dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 26 z 26
  1. #21

    Domyślnie

    Natomiast jesli ci sie uda zmobilizowac i cwiczyc regularnie u siebie w domu - to normalnie stawiam wirtualne piwo
    To ja bede ta pierwsza Cwicze w domu od 2 lat - 3 do 4 razy tygodniowo Godzinke "macham noga" ( jak to mawia mój mąż )a potem 15 minut brzuszki na ławeczce Pozdrawiam Maja

  2. #22
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    Cytat Napisał majcia
    Natomiast jesli ci sie uda zmobilizowac i cwiczyc regularnie u siebie w domu - to normalnie stawiam wirtualne piwo
    To ja bede ta pierwsza Cwicze w domu od 2 lat - 3 do 4 razy tygodniowo Godzinke "macham noga" ( jak to mawia mój mąż )a potem 15 minut brzuszki na ławeczce Pozdrawiam Maja

    co prawda zadeklarowalam sie piwem aha26
    ale ....
    prosze



  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka
    Cytat Napisał majcia
    Natomiast jesli ci sie uda zmobilizowac i cwiczyc regularnie u siebie w domu - to normalnie stawiam wirtualne piwo
    To ja bede ta pierwsza Cwicze w domu od 2 lat - 3 do 4 razy tygodniowo Godzinke "macham noga" ( jak to mawia mój mąż )a potem 15 minut brzuszki na ławeczce Pozdrawiam Maja

    co prawda zadeklarowalam sie piwem aha26
    ale ....
    prosze



    Mniam.... Dziekuje bardzo

  4. #24
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie



    a teraz szybciutko na biznie czy tam rowerek spalac te piwne kalorie

    A ja sie chcialam pochwalic w tym miejscu ze od ok miesiaca mobilizuje sie i wieczorami sobie biegam (mniej wiecej co 2gi, 3ci dzien) - na razie udaje mi sie nie wykrecac .
    Przyznaje sie co prawda ze w ramach podnoszenia motywacji do uprawiania joggingu - nabylam odtwarzacz MP3 ,
    Fajnie jest bo takie male na szyi nie przeszkadza i dobrej jakosci muzyka w uszach - co zawsze pomaga w bieganiu (kiedys probowalam z walkmanem ale za ciezki, odtwarzacz cd z kolei "skakał" pomimo systemu antywstrzasowego - wiec biegalam bezmuzycznie)
    zobaczymy na ile zakup bedzie mobilizował

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał zielonooka


    a teraz szybciutko na biznie czy tam rowerek spalac te piwne kalorie

    A ja sie chcialam pochwalic w tym miejscu ze od ok miesiaca mobilizuje sie i wieczorami sobie biegam (mniej wiecej co 2gi, 3ci dzien) - na razie udaje mi sie nie wykrecac .
    Przyznaje sie co prawda ze w ramach podnoszenia motywacji do uprawiania joggingu - nabylam odtwarzacz MP3 ,
    Fajnie jest bo takie male na szyi nie przeszkadza i dobrej jakosci muzyka w uszach - co zawsze pomaga w bieganiu (kiedys probowalam z walkmanem ale za ciezki, odtwarzacz cd z kolei "skakał" pomimo systemu antywstrzasowego - wiec biegalam bezmuzycznie)
    zobaczymy na ile zakup bedzie mobilizował
    Piwne kalorie spalilam dzisiaj na budowie grajac w szyszke z córcią na fundamantach naszego domku Powodzenia zycze i wytrwalości w bieganiu

  6. #26

    Domyślnie

    Zielonooka Nie strasz mnie proszę,bo moj mąz mnie w kosmos wystrzeli jezeli po zakupie tych wszystkich fajnych urządzeń ja nie będę ćwiczyć
    aha26, będziesz, będziesz. Jeszcze nam wyślesz zdjęcia swojego brzuszka wyćwiczonego na kształt kaloryferka

    Ja nie znam takich osob ktore sa na tyle zdyscyplinowane
    Znam takie ktore placac (na silowni , basenie itp.) sa w stanie sie mobilizowac i chodzic, w domu zwykle na 2 x sie konczy
    Zielonooka, poznam Cię z moją siostrą i postawisz kolejne piwo - cały rok ćwiczeń (3 razy w tygodniu) w domu z koleżanką przy świczeniach odtwaranych z DVD.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony