dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 31 z 31
Pokaż wyniki od 601 do 613 z 613
  1. #601

    Domyślnie

    Domyślam się że chodziło ci o kanalize do umywaki rozwiązanie zależy od wysokości posadzki jeśli powyżej 12 cm to można pójść w posadzce jesli nie to pozostaje pion kołó komina w sypialni

  2. #602

    Domyślnie

    Dorobiłem u siebie lukarny i podniosłem ściankę kolankową dodatkowo zwiększyłem rozmiary krokwi dołożyłem jętki i wyrzuciłem tą pseudo ściankę podpierającą krokwie no i metraż zwiększył się do ok 160 m2
    www.majdy.qi.pl/dom/DSC03664.JPG
    www.majdy.qi.pl/dom/DSC03594.JPG
    www.majdy.qi.pl/dom/dsc03564.JPG

  3. #603

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robroy
    Domyślam się że chodziło ci o kanalize do umywaki rozwiązanie zależy od wysokości posadzki jeśli powyżej 12 cm to można pójść w posadzce jesli nie to pozostaje pion kołó komina w sypialni
    Właśnie o tę rurę mi chodziło. W podłodze nie było szans.
    My daliśmy w końcu fi 50 i zagłębiliśmy ją częściowo w ścianę. Tzn. pozostał tylko występ nad drzwiami. No i drzwi 80 wchodzą bez problemu.
    If I were a rich (wo)man...

  4. #604

    Domyślnie

    Oj mało nas chyba nikt już n ie buduje NIEDUŻEGO

  5. #605

    Domyślnie

    Budować to może i buduje, ale się nie odzywa (bo buduje )
    U nas jeszcze brak ogrzewania (czekamy na kominek). Co do grzejników, to zgadzam się z Tobą Robroy, że tylko akumulacyjne i druga taryfa, tej jednak jeszcze nie mamy, więc w domku zimno . No i przeprowadzka znowu się przesuwa
    If I were a rich (wo)man...

  6. #606

    Domyślnie

    Jestesmy na etapie rozprowadzania instalacji, i jestem ciekaw w którym miejscu salonu macie telewizor .
    Chcielibyśmy wstawić jakieś fotki lecz nie wiemy jak - pomóżcie!!

  7. #607

  8. #608

    Domyślnie

    U mnie telewizor jest na ścianie kotłowni bo przeniosłem kuchnię do 'gabinetu"

  9. #609

    Domyślnie

    Ten pomysł z przeniesieniem kuchni do gabinetu to fajny pomysł. Ja z żoną też rozważaliśmy ten wariant, lecz suma sumarum pozostało jak w projekcie.Telewizor umieścimy na ścianie przylegającej do kuchni, podobnie jak u ciebie. Do wiosny robię przerwę, na razie jest tak jak na załączonych fotkach-oglądałeś?. A u ciebie jak tam prace,na jakim etapie?

  10. #610

    Domyślnie

    Ja właśnie powoli się wprowadzam Mam nadzieję że do świąt się wyrobię

  11. #611

    Domyślnie JUŻ MIESZKAM !!!!!!!!!!!!!!!!!

    Pierwszy miesiąc mieszkania już za mną. Cisza ,spokój, sama przyjemność mieszkania, syn który ma teraz własny pokój uspokoił się i wyciszył (wcześniej nieźle dawał się we znaki zwłaszcza nauczycilom )
    Włąśnie o czymś takim marzyliśmy Warto też było nie oszczędzać na dobrym i fachowym ociepleniu domu. Spalam 50 kg węgla na 5 dni Dom o powierzchni 160m2 To dobry wynik a w domu mam temperaturę 23-24 stopnie

  12. #612

    Domyślnie

    To już nikt nie buduje D-33 ? . Ja jestem na etapie ocieplenia elewacji i ciężko mi jest zdecydować jaki kolor wybrać. Może ktoś podsunie mi pomysł, z góry dzięki.
    Pozdrawiam

  13. #613

    Domyślnie

    Forum zamarło na całego :cry: .My od Września mieszkamy w domku :D .Jest super. Jak będą zdjęcia to pokażemy. Pozdrawiamy świątecznie wszystkich forumowiczów D-33. :wink: !!!!

Strona 31 z 31

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony