dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 28
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 553
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jola z Melisy
    Ale dzięki Wam, odzyskałam kaskę za klamki!. Wymieniłam te oliwkowe na stare złoto, które okazało się być w standardzie. Nota bene te "bez dopłaty" są ładniejsze niż te oliwkowe.
    BRAVO! Forum górą!!!

  2. #22

    Domyślnie

    Odgrzebuje temat.
    Bo miałam mieć na początku okna drewniane, ale ... będę miała plastiki.
    Po całodniowym szukaniu po Internecie nadziałam się min na ta firmę.
    Mają kolor okien, jaki mnie interesuje i ogólnie są chwaleni, już nawet zadzwoniłam do przedstawiciela z zapytaniem o różne pierdoły.

    Pyt. 1. (głupie - bo każdy ma inaczej)
    Ile kosztują takie okna w porównaniu do innych firm. Będę miała okna w okleinie obustronnej koloru - ANTHRAZIT (prawie czarne - nie widziałam ich jeszcze w realu, więc nie wiem dokładnie jaki to odcień) ma ktoś takie z tej firmy???

    Pyt. 2.
    Czy ktoś może się podzielić informacją ile wyniósł go koszt okien??? Bez znaczenia czy plastiki czy drewniane.

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    mynia
    nie sposób odpowiedzieć na Twe drugie pytanie - cena zależy od funkcji okien, ich wyposażenia no i ilości
    Powiem ci ze najtańszy domek jaki robiłem to byl koszt 8.000 najdroższy 120.000
    Co do porównania cen Jezierskiego względem innych
    W kolorze - zwłaszcza obustronnym jest bardzo atrakcyjny cenowo
    Miej tez świadomość ze Schuco to Schuco a ono dość drogim profilem jest
    Skoro chcesz mieć okna w kolorze to mimo wszystko warto nie patrzeć na cenę tylko na to czy okna jakie masz w projekcie sa do wykonania i to z gwarancja producenta a nie dealera - dealer da Ci gwarancje na wszystko
    okna kupujesz na cale życie swej chałupy lub Twoje - o tym nie zapominaj
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  4. #24

    Domyślnie

    Dzięki, liczyłam że się odezwiesz.
    Co do okiem to będę mieć:

    http://www.projekty.ign.com.pl/index...d=166&p=detail

    6 okien otwieranych (ful opcje) 50x50 cm (takie niby ozdobne)
    1 okno~ 100x130 cm (ful opcje)
    2 okna ~ 100x100 cm (ful opcje)
    2 okna trójkątne ( te z przodu - bo w dachu wykusz zlikwidowałam)
    1 okno (kolankowe, łamane - nie wiem jak się nazywa)
    3 drzwi balkonowe
    i pozostałe cztery które na wizualce są od ziemi (na parterze parter) będą w rzeczywistości od wysokości kolannie i niektóre z nich będą zamontowane na stałe - bez otwierania .

    Myśle że tych okien nie jest tak strasznie dużo żeby kosztowały 120 tyś

  5. #25
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    czyżbyś ta droga prosiła o wycenę i ofertę?
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  6. #26

    Domyślnie

    jareko -mam do Ciebie pytanie techniczne(technologiczne). jak montujesz okna w ścianie dwuwarstwowej? (na razie jest sam pustak -ale dojdzie 12cm styro). Mój gfachmen od elewacji uważa że okno powinni się "wystawic" poza lico ściany o około 1-2cm -wtedy "uniknie się mostków termicznych, drogiej obróbki, dużej ilości styropianu i pianki itp....). Ja zawsze sądziłam że w 2warstwowej okno licuje się z murem -teraz już sama nie wiem? Mówi prawdę -czy po prostu chce miec mniej roboty przy elewacji z obróbkami? Prawdoposobnie w przyszłym tyg bedę miała montaż okien -i jakoś nie wyobrażam sobie tłumaczyc fachmenom z Jezierskiego (czy raczej od lokalnego przedst.) jak mają montowac? Chyba sami wiedzą jak to zrobic jak sądzisz??

  7. #27

    Domyślnie

    Pogrzebałam trochę po forum i znalazłam kilka wypowiedzi gdzie padały ceny.
    Były to kwoty rzędu 14 - 17 - 20 tyś - to mi starczy.

    I kolejne pytanie. Moja koleżanka zamówiła sobie okna z firmy MS mają ocieplone profile - kumpela jest bardzo zadowolona - ale ja nic na forum nie znalazłam o tej firmie.

    Ktoś coś słyszał??

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    finlandia

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Skąd
    Siedlce
    Kod pocztowy
    08-110
    Posty
    13.110

    Domyślnie

    Cytat Napisał mynia_pynia
    Dzięki, liczyłam że się odezwiesz.
    Co do okiem to będę mieć:

    http://www.projekty.ign.com.pl/index...d=166&p=detail


    Myśle że tych okien nie jest tak strasznie dużo żeby kosztowały 120 tyś
    Zajefanie będą wyglądały Twoje okienka jesli zdecydujesz sie na te szprosy konstrukcyjne (poprzeczki) Jak w reklamie Jezierskiego.
    Tylko czy Jareko "przepuści" wielkości balkonów? Ale Ty przynajmniej masz jzu w projekcie przewidzianą podwójną poprzeczkę, wiec moze nie bedzie tak zle?
    Strzelam na oko, ze wycena wyjdzie w okolicach 20 tys w Elicie w dwustronnym kolorze. Skosy i trojkaty Jezierski wycenia niedorgo, wiec bedzie konkurencyjnie takze w aspekcie ceny.

  9. #29

    Domyślnie

    Qrcze, albo ja mam pecha do tego Jezierskiego, albo okna są mocno przereklamowane. Dziś np. odkryliśmy, że w pomiędzy szybami w jednej z witryn zbiera się para, co oznacza, że okno jest nieszczelne. Nota bene jest to pakiet trzyszybowy. Jest jeszcze parę innych "kwiatków", jak np. brak katów prostych przy listwach przyszybowych (niestety więcej niż dopuszczalny mm. na metrze). niewielkie, bo niewielkie, ale jednak, uszkodzenia okleiny na dwóch oknach. I inne takie tam drobiazgi. Ale ta zaparowana szyba mnie naprawdę zgrzała. W końcu okna te kosztowały kupę kasy i firma reklamuje się jako "okna dla wymagających"

  10. #30
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    ha ha ha
    tylko prośba - nie jestem adwokatem Jezierskiego ale znów padają przykre słowa pod adresem producenta a maja sie nijak do wymienionych tu spraw i w obronie KAZDEGO producenta stawać tu będę w tej sytuacji
    - zaparowana szyba w środku to wina producenta szkła, na to Producent okna jako wyrobu finalnego nie ma wpływu - czasem takie rzeczy sie zdarzają i podlegają reklamacji - spoko - szyby sie wymieni i to za friko
    - nie wiem co rozumiesz pod "brak katów prostych przy listwach przyszybowych" ?
    - rysy także sie zdarzają - w trakcie transportu, czasem w trakcie montażu, w trakcie dalszych prac - zawsze można je zlikwidować ale czy to wina producenta czy tynkarzy - nie udowodnisz teraz nikomu

    a teraz z innej beczki
    U jednego z Was montowałem w tym roku okna. Pod taśma ochronna była rysa, zgłoszona reklamacja za dwa tygodnie przyjechał serwis i wymienił ruchomy słupek - akurat tu można było po prostu wymienić wadliwy element
    Inny przykład - inny producent, błąd na produkcji szyb w środku uwieziona osa - reklamacja, szyba wymieniona bez klopotu


    Cytat Napisał finlandia
    ....Tylko czy Jareko "przepuści" wielkości balkonów? .....
    od razu Jareko mówi ze w takiej formie jaka widać na wizualizacji nie przepuści
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  11. #31

    Domyślnie

    Co do szyb, to mówiąc szczerze nie mam zamiaru analizować skąd firma Jezierski bierze szyby a skąd profile. Mnie interesuje efekt końcowy. Reklamację też nie będę składać w firmie Jezierski, tylko u dilera, u którego kupowałam okna. Co do rys, to nie są to rysy powstałe przy montażu, ani tynkowaniu (dom nie ma jeszcze tynków), ale na dwóch oknach są niewielkie fragmenty niedogrzanej folii. Widać pod spodem brązowy profil. Oprócz tego, na krawędzi profilu usztywniającego jest odspojona część okleiny tak, że widać białe fragmenty. Co do nie trzymania kątów prostych, to chodzi o to, że jak postawisz kątownik w narożu okna, to na 25 centymetrowym ramieniu są 2~3 mm. szpary. Generalnie katy są mniejsze niż 90 stopni.

  12. #32
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    tak wiec złóż reklamacje i czekaj spokojnie na efekt
    nie ma znaczenia kto produkuje szyby - to tylko rzecz która może ulec w trakcie transportu, montażu, błędu z powodu niedokładności człowieka uszkodzeniu
    Po to masz gwarancje by to usunąć - tak jak w innych rzeczach
    Mercedes tez jest do bani bo w czasie gwarancji coś sie może zepsuć?
    Sory - ale nie dajmy sie zwariować
    Jak pisze tu w stopce Charli - okna to po prostu materiał budowlany jak każdy inny
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  13. #33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jola z Melisy
    Co do szyb, to mówiąc szczerze nie mam zamiaru analizować skąd firma Jezierski bierze szyby a skąd profile. Mnie interesuje efekt końcowy. Reklamację też nie będę składać w firmie Jezierski, tylko u dilera, u którego kupowałam okna. Co do rys, to nie są to rysy powstałe przy montażu, ani tynkowaniu (dom nie ma jeszcze tynków), ale na dwóch oknach są niewielkie fragmenty niedogrzanej folii. Widać pod spodem brązowy profil. Oprócz tego, na krawędzi profilu usztywniającego jest odspojona część okleiny tak, że widać białe fragmenty. Co do nie trzymania kątów prostych, to chodzi o to, że jak postawisz kątownik w narożu okna, to na 25 centymetrowym ramieniu są 2~3 mm. szpary. Generalnie katy są mniejsze niż 90 stopni.
    [/b]Jolu cholera,strasznie mi przykro że Ci się tak trafiło,musisz mieć jakiegoś pecha,ja ze swoich okienek jestem cholernie zadowolona,mam męża pedancika,oglądał każde okno pod lupą,widać było po nim że bardzo chciał się do czegoś przyczepić lecz naprawdę nie ma do czego,znalazł jedynie malusieńką ryskę,praktycznie niewidoczną i już chciał dzwonić aby zareklamować lecz przekonałam go że tego naprawdę nie widać,zadzwoń do Agnieszki tzn do Lakbudu i przedstaw sytuację a napewno ci doradzi,super babka .Jeśli chcesz to mogę Ci na priv podać nick samego Pana Jezierskiego,który czasami na to forum zagląda,osobiście z nim sobie koresponduję i facio naprawdę sympatyczny i otwarty na wszystkie sugestie i wierz mi zależy mu aby klient był zadowolony,walcz o swoje bo to nie mała kasa którą wydałaś.
    Pozdrawiam

  14. #34
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    nie jest tajemnica
    jego nick - Lekomin
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  15. #35

    Domyślnie

    [quote="jareko"]nie jest tajemnica
    jego nick - Lekomin[/quote
    Ty siedzisz w branży to możesz wiedzieć ale nie każdy jest wtajemniczony

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    i cholera najgorsze dla wielu jest to ze z Jezierskim współpracuję
    Co czyni mnie hmmm.... mało wiarygodnym
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał jareko
    i cholera najgorsze dla wielu jest to ze z Jezierskim współpracuję
    Co czyni mnie hmmm.... mało wiarygodnym
    Dlaczego?Ja również dzięki Tobie wybrałam i cholera naprawdę nie żałuję a widziam wykonanie okien wielu firm i Jezierski naprawdę to górna pólka .A i Panowie serwisanci też fajni,pozdrawiam jeśli mnie słyszą lub widzą

  18. #38

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jola z Melisy
    Qrcze, albo ja mam pecha do tego Jezierskiego, albo okna są mocno przereklamowane.
    Jolu nie Ty jedna

    W ubieglym tygodniu zauwazylam dwie wady w naszych oknach Jezierskiego

    1. Nieszczelnosc jednego okna. U mnie nie ma w srodku pary, ale slady po wielu strugach wody Slady sa suche, w srodku okna nie ma widocznej wilgoci, ale slady sa ...

    2. Nieszczelnosc na calej dlugosc uszczelki w oknie tarasowym. To ta uszczelka gdzie sa zawiasy. Wieje jak cholera

    Zglosilam obie wady mailem do biura Jezierskiego i zaraz otrzymalam odpowiedz, ze w przyszlym tygodniu ktos sie ze mna skontaktuje. Zobaczymy jaka bedzie reakcja na zgloszona reklamacje ...
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  19. #39

    Domyślnie

    Jola z Melisy a może te zaparowane okna to dlatego że w domku jest za zimno?U nas też tak było na początku,ocieplilismy dach potem trochę zaczeliśmy grzać i było po kłopocie,teraz nawet tynkom nie przeszkadza.

  20. #40

    Domyślnie

    Niezależnie od opisywanych przeze mnie usterek, okna są naprawdę piękne i to nie jest tak, że żałuję, że je kupiłam. Sprzedawca też nie kwestionuje naszych uwag i jestem przekona, że z reklamacją nie będzie problemów. Napisałam tylko jak to wygląda u nas, bo niestety nie mogę powiedzieć, że moje okna są idealne i że nie ma się do czego przyczepić. I możecie wierzyć lub nie, ale wcale nie zależało mi żeby coś "znaleźć". A jak dla mnie Jareko, jesteś bardzo wiarygodny. Wielokrotnie czytając Twoje posty, przekonałam się, że jesteś specem w temacie i nie bijesz piany bez sensu. Pozdrawiam.

Strona 2 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony