Tak,teraz mam Cie ppla za durnia...uważasz że stęzony pod ciśnieniem CO2 będzie mniej niebezpieczny od odpadów radioaktywnych,i straszysz społeczeństwo(tak jak brunatni brakiem energii) składowaniem tego odpadu,więc cie zapytałem co zrobisz z tysiącami ton stężonego skroplonego CO2,które w takich ilościach będzie jeszcze trudniej składować.....Mam nadzieję że teraz zrozumiałeś pytanie-bez urazy...
Dzieki temu że popierasz monopol górniczy,mam Cie za tego który popiera zaściankowość tego kraju,równiez przyczyniasz się do obecnej sytuacji,gdzie bez odgórnych decyzji branża ta nie zrobiła by nic by chronić min.Twoje zdrowie,rozwijać medoty odzyskiwania energii z różnych żródeł,choćby ze śmieci,choćby ze żródeł geotermalnych,ale po co skoro trzeba w ten proces włożyć mnóstwo wysiłku i KASY,a kase najlepiej zarabia sie ryjąć dziurę i spalająć jej zawartość,ale to do czasu.......Dlatego powtarzam przeczytaj całe forum,a znajdziesz wiele wiadomości gdzie te tematy były poruszane..I nie ma problemu,odsprzedam część swojego areału pod elektrownię atomową i będę żył po sąsiadzku,tak jak żyłem za granicą,nic mi to nie przeszkadzało,wręcz przeciwnie było dużo zieleni i pięknie zaagospodarowany teren,w przeciwieństwie do odkrywki...
Mimo wszystko pozdrawiam,i również Twoje dzieci...