dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 14 z 14
Pokaż wyniki od 261 do 274 z 274
  1. #261

    Domyślnie

    Cytat Napisał domi-nikka Zobacz post
    Za drobną opłatą 30 zł... płaconą w ciemno, gdyż szczegółów na temat tego, co się właściwie kupuje, próżno szukać na stronie...
    płacisz 30zł za pieczątkę + chyba przesyłka, i masz uzupełnioną tabelkę na współczynnikach w excelu. Tabelka jest pewnie uzupełniana na opracowaniu BCO z m2 domu (chociaż w BCO są różne rodzaje domów jednorodzinnych)
    Regulamin 2.4 - reklama zabroniona

  2. #262
    Banned
    luntrusk

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    353
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Niektórzy idą do banku (we własnym interesie) i nawet im się kosztorysu nie chce zrobić? Proszę Was... - ta mentalność to chyba po szkole zostaje u Polaków...

    Nie lepiej zrobić realny kosztorys, najlepiej zmieścić się w kwocie niższej niż te 2500zł/m2? Przecież to pożyczka (bardzo droga) i lepiej pożyczyć mniej i oddać mniej.

  3. #263

    Domyślnie

    Cytat Napisał luntrusk Zobacz post
    Niektórzy idą do banku (we własnym interesie) i nawet im się kosztorysu nie chce zrobić? Proszę Was... - ta mentalność to chyba po szkole zostaje u Polaków...

    Nie lepiej zrobić realny kosztorys, najlepiej zmieścić się w kwocie niższej niż te 2500zł/m2? Przecież to pożyczka (bardzo droga) i lepiej pożyczyć mniej i oddać mniej.
    niestety jesteś w mniejszości, większość o tym nie myśli
    Regulamin 2.4 - reklama zabroniona

  4. #264
    Banned
    luntrusk

    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Wrocław
    Posty
    353
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie

    Większość Polaków w ogóle nie myśli Pod względem zaradności Polacy są chyba na szarym końcu listy cywilizowanych krajów
    To tak trochę nie na temat

  5. #265

    Domyślnie Posrednicy

    Dnicy
    Cytat Napisał aspect Zobacz post
    seba_x - nie zawsze oferta u pośrednika jest taka sama jak w banku. Czasami jest lepsza (wg zasady duży może wiecej czy pośrednik dlatego, że sprzedaje duzo ma ":rabat" w banku) a czasami może byc gorsza.

    Pozdrawiam
    Z openfinance itd jest tak, ze jezeli ktos potrzebuje kredyt, i jego celem jest tylko otrzymanie go a ogolne warunki schodza na drugi plan to posrednik moze byc. Natomiast jezeli ktos ma dobra zdolnosc kredytowa, duzy wklad wlasny i zalezy mu na 1miejscu na warunkach kredytowych to posrednik odpada. Taki potencjalny kredytobiorca jest sam w bankach w stanie wynegocjowac duzo lepsze warunki niz przez posrednika np marza. Dlaczego? A to dlatego ze posrednik zarabiac musi. Nikt sie nie zainteresowal ze taki openfinance nie bierze kasy za wszystko. Przyklad: openfinance marza 1,9 wbk bez negocjacji, klient w banku sam 1,3

  6. #266

    Domyślnie

    jak to się mówi "daj zarobić, daj żyć"
    Regulamin 2.4 - reklama zabroniona

  7. #267
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar adamfcb
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Marki
    Kod pocztowy
    05-270
    Posty
    530

    Domyślnie

    I dlatego ja skorzystałem z usług Murator Finanse i marże mam 1.35

  8. #268

  9. #269

    Domyślnie

    a co ten link ma wspólnego z kosztorysem bankowym? to że jest sam formularz w xls? on nawet sam nie przelicza...
    Regulamin 2.4 - reklama zabroniona

  10. #270
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar Andrzej.K
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Poznań
    Posty
    937
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    1

    Domyślnie

    jak yo nie

  11. #271

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej.K Zobacz post
    jak yo nie
    u mnie nie liczy, mniejsza o to, ja mam OO więc możliwe
    pomijając to, to taki kosztorys, źle, arkusz kalkulacyjny to jest tylko i wyłącznie przydatny na potrzeby banku i nic więcej. Więc w sumie założenia tego tematu spełnia
    Regulamin 2.4 - reklama zabroniona

  12. #272
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Notker

    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    3

    Domyślnie

    Wykonam fachowy kosztorys dla banku lub ubezpieczyciela według przyjętych zasad kosztorysowania.Proszę o kontakt na priv-a.

  13. #273
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Kal_b_E

    Zarejestrowany
    Jun 2014
    Skąd
    Warszawa
    Kod pocztowy
    01-461
    Posty
    239

    Domyślnie

    Proponuję wygenerować sobie szczegółowy kosztorys na naszym serwisie Kalkulatory Budowlane i zrzucić go do PDF, w wielu bankach powinno to wystarczyć.

  14. #274

    Domyślnie

    Wykonam kosztorys dla banku, mam uprawnienia kierownika budowy. Zapraszam na stronę
    www.kosztorysydlabanku.pl

Strona 14 z 14

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony