dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 3
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 50
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Kasiaczek..
    super że chwalisz (mam nadzieję) dobrą firmę. SKłonnością do pochwał łamiesz stereotyp marudzącego Polaka.
    Ale budujesz domi to dopiero pierwsze Twoje wpisy.. W dodatku miesiąc temu chwaliłać inne okna tworzywowe..
    Wybacz - ale to nie wygląda naturalnie
    Forumowicze Muratora to raczej wyższa pozimo IQ niż średnia i tu "reklamę" należy budować na naprawdę najwyższym pozimie.

  2. #42

    Domyślnie

    A ja będę miał okna z Witraża zamawiam przez Fasada S.C http://www.e-podlasie.pl/wizytowka/f..._c_490644.html cena bardzo dobra jak dla mnie.
    Nie jest łatwo ale się staram.

  3. #43

    Domyślnie Re: <Sokółka>Zdecydowanie Polecam Okna drewniane SOKÓŁ

    Cytat Napisał kasiaczek99gda
    Dostaliśmy wycenę z kilkunastu firm na okna drewniane do całego domu , Zdecydowaliśmy się jednak na Okna Drewniane energooszczędne Sokółki , dostaliśmy spory rabat w Salonie Firmowym w Gdańsku na ul. Grunwaldzkiej 12 58-320-22-10 . Poczekaliśmy trochę na okna , przyjechała solidna ekipa , bardzo miła , widać było że wkładają dużo pracy w to żeby było dobrze zamontowane. Zdecydowanie Polecamy !
    Niestety to nie jest dobra firma jakość lipna trwałośc jeszcze gorsza.
    Nie jest łatwo ale się staram.

  4. #44

    Domyślnie

    Rozumiem Foxter, że posiadasz okna tej firmy i nie jesteś zadowolony?
    basia228

  5. #45

    Domyślnie

    Cytat Napisał basia228
    Rozumiem Foxter, że posiadasz okna tej firmy i nie jesteś zadowolony?
    Na szczęście nie mam takich okien.Z Sokółki widziałem nie raz nie dwa takie po 5 i 7 latach więc napewno ich bym nie wsadził do własnago domy takie jest moje prywatne zdanie ale ludzie biorą bo tanie każdy kupuje na jakie stać tak?

    Przepraszam mam takie okna w swoim bloku nawet nie wiedziałem
    Nie jest łatwo ale się staram.

  6. #46
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    FOXSTER,
    masz w pamięci obiegowy stereotyp o producencie tak znanym w Twoich stronach.
    Tanie to te okna może były kiedys - a może po prostu myslisz o tych pierwszych stronach w cenniku.. Duże firmy z tradycjami stolbudowskimi miały zawsze tanie okna ale i te droższe. Z tym że udział w sprzedazy tych tanich to przez lata 90te był pewnie większy niż 50% .. i stąd opinia..
    Witraż? Hmm.. nie przekonuje mnie ich główny okapnik z uszczelką - to nowinka w świecie uszczelnienia okna dreewnianego i zobaczymy jak się sprawdzi.
    Za to Fasadę z Upalnej zawsze mogę polecić jako dobrych wykonawców.

  7. #47

    Domyślnie

    Ja też
    Nie jest łatwo ale się staram.

  8. #48

    Domyślnie Zaskakujące wyceny

    Witam w wątku o oknach. Chcę się podzielić pewnym spostrzeżeniem.
    Otrzymałam ostatnio wyceny od kilku producentów stolarki drewnianej, w tym od fabryk dużych, małych, a także od firmy produkującej okna "ekskluzywne", potocznie uważane za bardzo drogie. I co? I spore zaskoczenie. Oferta "ekskluzywna" prócz dodatkowych zalet okazuje się najtańsza. Do tej pory nie mogę wyjść z szoku, bo wysłałam do nich zapytanie właściwie pro forma, żeby mieć czyste sumienie, ale bez nadziei na współpracę Dlatego radzę: nie dawajcie się zwieść obiegowej opinii i dawajcie swoje okna do wyceny w KAZDEJ firmie, jaka Wam przyjdzie do głowy. Nigdy nic nie wiadomo
    Nie ma praktyczniejszej rzeczy, niż dobra teoria.

  9. #49
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pawel2_78

    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Posty
    3

    Domyślnie

    No faktycznie ekskluzywnie kojarzy się wszystkim z tym, że musi być to coś drogiego. Chociaż zbyt tanie to wielkie ryzyko, z czegoś musi wynikać. Moi znajomi kupili okna niby ekskluzywne PCV a się okazało że na parapetach mieli półcentymetrowy lód. Więc podstawa to poszperanie w necie co inni sądzą o naszym wyborze, coby się nie naciąć i potem nie borykać z problemem przez lata - bo coś krzywe, nieszczelne, porysowane. My przymierzamy się do budowy domku na wsi i chyba wybierzemy okna które teraz mamy w mieszkaniu. Mamy okna z firmy GORAN tylko takie zwykłe z pakietem dwuszybowym, a do domu będziemy chcieli ciepłe z pakietem trzyszybowym.

  10. #50

    Domyślnie

    a co to jest za ekskluzywna firma? Tez własnie szukam okien drewnianych

Strona 3 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony