dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    Popieram że ze ścianą K-G jest kłopot jeśli chodzi o wieszanie czegokolwiek. Ale nie ma tyle bałaganu przy murowaniu. My mieszkamy już na parterze i boje się, że wszystkie prace związane z tynkiem zapierniczą cały dół. Co poradzisz jeśli chodzi tynk. Słyszałem że można jakąś maszyną, tylko nie wiem czy ją wniosą na góre.

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar marcin_u
    Zarejestrowany
    Mar 2006
    Skąd
    Zielona Góra
    Posty
    1.451

    Domyślnie

    Ja własnie rowniez dlatego chce stawiac sciany z promonto zeby nie syfic robiac tynki bo tez bede je stawiał po zamieszkaniu(narazie zalezy mi na czasie..i funduszach i zajełem sie dołem).przy robieniu gładzi nie ma tyle syfu co przy tynkach,ale pyłu nie da sie uniknac szlifujac potem gładz i nie wazne czy to bedzie na tynku czy na KG.
    moja praca to Alarmy,Kamery,Anteny...i fotowoltaika

    mój projekt ISKIERKA

    160m2 po podłodze do ogrzania, suporex24+12styro, podloga10styro , skosy 25 wełna.wentylacja grawitacyjna. PC Panasonic T-CAP 9kw wersja H 1f , 100% grzejniki, bufor 300l , zbiornik cwu 300l termet nierdzewna. 3 kolektory słoneczne płaskie hewalax. PV 10kw
    Nawrócony z węgla !

  3. #23

    Domyślnie

    marcin_u JA będe zmuszony mieszać różne rodzaje ścian z powobu obciążenia. Przy budowie domu nie myśleliśmy o górze i stąd te problemy, że nie możemy postawić z tego co byśmy chcieli. Pewnie troche Ytonga, promonto i K-G

  4. #24
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Dimka

    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    5

    Domyślnie

    Hej, myślę, że dużo fajnych pomysłów znajdziesz tu:
    http://www.budowlany.pl/pl/poszycie_...hp?artid=10414
    Polecam!

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Napisał magangs
    Jeśli nie chcesz non-stop słuchać tej samej muzyki, co Twoje dzieci, to silka. O ile strop pozwoli
    My mamy z silki, ze względu na dobre tłumienie dźwięków. Polecam.

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony