dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 7
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 128
  1. #1

    Domyślnie Ile macie dzieci i w jakim wieku?

    Nie robię ankiety, bo zbyt wiele odpowiedzi musiałabym przygotować. Jestem ciekawa, ile budujący mają dzieci. My mamy dwoje - 4 lata i prawie 3 i powiem szczerze, że choć maluchy sie ciesza na nowy domek, to bardzo ciężko jest budować, jak się ma małe dzieci. Trudno się umawiać z fachowcami, trudno zrobić coś samemu, bo w zasadzie zawsze jedno z nas jest "uwiązane" przy dzieciach (rodzinka mieszka daleko). Mimo to planujemy w nowym domu jeszcze dwójkę

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Ja przewrotnie. Piersze za rok, drugie z rok później

  3. #3

    Domyślnie

    Ja mam 2 córeczki 7 i 4- letnią i zgadzam się z Bezdomną, ciężko czasem to wszystko ogarnąc, moja druga połowa przeważnie w rejsie a tu jeszcze budowa. Teraz mam względny spokój bo budowa stoi ale od początku marca ( oczywiście męża nie będzie) czeka mnie niezły zawrót głowy już się boję!

  4. #4
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    windows

    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Posty
    391
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    24

    Domyślnie

    całe przedszkole - mi sie marzy
    ale co na to żona

  5. #5

    Domyślnie

    Ja mam jedno - synka - 1 rok i 8 miesiecy, ale mam nadzieje, ze po przeprowadzce uda nami sie odetchnac i zmajstrowac siostre albo braciszka do zabawy

  6. #6

    Domyślnie

    Ja dwoje - duże i małe , a konkretnie dwóch chłopaków - 16 i 4 lata
    renjul

  7. #7

    Domyślnie Re: Ile macie dzieci i w jakim wieku?

    Cytat Napisał Bezdomna
    Nie robię ankiety, bo zbyt wiele odpowiedzi musiałabym przygotować. Jestem ciekawa, ile budujący mają dzieci. My mamy dwoje - 4 lata i prawie 3 i powiem szczerze, że choć maluchy sie ciesza na nowy domek, to bardzo ciężko jest budować, jak się ma małe dzieci. Trudno się umawiać z fachowcami, trudno zrobić coś samemu, bo w zasadzie zawsze jedno z nas jest "uwiązane" przy dzieciach (rodzinka mieszka daleko). Mimo to planujemy w nowym domu jeszcze dwójkę
    No, no Bezdomna szalejesz trochę Ale w sumie to dobrze, zwiększy nam się przyrost naturalny w Halinowie. A u mnie 1 sztuka synek 4,5 i przydałoby się drugie.

    pozdrawiam Monika
    http://nasza-klasa.pl/profile/8917382
    zapraszam wszystkich forumowiczów

  8. #8

    Domyślnie

    U nas dwoje ( 7 i 8 lat), ale czasem jakby ich było więcej...

    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  9. #9

    Domyślnie

    U mnie dwójka (3 lata i 14 miesięcy) i na razie wystarczy, bo czasami też mam wrażenie, że w domu urzęduje całe przedszkole .

  10. #10

    Domyślnie

    Kubaimycha! Fantastyczna zabawa! Chyba miałaś już wodę na działce, coby umyć trochę towarzystwo?

  11. #11
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Paulina&Pawe?
    Zarejestrowany
    May 2005
    Posty
    272
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    21

    Domyślnie

    U nas dwoch chłopaków, jeden lat 6 drugi za chwilke lat 2. Mieszanka iście piorunująca, że czasami budowa domu przy nich to pikuś.
    Na szczęscie obydwoje w ciągu dnia są w przybytkach radości pt żlobek i przedszkole wiec cokolwiek mozna załatwiać. Ale bywalo i tak, że musialam z dwojką niemal po nocy zasuwać na dzialke. ALe co tam co nas nie zabije to nas wzmocni

  12. #12

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bezdomna
    Kubaimycha! Fantastyczna zabawa! Chyba miałaś już wodę na działce, coby umyć trochę towarzystwo?
    No właśnie nie było wtedy jeszcze wody, więc musiałam ubłoconą brygadę wpakować do samochodu i zawieźć do domu...
    Oczywiście winnego, który wymyślił te zabawę nie było...
    ...jest się takim, jak miejsce, w którym się jest...

    Album zmagań http://foto.onet.pl/goxm8,w5k8c5tk8sgg
    http://images23.fotosik.pl/260/f4ebc9063e02f26cm.jpg

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... SPOSTRZEGAWCZY DUCH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar magpie101
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    dolnośląskie
    Posty
    6.126
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    322

    Domyślnie

    U nas jedno - syn 14 lat.

  14. #14
    Guest

    Domyślnie

    U mnie trójka - chłopcy 8,5 i 5,5 roku oraz dziewczynka 7 miesięcy. Budowę zaczynaliśmy z dwójką. Trzecia mieszkanka dołączyła do nas jak się już zadomowiliśmy . Myślę, że nas już wystarczy .

  15. #15
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Ola i Krzysiek
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.651
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    65

    Domyślnie

    A u nas jedno dziecię - chłopak w skórze dziewczynki Zuzanna 2 lata i 4 m-ce. Mąż w pracy a ja z nią lepiej żebym w ogóle nigdzie się nie ruszała, bo i tak nic nie załatwię Po sklepach to tylko za nią biegam, oglądanie płytek to porazka o innym sprzęcie nie wspomnę...ah dużo by pisać. Generalnie jest trudno Nad drugim popracujemy jak już zamieszkamy.

  16. #16

    Domyślnie

    Nasz Misiek ma 1 rok i 9 miesięcy. Przyznam szczerze, że załatwianie z nim czegokolwiek na budowie/w sklepie/u projektantki graniczy z cudem. Macie rację, czasem wyjazd na budowę jest przyjemnym relaksem po całym dniu biegania za młodym... Dziś trenowaliśmy malowanie, dzięki Bogu, ze w kuchni, bo pokoju mogłabym nie domyć...
    Nareszcie u siebie

  17. #17

    Domyślnie

    nasz jedynak ma mocno ponad 10 latek. z przeprowadzki jest zadowolony, chociaz na poczatku - po zakupie dzialki i perspektywie zmiany miejsca zmieszkania - byly obawy czy da sie wyrwac z mieszkania
    obecnie nie narzeka, ma dla siebie polowe pietra, cale dwa pokoje i od tego balkon.

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Ja mam Julkę - 8 lat. Zaczynalismy budowę jak miala około 5 lat. Ogólnie z ogródka i domu była zadowolona ale czasami jak musiala jechać ze mna na działkę o 7 rano to marudziła Dzisiaj na pytanie czy chciałaby wrócić do bloku odpowiedź jest natychmiastowa - NIE!
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  19. #19

    Domyślnie Re: Ile macie dzieci i w jakim wieku?

    Cytat Napisał Bezdomna
    Nie robię ankiety, bo zbyt wiele odpowiedzi musiałabym przygotować. Jestem ciekawa, ile budujący mają dzieci. My mamy dwoje - 4 lata i prawie 3 i powiem szczerze, że choć maluchy sie ciesza na nowy domek, to bardzo ciężko jest budować, jak się ma małe dzieci. Trudno się umawiać z fachowcami, trudno zrobić coś samemu, bo w zasadzie zawsze jedno z nas jest "uwiązane" przy dzieciach (rodzinka mieszka daleko). Mimo to planujemy w nowym domu jeszcze dwójkę
    Córka, 4 latka. Budowa ją niezbyt "rusza". Była tylko zaskoczona, że nie bedzie windy... ach te dzieci z bloków.

  20. #20
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar piotrulex
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Skąd
    Toruń - okolice
    Kod pocztowy
    87-100
    Posty
    5.383

    Domyślnie

    1 corka, prawie 2 latka. my mamy 31/30. 1 pokoj w zapasie bedzie wiec zobaczymy - moze za jakis czas pomyslimy o drugim dziecku ...
    Pozdrowienia z okolic Torunia
    Budowa: 04.04.2007 - 10.05.2008
    Wpisy w temacie "Budowa sauny krok po kroku" od 25.09.2018 (strona 23) do końca 2020 roku
    Grupa FB "Sam buduję saunę" https://www.facebook.com/groups/sambudujesaune

Strona 1 z 7

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony