dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 5
Pokaż wyniki od 81 do 89 z 89
  1. #81
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar atsyrut
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Sochaczew
    Kod pocztowy
    96-500
    Posty
    1.462
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Callenter-compleo Zobacz post
    Mariusz31łódź

    Zastanów się co robisz, masz fach w ręku i chcesz pokazywać innym technologie wykonania???? Człowieku wykorzystaj to, na tym polega konkurencja.
    A zresztą jak chcesz tracić klientów, bo wyszkolisz kilka osób, które potem będą to robić za połowę tej ceny co Ty to proszę bardzo.
    Ja nie mam zamiaru tego pokazywać, mogę to tylko komuś wykonać i wykonuję bez zdradzania tajemnicy wykonania.
    Najlepiej nową technologię sprzedać wszystkim, a potem płacz bo roboty niema.
    pozdrawiam
    dobry fachowiec podzieli się wiedzą... partacz boi się ze ktoś to wykorzysta na masową skalę..

    tyle w tym temacie
    Tynki cementowo wapienne z kwarcem gotowe pod malowanie - ku przestrodze

    https://picasaweb.google.com/1042919...PvM7drD2YHxlQE

  2. #82
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał Callenter-compleo Zobacz post
    Mariusz31łódź

    Zastanów się co robisz, masz fach w ręku i chcesz pokazywać innym technologie wykonania???? Człowieku wykorzystaj to, na tym polega konkurencja.
    A zresztą jak chcesz tracić klientów, bo wyszkolisz kilka osób, które potem będą to robić za połowę tej ceny co Ty to proszę bardzo.
    Ja nie mam zamiaru tego pokazywać, mogę to tylko komuś wykonać i wykonuję bez zdradzania tajemnicy wykonania.
    Najlepiej nową technologię sprzedać wszystkim, a potem płacz bo roboty niema.
    pozdrawiam
    Trochę stare, ale może tu jeszcze kiedyś zajrzysz:
    No i masz tej roboty w ch... na tych gładziach angielskich?
    Bo mam wrażenie, że nie często je spotykam na budowach - właściwie w ogóle
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  3. #83
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    edit08

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Białystok
    Posty
    4

    Domyślnie

    Gładź z Belgi, z Anglii, a co z Polski?
    No dobra Panowie, jak tylko zrobi się ciepło- mam nadzieję że już niedługo- zaczynam szpachlowanie ścian jakimś tam gipsem. Kiedyś już to robiłam więc odrobinę wiem o co w tym chodzi. Będę szpachlowała sama, w moim nowo wybudowanym domku, więc jeżeli nawet coś sp...rzę- chodzi mi że będzie nierówno, to będzie to u mnie. Niestety ale nie stać mnie na fachowców i na czym się da to na tym oszczędzam.
    Mam teraz na ścianach tynk cementowo -wapienny. Prosiłabym aby ktoś mi podpowiedział czym ten tynk zagruntować- czy gruntować? Jakiej najlepiej użyć gładzi- chcę mieć gładziutkie ściany i to chyba na tyle.
    Tak ogólnie to trochę się orientuję ale wolę się upewnić, nie chcę zrobić jakiegoś błędu żeby np. później nie było że będę miała pleśń na ścianach bo nie dałam jakiegoś np. lepszego gruntu. Teraz gdzie mieszkam mam z tym problem i dlatego jestem przewrażliwiona.

  4. #84

    Domyślnie

    Grunt nie zapobiegnie wilgoci, a jak go nie będzie, to wilgoci też nie musi być. Grunt służy do częściowego "utwardzenia" powierzchni, a przede wszystkim do wyrównania i zmniejszenia chłonności wody. Jeżeli chodzi o gips, to jak wyżej. Co człowiek to szkoła i własne zdanie.

  5. #85
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    edit08

    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Białystok
    Posty
    4

    Domyślnie

    Ok, dzięki. Mam kupiony pierwszy woreczek, zacznę od kotłowni i zobaczę jak to będzie wyglądało i jak będzie mi szło szlifowanie. Na szczęście w sklepie budowlanym pracują znajomi wiec zawsze wiem że mi byle czego nie wcisną. No ale oni tylko sprzedają.

  6. #86
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA OD PODDASZY Avatar Rom-Kon
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    okolice Warszawy
    Posty
    5.400

    Domyślnie

    Cytat Napisał ewbuxxxo Zobacz post
    Trochę stare, ale może tu jeszcze kiedyś zajrzysz:
    No i masz tej roboty w ch... na tych gładziach angielskich?
    Bo mam wrażenie, że nie często je spotykam na budowach - właściwie w ogóle
    parę razy robiłem multifinishem ale ostatnio się urwało... a to bardzo dobra gładź. Efekt dosłownie lustrzany



    "Szukajcie a znajdziecie"

    Okna połaciowe: Album z fotkami
    Inne fotki: Różne fotki budowlane
    Przestroga dla wszystkich którzy chcą mieć tanio: Nietypowa fasada - pomocy!


  7. #87
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    plasterer

    Zarejestrowany
    Jun 2013
    Skąd
    czarna woda
    Kod pocztowy
    83-262
    Posty
    1

    Domyślnie

    Do wykonania potrzebny jest człowiek z odpowiednimi kwalifikacjami, normalna osoba widząca to na youtube, nie jest w stanie powtórzyć technologii wykonania.
    Bez doświadczenia i umiejętności jak i praktyki ( w moim przypadku wieloletniej ), nie ma szans na samodzielne wykonawstwo.
    Pozdrawiam forumowiczów[


    popieram. to trzeba kilka lat porobic by sie nauczyc.

  8. #88

    Domyślnie

    ...A czasem nie kilka lat a kilka m2 wystarczy.
    Gipsowałem kilka ścian w domu, nakładałem kilka rodzajów gładzi (zapewne mały % z dostępnych na rynku) i stwierdzam, ze jak człowiek chce to bez problemu zrobi i to niejednokrotnie lepiej niż fachowiec z doświadczeniem.

    Z gładzi mogę polecić akryl putz finisz (gotowa masa w wiaderku) a odradzić gipsowanie ścian. Bardzo wydajna, dwukrotne nakładanie cienką warstwą pozwala uzyskać dużą wydajność a odrobina wprawy pozwala ograniczyć szlifowanie powierzchni niemal do 0. Jest znacznie twardsza od gładzi gipsowych.

  9. #89

    Domyślnie

    Witam, troche podbije temat

    chcialem sie zabrac za remont jednego pokoju, sciany sa krzywe, popekane, ogolnie nie za ciekawie to wyglada - podczas ostatniego malowania pare lat temu odpadala stara farba ktora nie byla nigdy skrobana

    przyszedl dzisiaj polecony fachowiec i powiedzial, ze zejdzie mu na to jakies 10dni roboty, co prawda powiedzial, ze sciany nie sa az tak krzywe no ale trzeba pozrywac stare warstwy, gruntowac itp itd
    mialem jednak numer do jeszcze jednej osoby ktora pracuje w jakiejs firmie i ktora zajmuje sie wlasnie ta gladzia na mokro i wstepnie przez telefon powiedzial, ze zrobi to w 2-3dni
    cenowo tez wypada lepiej bo chce 23zl/m a tamten 25zl/m tylko, ze liczyl juz z malowaniem

    teraz moje pytanie - czy rzeczywiscie w 2-3 dni mozna osiagnac ten sam efekt co w 10dni? pierwszy fachowiec to facet okolo 50, z tego co wiem to zajmuje sie takimi sprawami od ~10lat, ten drugi chlopak to jakis "mlodziak" (w porownaniu do tamtego) ale wiem, ze z firma pracowal juz w anglii dluzszy czas i teraz robia w polsce
    waham sie teraz co tutaj zrobic wiec licze na jakas rade z Waszej strony

Strona 5 z 5

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony