dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1

    Domyślnie Problem z hydroizolacją

    Witam. Jak problem z hydroizolacją lub podejrzewam że mogę mieć - remontuję Stary dom z fundamentem ceglanym - najpierw została wykonana iniekcyjna hydroizolacja pozioma, później miała być wykonana pionowa i teraz taka sprawa że jak dokopałem fundamenty okazało są że są one w kiepskim stanie i nie wystarczyło ich otynkować więc zostały dolane, - dolewka była z dodatkiem szkła wodnego- czy to wystarczy żeby ta dolewka mi nie podciągała wilgoci?, czy teraz mam zrobić iniekcje od zewnątrz? Aha i jaki produkt polecacie na izolacje hydroizolację pionową? To narazie jedna ściana, także jeżeli zostało to spartolone to jak to zrobić dobrze?

    w załączeniu obrazek jak to wygląda obecnieKliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DOLEWKA.jpg
Wyświetleń:	26
Rozmiar:	29,7 KB
ID:	466285
    Ostatnio edytowane przez stanick ; 15-09-2023 o 07:30

  2. #2

    Domyślnie

    Jako izolację pionową zastosuje masę KMB, np
    https://hydroizolacje.shop/PCI-Pecim...cja-bitumiczna

  3. #3

    Domyślnie

    Miałem możliwość zrobienia dolewki fundamentów w połowie domu, dopiero teraz dostałem zgodę od sąsiada na wejście zrobienie drugiej połowy -czy mogę ją robić przy takiej pogodzie? Dodam że po rozszalowaniu odrazu została by docieplona 10cm xps.

    edit:
    Może komuś pomorze, mi jakoś to forum nie pomaga... Kontaktowałem się ze specjalistą od lania betonu i mówi byle temperatura nie spada ponizej -5 i dobrze dodatkowo przykryć, po dwóch dniach mogę rozszalowac.
    Ostatnio edytowane przez stanick ; 30-11-2023 o 07:13

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony