem rudzika, choć najpierw chcieliśmy dom z użytkowym poddaszem. Proszę, czy ktoś ma jakieś fotki z budowy? Zastanawiamy się wciąż, czy nie wziąć lustrzanej wersji. Podaję na wszelki wypadek mail: [email protected]
    Zmiany, które planujemy to dwa pokoje w garażu z łazienką, większa kotłownia, ale przesunięta w stronę garazu. Łązienka zamieniona miejscem z pomieszczeniem gospodarczym przy pokoju i wysunięta o jakieś 50 cm w stronę garażu, żeby dać w niej okno lub luksfery. likwidujemy też kominek, albo przesuwamy go na ścianę przy sypialni małżeńskiej.
    Proszę o wszelkie porady. Z góry dziękuję. Projekt uważam za wyśmienity, z bardzo praktycznymi rozwiązaniami, jak zresztą wszystkie autorstwa pana Kowalskiego.
    Pozdrawiam wszystkich rudzikowców

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    akul

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    7

    Domyślnie

    aha, i jeszcze dodamy okno przy kuchni na wysokości korytarza, zeby lepiej doświetlić korytarz

  13. #13

  14. #14

  15. #15

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    akul

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    7

    Domyślnie piękny rudzik

    Cudowny dom. Gratuluję! I bardzo dziękuję za piękne zdjęcia. Wciąż zastanawiamy się z mężem, czy nie podnieść dachu i zrobić poddasze. Nasze działka jest na spadku terenu i obawiamy się, że dom będzie "przysadzisty".

  17. #17
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nelka52

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    6

    Domyślnie

    Mieliśmy podobny dylemat ,działka ze skosem , dom stoi na najbardziej płaskim terenie ale wydaje mi się że pod naszą góra (20m różnicy wys) już by się przestał prezentować, przy okazji pochylonego terenu to aż szkoda nie zrobić chociaż połowy piwnicy a jak się podniesie jeszcze dach - to zaczyna się robić naprawdę olbrzymi dom
    A na wygląd zewnętrzny domu patrzy się tylko przy wejściu fajnie ma być w środku
    Poddasza to tam wcale nie ma w najwyższym punkcie ok 1,8m !

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    akul

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    7

    Domyślnie racja

    Nelko, masz całkowitą rację. Dom z zewnątrz jest widziany rzadziej niż wewnątrz i chodzi o wygodę mieszkania w nim. A poza tym mam zamiar zniwelować niedoskonałości roślinami. Już planuję ogród i sad. Co do dachu to szkoda tak dużej płaszczyzny nie wykorzystać na poddasze. Tak myśleliśmy na początku. Potem przekonywałam siebie i kochanego Męża, że bez poddasza będzie ok. Jak już przekonał się on, to potem ja zaczęłam mieć wątpliwości. Ale już się przekonałam, bo teraz mieszkamy w domu z poddaszem i gdy muszę w ciąży schodzić na dół z zawrotami głowy i skurczami brzucha, to schody wydają mi się moim największym wrogiem Poza tym na starość nie mam ochoty się męczyć No i małe dzieci na schodach - katastrofa. Na oddatek wzrastają koszta budowy. A propos, czy mogę się dowiedzieć, ile wam to pochłonęło funduszy? Bardzo pozdrawiam i dziękuję serdecznie za wszelkie info i fotki. Od razu nabraliśmy wiatru w skrzydła.

  19. #19
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    nelka52

    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Posty
    6

    Domyślnie

    My dzisiaj skończyliśmy układanie ,,podłogi'' na strychu i aż się cieszę że jest tam tak nisko , ponieważ na pewno by nas korciło zrobienie poddasza użytkowego
    A wbrew pozorom poszedłby na to fajny pieniądz
    Dokładny koszt na dzień dzisiejszy musiałabym podliczyć ale tak +/- 130 tys już wydaliśmy , i praktycznie jak dotąd wszystkie prace robili nam wykonawcy , wiec kwota jest z ich robocizną.
    A budowa też nas ,,porwała'' ale w bardzo pozytywnym kierunku

  20. #20
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    akul

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    7

    Domyślnie

    Dziękuję za wszelkie informacje. Nasz projektant kręci nosem, bo chciał zarobić na indywidualnym projekcie, a my mu rudzika przynieśliśmy Ale mamy trochę zmian, o których pisałam już wcześniej. Pozdrawiam serdecznie. I powodzenia. Miło jest wiedzieć, że ktoś gdzieś tam daleko, w pomorskim buduje coś pięknego.

Strona 2 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony