Cytat Napisał borbet7
Cytat Napisał qwert_y
Jak nie było słychać jeszcze o odkrywce pod Legnicą to ktoś z Was się angażował w walkę przeciwko kolejnym odkrywkom np pod Koninem??
Tendencyjne pytanie, bo ja mieszkam pod Lubinem, a nie Koninem, ale odpowiem. Ja nie.
Właśnie tendencyjne to jest obecne zachowanie wielu z mieszkańców Waszego regionu i władz samorządowych, którzy tłumnie jeżdżą np na demonstracje przeciwko Tomisławicom. To wywołuje we mnie taką a nie inną reakcję na Wasze, w sporej części słuszne opory przed odkrywką. Po prostu nie lubię takiej hipokryzji.

Nie trzeba tego studiować. W prasie, tv, radiu i internecie ciągle pojawiają się takie informacje.
No właśnie trzeba, żeby powiedzieć coś z sensem na jakiś temat, w szerszym kontekście a nie tylko opierać się na jakimś pasującym nam wycinku prasowym. Nie mówię tutaj akurat o Twoich wywodach, ale śledzę na bieżąco wszelkie informacje dotyczące tematu węgla (w tym pod Legnicą) i wypowiedzi niektórych przeciwników odkrywkowej eksploatacji wywodzących się "od Was" i opierających się właśnie na jakiś wyrywkowych informacjach są poniżej wszelkiej krytyki.

Myśle, że wiele sobie wyjaśniliśmy i znamy już swoje poglądy...
I cieszmy się, że poglądy są różne, jakby wszyscy mieli identyczne to by nudno było