dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11
  1. #1

    Domyślnie Ech ta telewizja

    Najpierw program poświęcony wczorajszej katastrofie, w której zginęło 20 osób, nastrój - wiadomo jaki. Żałoba narodowa...
    Dosłownie po chwili reklama - potworny Michał Wiśniewski drący się (niby do cen) w animowanym samolocie "SPADAAAACIE"!!!
    co za syf

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    I to jest Qubo "nasza, telewizja która ma misję" A w cholerę? Nie płacę i mam tę telewizję w d..m poważaniu Są łepsze.
    A tak nawiasem, nie oglądam żadnej.

  3. #3
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar DPS
    Zarejestrowany
    Mar 2007
    Skąd
    z 44 wysp
    Posty
    33.238

    Domyślnie

    Okropne to. Czy w tych telewizjach nie ma nikogo, kto by zastanowił się trochę nad tym, co widać w okienku?
    Dziennik
    Komentarze
    Blog ze wsi
    Nie próbuj mi wmawiać, że natura nie jest cudem, nie opowiadaj mi, że życie nie jest baśnią. Ktoś, kto jeszcze tego nie zrozumiał, być może pojmie to dopiero wtedy, gdy baśń zacznie się kończyć. /Jostein Gaarder/

  4. #4

    Domyślnie

    Kasa z reklam ważniejsza niz wyczucie chwili....
    "masz to na co godzisz się"

  5. #5
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    show must go on

    nie pierwszy i nie ostatni raz tak jest
    łącznie z tymi frazesami wypowiadanymi przez każdą gębę pokazaną w tiwi
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  6. #6
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... ŻĄDŁO FORUM Avatar selimm
    Zarejestrowany
    Jun 2005
    Posty
    6.216

    Domyślnie

    Przełącz na Eurosport
    Taki stary jestem
    a nic kurw@ nie zmądrzałem -

  7. #7

    Domyślnie

    Nie mam w domu tv i jestem szczesliwy. Polecam.
    Martwie sie tylko troszke o najblizsze ME w pilce noznej ... ale moze sobie jakos poradze.

    Pozdrawiam

  8. #8
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    a pamiętacie? jakieś 25 lat temu były w tv tylko trzy programy: 1,2 i czechy ...ludzie byli jakoś tak ....hm.... szczęśliwsi? , więcej czasu spędzali na spacerach, więzi rodzinne jakieś takie bardziej zacieśnione

    a jeśli słyszało się o jakichś katastrofach, wypadkach.... pokiwano głowami ze współczuciem , pomodlono się i przechodzono do porządku dziennego.....
    a teraz żałoba, tydzień ględzenia w tv o tym samym ....a nikt się nie zastanowi że gdzieś w Ekwadorze umierają dziennie z głodu setki dzieci i nikt z tego powodu jakoś nie ogłasza żałoby
    współczesne media ze swoją siłą przekazu powinny pomagać właśnie w takich sprawach bo mają możliwość pokazać co naprawdę się na świecie dzieje a nie pier.... o d...maryni
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  9. #9
    Banned
    niktspecjalny

    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-247
    Dzielnica
    Konkretna
    Posty
    15.683
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał selimm
    Przełącz na Eurosport
    tak tylko walne se uśmiecha bez żadnych zobowiązań.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek1950
    I to jest Qubo "nasza, telewizja która ma misję" A w cholerę? Nie płacę i mam tę telewizję w d..m poważaniu Są łepsze.
    A tak nawiasem, nie oglądam żadnej.
    Ja oglądam najczęściej Discovery i National Geographic.Nie oglądam żadnego polskiego serialu bo moim zdaniem to strata czasu

  11. #11

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jose33
    Ja oglądam najczęściej Discovery...
    Które działy Discovery? Czy u Ciebie również pojawiają się czarne pasy u góry i u dołu ekranu ograniczające pole widzenia. Właśnie na wszystkich kanałach Discovery (tylko) mam to zjawisko i chcę reklamować w UPC. Próbowałem zmieniać proporcje ekranu na z 4:3 na panoramiczny i nie daje to efektu

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony