dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 653

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Znam człowieka który w stanach i kanadzie pracował przez 15lat robił tylko szpachlowanie nigdy nie wspominał o dylatacjach na płytach wręcz odwrotnie, wszystko na styk.
    A teraz jak pogodzić dylatację 3mm i 1cm aby wszystko miało sens? przecież jedna jest kręcona do drugiej na sztywno.

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafał2011 Zobacz post
    Znam człowieka który w stanach i kanadzie pracował przez 15lat robił tylko szpachlowanie nigdy nie wspominał o dylatacjach na płytach wręcz odwrotnie, wszystko na styk.
    A teraz jak pogodzić dylatację 3mm i 1cm aby wszystko miało sens? przecież jedna jest kręcona do drugiej na sztywno.
    ... ale właśnie tam gdzie jest kręcona pracuje, dlatego się kręci a nie przykleja, a jak przykleja to punktowo do murowanej ściany. Nie wiem co kolega powiedział a czego zdradzić nie chciał, ale tam do zestawu do regipsów sa takie nosidełka i nie jestem pewny ... grubości ale chyba 3mm rozkładane dylatacje.
    Takie wymagania producenta ... jak by coś nie tak z płytą ... gwarancji nie uznają z powodu - braku dylatacji ...
    pozdrawiam,
    Pytajcie, to nic nie kosztuje ....
    [email protected]

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał andstach1 Zobacz post
    ... ale właśnie tam gdzie jest kręcona pracuje, dlatego się kręci a nie przykleja, a jak przykleja to punktowo do murowanej ściany. Nie wiem co kolega powiedział a czego zdradzić nie chciał, ale tam do zestawu do regipsów sa takie nosidełka i nie jestem pewny ... grubości ale chyba 3mm rozkładane dylatacje.
    Takie wymagania producenta ... jak by coś nie tak z płytą ... gwarancji nie uznają z powodu - braku dylatacji ...
    pozdrawiam,
    z tą dylatacją 3mm to bardziej o dosuszanie nie chodzi?

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał andstach1 Zobacz post
    ... ale właśnie tam gdzie jest kręcona pracuje, dlatego się kręci a nie przykleja, a jak przykleja to punktowo do murowanej ściany. Nie wiem co kolega powiedział a czego zdradzić nie chciał, ale tam do zestawu do regipsów sa takie nosidełka i nie jestem pewny ... grubości ale chyba 3mm rozkładane dylatacje.
    Takie wymagania producenta ... jak by coś nie tak z płytą ... gwarancji nie uznają z powodu - braku dylatacji ...
    pozdrawiam,
    Gdyby płyta g/k była przykręcona w trzech punktach, wtedy mogła by pracować,gdy jest przykręcona min. 30 szt. ?
    Na ruszcie pracę rozumiem, na OSB niestety nie!
    Co do przyklejania g/k do ściany, najlepszym sposobem jest klejenie na grzebień, nie placki

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Napisał rafał2011 Zobacz post
    Gdyby płyta g/k była przykręcona w trzech punktach, wtedy mogła by pracować,gdy jest przykręcona min. 30 szt. ?
    Na ruszcie pracę rozumiem, na OSB niestety nie!
    Co do przyklejania g/k do ściany, najlepszym sposobem jest klejenie na grzebień, nie placki
    Dołączyłem link z zaleceniami montażu producenta - czytałeś może?
    Miałem film poklatkowy pracy regipsu kręconego na OSB w szkielecie - moja produkcja 100lat temu - padł mi dysk - ale ... ale ... to było VHS-em kręcone i kasetę gdzieś muszę mieć ... jeśli tak jest ... a wie o tym tylko moja kochana małżonka ... to .... umieścimy go na stronie i podamy link ... (jak dojdzie do siebie zapytam ... )
    ... do brzegu ... było tam widać jak OSB pracowało w jedną stronę a regips w drugą - nie wiem jak to napisać po prostu trzeba zobaczyć ...
    pozdrawiam,

    P.S. Wszystkim: WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!! Życzę Wam, aby najgorszy dzień 2014r., był jak najlepszy dzień 2013 roku !!!
    Pytajcie, to nic nie kosztuje ....
    [email protected]

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony