Cytat Napisał Janekk1234 Zobacz post
No to co to są te specjalne płyty na saunę? Ja w opisach budowy sauny widziałem normalne stelaże i izolacja wełną.
Wg mnie łatwiej zamiast stelażu łatwiej zrobić to z gotowych sztywnych płyt warstwowych.
Jeśli jest obawa że ten lakier na blasze może szkodzić to są płyty z blachą z jednej strony. Wtedy w saunie od wewnątrz z tej płyty wystawać będzie izolacja pir, i na to boazeria
Nie rozumiesz

Ja tego nie wiem

Przeczytaj raz jeszcze co napisałem, np

"Jeśli są takie specjalne płyty warstwowe do sauny to czemu nie"

Właśnie, jeśli są, a ja nie wiem czy są. Skoro pisałeś "zamierzam ją wykonać z płyt warstwowych" to byłem przekonany, że Ty wiesz skoro chcesz z nich robić

Wiele rzeczy można zrobić łatwiej. Np. łatwiej jest kupić dobry rower niż dobry samochód. Jednak tym rowerem nie pojadę z rodziną na wakacje tam gdzie zwykle jeździmy. Łatwiej jest przeczytać streszczenie niż całą książkę, łatwiej jest ugotować na obiad parówkę niż zrobić pyszne risotto Chcesz zrobić saunę łatwo czy dobrze?

Ja wołałem zrobić dobrze, zgodnie ze sztuką, zdrowo, tak jak inni, sprawdzonymi materiałami itd

Rób jak uważasz, ale dopytaj czy te płyty warstwowe do tego się nadają. Powtarzam, ja tego nie wiem ...