dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 10 z 10
Pokaż wyniki od 181 do 197 z 197
  1. #181
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar T i A
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Posty
    770
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    22

    Domyślnie

    Właśnie tego nie mogę pojąć jak Ty im to wszystko przekazujesz,tłumaczysz.

  2. #182
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał T i A Zobacz post
    Właśnie tego nie mogę pojąć jak Ty im to wszystko przekazujesz,tłumaczysz.
    Wlasnie tak jak pisalam .....
    Telefonicznie i przez internet glownie za pomoca rysunkow pogladowych ..... musze sie wykazac kreatywnoscia
    Podobnie robie zakupy .... wymieniam maile na temat produktu ktory chce zamowic ( parametry , dodatki itp . ) np. przy zakupie okien i drzwi firma u ktorej zamawialam towar przyslala mi probki ( wzorniki kolorow ) ....... poogladalam zadecydowalam i kupilam . Okna drzwi i brama garazowa juz zakupione czekaja na montaz .... .

  3. #183
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Budujacy na odleglosc ..... gdzie jestescie ?

  4. #184

    Domyślnie

    Edytko, jestem, jestem Dziękuję za pamięc!!! Słoneczny dziś nawet Cork cieplutko pozdrawia

  5. #185
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ktosiek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubelskie/Biłgoraj
    Posty
    675

    Domyślnie

    no zrobiło się ciepło w Irlandii, w końcu.
    Dom w rododendronach 8
    Dziennik Budowy <<<---OGLĄDAJ
    Komentarze do dziennika <<<<----pisz tutaj


  6. #186
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    No wreszcie rozruszalo sie Towarzystwo !!!! u mnie upaly i tornada .....

  7. #187
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiaros Zobacz post
    Edytko, jestem, jestem Dziękuję za pamięc!!! Słoneczny dziś nawet Cork cieplutko pozdrawia
    Kasiula poczytam co u Ciebie na blogu ..... ale kruca bomba malo casu na wszystko .
    Pozdrawiam

  8. #188

    Domyślnie

    Edytko, u mnie z czasem też krucho Ale nie martw się - u nas za dużo się nie dzieje - okna doszły, ot co

  9. #189
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Edyta M
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    8.381
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    108

    Domyślnie

    Wazne Kasiu , ze cos sie dzieje ....... oby tylko dobrze sie dzialo

  10. #190
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar Ania_i_Marek
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Kod pocztowy
    57-550
    Dzielnica
    stronie śląskie
    Posty
    9

    Domyślnie

    witam wszystkich budujących na odległośc
    no to i my się dołączymy, choć nasza sytuacja jest jeszcze bardziej skomplikowana bo ja Ania pracuję we Włoszech, a moja druga połówka na Cyprze ...jesteśmy na etapie załatwiania dokumentów, a włąściwie pani architekt sie wszystkim zajmuje az do momentu otzrzymania PNB zobaczymy ile potrwa, zaczeliśmy w czerwcu tego roku...pozdrawiam wszystkich i pomyslności na budowach!!!!!

  11. #191
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar ziuta62
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Podhale
    Posty
    750

    Domyślnie

    Witam budujących na odległość Mieszkamy w Londynie, właściwie to ja nazywam to miejsce wioseczką. Tak właśnie wyglada nasza mini podzielnica na południowym wschodzie... Jesteśmy juz tak prawie po SSO. Została nam blacha do położenia na dachu. Zostawilismy to na drugi rok. Okna juz prawie zamówione i rozpatrujemy co dalej. Czy elewcje czy instalacje. Nasz domek powstaje na Podhalu. Miał być maleńki na emeryturę, wyszedł około 150m2 pow. mieszkalnej i około 50 piwnic.
    Będziemy podobnie jak większość dużo zakupować w UK. Wczoraj np rozmawialismy z naszą firmą transportową i okazało się, że ocieplenie, które tu chcemy nabyć i wysłać do Polski oni już od lat wożą dla budujących się na odległość.
    A ja nic nie znalazłam na temat tego ocieplenia na Muratorze. Widać jak niewiele osób się rejestruje. Może tylko podglądają.
    Dziennika nie zakładam bo budowa potrwa kilka lat. Będą długie przerwy, chcielibyśmy jeżdzić do Polski i być przy tym jak rośnie nasz domek. No a co można zrobić w miesiąc czy półtora-tyle urlopu możemy wziąść.
    Pozdrawiam wszystkich i napiszcie jakie postępy!
    "Love lift us up where we belong,
    Where the eagles cry, on a mountain high.."

  12. #192
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar rodii
    Zarejestrowany
    Jan 2013
    Skąd
    Sokolany
    Posty
    97
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    13

    Domyślnie

    No to moze i my sie dopiszemy.
    Na wiosne lub wczesnym latem mamy zamiar zaczac budowe, i jakos to doprowadzic do nakrycia dachu przed zima. Czy to sie uda bedzie w wiekszosci zalezalo od kursu euro, miejmy nadzieje ze bedzie po 5zl
    Plany juz sa, pozwolenie tez, podlaczenie elektryki tez na etapie projektu wiec juz prawie jestesmy gotowi.
    A tak na codzien to pracujemy se w Cork, i wiekszosc wolnego czasu spedzamy na szukaniu ekipy i materialow w rozsadnych cenach

    Jest tu moze ktos kto buduje sie na podlasiu?

    Pozdrowienia
    Ewelina i Rafal

  13. #193

  14. #194
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    EWBUD

    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Posty
    1.950

    Domyślnie

    Cytat Napisał rodii Zobacz post
    No to moze i my sie dopiszemy.
    Na wiosne lub wczesnym latem mamy zamiar zaczac budowe, i jakos to doprowadzic do nakrycia dachu przed zima. Czy to sie uda bedzie w wiekszosci zalezalo od kursu euro, miejmy nadzieje ze bedzie po 5zl
    Plany juz sa, pozwolenie tez, podlaczenie elektryki tez na etapie projektu wiec juz prawie jestesmy gotowi.
    A tak na codzien to pracujemy se w Cork, i wiekszosc wolnego czasu spedzamy na szukaniu ekipy i materialow w rozsadnych cenach

    Jest tu moze ktos kto buduje sie na podlasiu?

    Pozdrowienia
    Ewelina i Rafal
    Mieszkałem w Cobh, blisko Cork - b. fajne klimaty.
    Cork - moje ostatnie miasto/budowy przed powrotem do PL - z perspektywy czasu patrząc warto było wyjechać do IE, kraj jest naprawdę bardzo ładny.
    Szukasz porządnych parapetów aluminiowych ALURONA? Zapraszam do mnie: http://forum.muratordom.pl/showthrea...uron-Soft-Line
    Więcej o mojej działalności:http://forum.muratordom.pl/showthrea...atem&p=6448131

  15. #195

    Domyślnie

    Mayadaski gdybym to ja miala dzialke nad jeziorem charzykowskim to nikt by mnie stamtad sila nie wyciagnal! Kocham to miejsce. pozdrowienia dla wszystkich budujacych/wybudowanych

  16. #196
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Cytat Napisał byczek190 Zobacz post
    Mayadaski gdybym to ja miala dzialke nad jeziorem charzykowskim to nikt by mnie stamtad sila nie wyciagnal! Kocham to miejsce. pozdrowienia dla wszystkich budujacych/wybudowanych

    Byczku, ja tez nie dalam sie wyciagnac ....mam tylko toche dalej na dojazdy Ja po prostu ulepszam moj kemping nad jeziorem
    Tez kocham to miejsce i dlatego ciagle sie mecze z tym moim ulepszaniem - kiedys skoncze i beda super wakacje

    Pozdrowienia,

    Maja

  17. #197

    Domyślnie

    A propos budowania na odległość, widzę że reklamują się teraz firmy które prowadząc Twoją budowę, instalują kamery i tak się odbywają wizyty a raczej masz cały czas wszystko pod kontrolą. Ciekawe jak się to w praktyce sprawdza?

Strona 10 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony