Cytat Napisał Wojciech Nitka
Cytat Napisał Barbossa
a Spec milczy, szkoda
Nie wiem czy to dotyczy mojej osoby, ale jeżeli tak, to wycofuję się z Forum Muratora. Coż - są lepsi, niech doradzają według własnych teorii.

A tak przy okazji -
Poprawnym rozwiązaniem jest zastosowanie płyty od środka.
Przecież zawsze można trochę Forumowiczów popodtruwać, no nie? A to chyba z niewiedzy, że płyta OSB ma ograniczenia w stosowaniu - 1 metr kwadratowy płyty na 1 metr sześcienny pomieszczenia.
Jak widać dach to jednak nie ściana - na dachu płyta nie szkodzi, ale na ścianie od środka - truje.

Życzę powodzenia.
rzeczywiście, dzidzia się obraziła, więc zabiera zabaweczki i idzie do własnej piaskownicy,
pogratulować postawy bądź co bądź dorosłej osoby, podobno specjalisty od, często niesłusznie pogardzanych, technologii typu kanadyjczyk,
mam nadzieję, że decydując się na banicję (z własnej, nieprzymuszonej woli), pozostanie Pan w tym konsekwentny w przypadku braku zmiany prezentowanej tu postawy,
również życzę powodzenia

ps
nie udzielił Pan odpowiedzi na nurtujące mnie i innych pytanie, dostanę chyba kociej mordy, bo już się nigdy nie dowiem
a co do osb od środka - cóż spawy zdrowia są ważne, ale jeżeli ten warunek 1:1 zostanie spełniony to osb może być od środka (?)

ps 2
każdy pretekst jest dobry, aby wycofać się z porad gratis i kosić kasę, nie potępiam tego, bo z czegoś trzeba żyć, ale ten styl... hm...