dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2.471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

    Domyślnie Woda w ogrodzie - wersja mini

    Szukałam inspiracji na Forum, wątku takiego nie znalazłam - jest o oczkach, kaskadach, ale to wszystko duże jest A ja potrzebuję cos w wersji kompaktowej, jakieś ciurkadełko malutkie. Może macie jakieś takie zdjęcia?

    Na start podaję mój "zlewozmywak"




    oraz głaz moich tesciów:


  2. #2

    Domyślnie

    agakz
    Kamienny głaz, wielkości pufy na nim gliniany dzban z którego wylewa się woda do kamiennej misy. Wokół zieleń i ptaki zwabione chłodem wody w upalny dzień
    na naukę nigdy nie jest za późno

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2.471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

    Domyślnie

    dokładnie takie klimaty, margarytka , jakies fotki by się przydały...

  4. #4

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    agakz
    Szukałam wczoraj cały wieczór i niestety beż efektu .Widziałam gdzieś w internecie taką fotkę , może to było w tematyce ogrodów japońskich , nie pamiętam . Twoja ostatnia fotka jest zbliżona do tego co miałam na myśli . Tylko dzban był nie siwy a z naturalnej gliny , leżał w takiej właśnie pozycji na brązowym kamiennym głazie i woda wylewała się do kamiennej misy (o średnicy ok. 80 cm) Całość służyła również jako poidełko dla ptactwa.
    Woda krążyła w obiegu zamkniętym ,ale szczegółów nie znam
    Przy okazji wczorajszych poszukiwań znalazłam to : http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...76417d6.html#v i to
    http://www.kdc.pl/produkt/10604/50/2...owa_Rower.html może coś z tego wykorzystasz
    na naukę nigdy nie jest za późno

  7. #7
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar agakz
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    2.471
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    463

    Domyślnie

    margarytka, dzięki Może jakieś natchnienie znajdę, muszę jeszcze odzyskać jedną książkę o małych ogrodach, która gdzieś się zabłakała u mojej koleżanki... Tam też takie zdjęcia były. Generalnie nie podobaja mi się osobiście takie zwaliska kamieni posklejanych betonem, tylko coś prostszego w formie... To ostatnie nie koniecznie

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony