dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 28 z 28
Pokaż wyniki od 541 do 553 z 553
  1. #541

    Domyślnie

    Dodam ze to wina moich budowlancow ,dom mial byc skonczony do konca grudnia wiec maja trzymac scisle wymiar pod zamowione okna i to ich problem.Pomiar na otworach parteru ma byc po swietach.Czy duzo ryzykuje???Buduje z silki i jest rowniutka

  2. #542
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Raczej nie ma co się bać! jesli masz wymiar okna to "fachowcy" powinni spokojnie przygotowac odpowiedni otwór.
    Od lutego było sporo podwyzek! nikt ci nie zapewni ze po nowym roku nie bedzie kolejnych...
    Napewno jesli cena opiewa na 26tys to rabat bedzie znaczny i warto "brać"jak dają!

  3. #543

    Domyślnie okna

    niecałe 25-25,5tyś br montażem ( to juz po rabacie tym niby 5%), szklanym wykuszem i suwanymi drzwami, dodam, ze mam ok.41 m2 okien (obwód ok.110m). Wszystkie inne wyceny opiewały na ponad 25 tyś np. Avante ale bez suwanki, MS ponad 26 tyś bez suwanki, nawet Adams był droższy i chcieli dopłate za ciepłą ramkę 945zł i za każdą klamkę 12zł, gdzie tu logika???Być może trafiłam na dystrybutora, który zeszdł wiecej z marży niż inni producenci. Ponadto porównywałam okna o podobnych parametrach. Mimo wszytsko ponad 25 tys za okna to jest dużo, i cały czas zastanawiam się nad białymi aby szukać oszczędnosći

  4. #544
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Samar

    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    częstochowa
    Kod pocztowy
    42-200
    Posty
    257

    Domyślnie

    Niech się Pani nie zastanawia tylko bierze białe . Białe okna pasują do każdego wnętrza, do każdej elewacji . Białe okna są ponadczasowe . Biały kolor + prosty profil to klasyka . Klasyka jest nieśmiertelna . Proszę się nie martwić,że dom z białymi oknami wygląda ubogo . Dom z białymi oknami wygląda pogodnie . Biel powraca z czego się bardzo cieszę jako zdeklarowana zwolenniczka białych okien . Proszę przyjrzeć się nowym zachodnim reklamom . Jasne wnętrza, białe kuchnie i biała stolarka .
    Ostatnio edytowane przez Samar ; 12-12-2011 o 09:59

  5. #545
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar witek86
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    2.460

    Domyślnie

    Ile ludzi tyle gustów temat napewno do poważnego przemyślenia bo to ma być na lata a nie do lata!

  6. #546
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    Cytat Napisał Samar Zobacz post
    Niech się Pani nie zastanawia tylko bierze białe . Białe okna pasują do każdego wnętrza, do każdej elewacji . Białe okna są ponadczasowe . Biały kolor + prosty profil to klasyka . Klasyka jest nieśmiertelna . Proszę się nie martwić,że dom z białymi oknami wygląda ubogo . Dom z białymi oknami wygląda pogodnie . Biel powraca z czego się bardzo cieszę jako zdeklarowana zwolenniczka białych okien . Proszę przyjrzeć się nowym zachodnim reklamom . Jasne wnętrza, białe kuchnie i biała stolarka .
    dodam tylko że jeśli białe to nie gołe PVC tylko w białej okleinie - to dopiero jest szyk i szał
    I tak naprawdę - to też moja subiektywna ocena - najpiękniejsze okna, biała okleina pięknie imitująca drewniane okna, nie ma problemów z dopasowaniem elementów wystroju wnętrza, nie ma problemów z nagrzewaniem się profila i ewentualnych kłopotów z gabarytami jakie ostatnio serwują nam architekci, dla mnie pełen odlot, wręcz orgazm
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  7. #547
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    antonin

    Zarejestrowany
    Feb 2011
    Skąd
    Mazowsze
    Posty
    102

    Domyślnie

    Cytat Napisał Samar Zobacz post
    Niech się Pani nie zastanawia tylko bierze białe . Białe okna pasują do każdego wnętrza, do każdej elewacji . Białe okna są ponadczasowe . Biały kolor + prosty profil to klasyka . Klasyka jest nieśmiertelna . Proszę się nie martwić,że dom z białymi oknami wygląda ubogo . Dom z białymi oknami wygląda pogodnie . Biel powraca z czego się bardzo cieszę jako zdeklarowana zwolenniczka białych okien . Proszę przyjrzeć się nowym zachodnim reklamom . Jasne wnętrza, białe kuchnie i biała stolarka .
    Brawo za opis okien. Czytając aż chce się zjeść te okna.

  8. #548

    Domyślnie

    jareko a miałeś kiedyś okazje sprzedać okna z białą okleina ? u nas to w ogóle niespotykane, natomiast w bogatszych krajach bardzo często, biała lub lekko kremowa okleina.

  9. #549
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!)
    jareko

    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    17.544

    Domyślnie

    sprzedałem i powiem ci więcej. Coraz częściej sprzedaję okna w kolorze na zewnątrz i biała okleina wewnątrz
    Jak tylko przyłoży się wzornik białej okleiny do PVC.... najczęściej kobiety nie chcą już innego koloru jak białą okleinę i nic więcej, a małżonkom wtedy mina zrzednie bo trzeba więcej zapłacić - ale później nie żałują decyzji ślubnej
    To naprawdę wygląda odlotowo i tylko ślepy nie zauważy różnicy
    Zamierzam na wystawkę zamówić własnie okna w białym kolorze tzn w białej okleinie i by być bardziej perfidnym jedno skrzydło pozostawię białe PVC a drugie będzie białe w okleinie
    Poza tym do coraz większej ilości klientów dociera fakt, że okna kupuje się nie na 5 lat tylko na co najmniej 20 i tu zaczyna być ważne nie tylko jakość okna ale także jak ono wygląda
    Ostatnio edytowane przez jareko ; 12-12-2011 o 18:52
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post7383340
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...-JAR-EKO-uwaga

    nie odbieram PW na Forum,więc proszę nie pisać bo i tak nie odpiszę

  10. #550

    Domyślnie

    To mail napisany po tym jak cierpliwość do Jezierskiego się skończyła. Prawie dwa miesiące w plecy.
    Zastanówcie się dwa razy przed wyborem producenta okien:
    "Witam,
    za pośrednictwem dilera z Krakowa Pana Adama Brackiego, zamówiliśmy u Państwa 12 sztuk okien do domu jednorodzinnego PREMIUM ULTRA ANTRACYT, potrójne szklenie (zamówienie nr 2). W pierwszej wersji okna miały zostać zamontowany pod koniec marca. Drugi termin, to początek kwietnia po świętach. A trzeci termin to w połowie kwietnia. Po tym terminie nasze zamówienie było nadal w realizacji. Po rozmowie telefonicznej bezpośrednio z Państwa pracownikiem uzyskałem informację, że okna będą gotowe do odbioru 30.04.2013r. Umówiłem się więc z Panem Brackim na montaż w dniu 08.05.2013r. I już wiem, że montaż ten nie dojdzie do skutku.
    Pragnę bez zbędnych ceregieli poinformować, że na montaż okien oczekuję do czwartku, tj 09.05.2013r. Po tym terminie dziękuję Państwu za współpracę i będę domagał się zwrotu wpłaconych pieniędzy od Pana Brackiego. Generalnie nie oczekuję od Państwa żadnej odpowiedzi. Wyjaśnienia uważam za zbytek i stratę czasu, ponieważ nie ma to dla mnie żadnego znaczenia w kontekście ponoszonych przeze mnie kosztów związanych z zaliczkowaniem pozostałych prac na budowie, które uzależnione są w 100% od montażu okien. O stracie czasu nawet nie wspominam.
    Przyznam szczerze, że rzadko kiedy spotykam się z taką nonszalancją w traktowaniu klientów. Tym bardziej, że na rynku jest wiele firm oferujących dobre produkty. Ja przy wyborze kierowałem się solidnością Państwa firmy, renomą, długoletnią tradycją. Jak widać z realizacji mojego zamówienia przez OKNA JEZIERSKI, srodze się pomyliłem. Nie omieszkam podzielić się tą informacją z maksymalną liczbą znajomych, ze szczególnym uwzględnieniem forów budowlanych i blogów. Być może opinia jednego niezadowolonego klienta nic dla firmy Jezierski nie znaczy, ale kropla drąży skałę.
    Marek Lach'

  11. #551
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Belewimo

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Białystok
    Kod pocztowy
    15-354
    Posty
    5

    Domyślnie Firma Jezierski oszukuje klientów.

    Witam, w moim domu energooszczędnym zainstalowane są okna firmy Jezierski Elita Thermo. Po wykonaniu badania termowizyjnego okazało się, że okna posiadają duże mostki termiczne na granicy szyby i profilu PCV. Na stronie internetowej Jezierski informuje , że cyt : "Ciepła ramka SwisSpacer zapobiega powstawaniu mostka termicznego" co jest kłamstwem. Na dowód przesyłam kilka zdjęć termowizyjnych. Sprawę zgłosiłem do PIH, ale po długiej mediacji Jezierski obstaje przy swoim i nie raczył zbadać sprawy na miejscu. Pozostaje sąd polubowny i powszechny. Będę walczył do końca, ale potrzebuję wsparcia ze strony innych użytkowników tych okien. Pozdrawiam.
    http://forum.muratordom.pl/attachmen...&thumb=1&stc=1
    http://forum.muratordom.pl/attachmen...&thumb=1&stc=1
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IR_8314.jpg
Wyświetleń:	75
Rozmiar:	43,1 KB
ID:	196516   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IR_8290.jpg
Wyświetleń:	62
Rozmiar:	38,5 KB
ID:	196517  

  12. #552
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar tomclav
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    307
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    15

    Domyślnie

    Witaj, nie jestem w 100% przekonany że to ramka powoduje zimne miejsca, zwłaszcza na pierwszym zdjęciu wygląda jakby montaż(dolna niebieska linia) powodował zimne miejsce. Wygląda jakby zimny "element" był powyżej ramki (kilka centymetrów), ramka jest schowana w profilu a kolor profilu ma normalną temperaturę(normalny kolor na zdjęciu). Może jak było badanie kamerą miałeś wykroploną parę wodną na dole szyby i ona daje kolor niebieskie z racji lepszego przewodnictwa ciepła? Samo wykroplenie spowodowane może być za niską temperaturą elementu(więc Twoja wersja może być słuszna) i dużą wilgotnością w pomieszczeniu. Możesz wrzucić zdjęcie ramki między szybami?
    Jeszcze tak sobie myślę czy może skład gazu w pakiecie szklanym nie jest zły i na dole jest inny gaz niż powinien być, który lepiej przewodzi ciepło niż gazy szlachetne. Może była jakaś nieszczelność i dostało się zwykłe powietrze(chociaż to mało prawdopodobne, zresztą i tak powietrze jest chyba lżejsze i uniosłoby się do góry.

    Pozdrawiam
    TS

  13. #553
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    ronyns

    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Skąd
    Bełchatów
    Kod pocztowy
    97-400
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    Czytając posty faktycznie jest dużo dobrego powiedziane na temat Jezierskiego, niestety te dane pochodzą sprzed kilku lat.
    Jak teraz kształtuje się jego pozycja na rynku, jego jakość w porównaniu do innych i wspominanej tutaj Veki Softline 82 MD ?

Strona 28 z 28

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony