dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Mapa do gazowni

    Witam

    Kompletuje właśnie dokumenty i aby podpisać umowę z gazownią do kompletu potrzebuje cytuje: mapę geodezyjną do celów projektowych o zakresie umożliwiającym zaprojektowanie [tzw. wtórnik na folii lub płycie CD (wraz z jego kartą rejestracyjną i jednym egzemplarzem wydruku - wyplotu)] w skali właściwej dla danego terenu (1:500 i 1:1000) Skąd mam zdobyć tą mapkę?
    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  2. #2

    Domyślnie

    Mapę geodezyjną do celów projektowych zamów u geodety.
    na naukę nigdy nie jest za późno

  3. #3

    Domyślnie

    a jaki jest jej koszt?
    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  4. #4

    Domyślnie

    Koszt opracowania mapy zależy od obszaru jaki mapa będzie obejmować i od regionu w jakim działa geodeta. Jeśli to dotyczy tylko przyłącza z ulicy do domu to nie sądzę by kosztowała więcej niż 500zł.
    na naukę nigdy nie jest za późno

  5. #5

    Domyślnie

    My w zeszłym roku płaciliśmy 600

  6. #6

    Domyślnie

    Witam

    Byłem dzisiaj u poleconego geodety i podał mi cenę 2000zł twierdzi, że cena jest tak duża ze względu na odległość do gazociągu. Do mojej działki nr 792 jest 530m
    Mapka terenu:


    Działki zaznaczone na zielono zainteresowane podłączeniem gazu.
    Geodeta zaproponował mi, że można zrobić w ten sposób że jeżeli będzie zainteresowanych kilka osób mapą to cena będzie wynosić 2000zł + 100zł za każda kopię z kartą rejestracyjną. I tak jeżeli będzie 10 osób chętnych to koszt na osobę wyniesie 300zł. Rejon Szczecin
    Co o tym sądzicie?
    ----------------------
    pozdrawiam
    Artur [aLien]

  7. #7

    Domyślnie

    Popytaj innych geodetów o cenę,a tego co Ci proponuje 2000 zł. poproś o wycenę .
    na naukę nigdy nie jest za późno

  8. #8

    Domyślnie

    Cena jest normalna. Interesuje mnie tylko na jakiej podstawie ZG żąda od ciebie takiej mapy?? Sami niech sobie zamówią taką mapę i niech za nią zapłacą albo niech zapłacą za to projektantowi gazociągu.

    Co do podziału kosztów to jeśli wszyscy są zainteresowani to możecie podzielić koszty. Z tym ,że w gazowni wystarczy jedna mapa a nie od każdego z was gdyż projekt obejmie wszystkie działki jednocześnie.

    Z tym ,że jeśli tobie zależy najbardziej na tym gazie to reszta się wypnie i poczeka aż wszystko będzie zrobione.

    Ale ja i tak bym im nie przynosił mapy do celów projektowych. Taka sama tylko bez pieczątki bedzie cię kosztowała ze 100 zł. i to ma im wystarczyć.
    Pozdrawiam marcin714

    Regulamin forum

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony