dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 296

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie

    Maju, w ogóle ta nasza Polska piękna jest Czasem tak mocno tęsknię, tylko syn mnie załamuje, bo nie chce wracac Ach, te wieczne dylematy!!!

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiaros Zobacz post
    Maju, w ogóle ta nasza Polska piękna jest Czasem tak mocno tęsknię, tylko syn mnie załamuje, bo nie chce wracac Ach, te wieczne dylematy!!!
    Ja uważam,że Irl. w niektórych miejscach jest też ładna... ale trzeba pojeździć, pozwiedzać bo w tych miastach brud i smród Ale nie wyobrażam sobie życia tutaj na stałe.... głupota ludzi, prostactwo i brak inteligencji mnie po prostu zabija
    A nasza Polska może jest biedna, rządzą nią ludzie którzy myślą tylko o własne kieszenie.... ale jest NASZA

    I pewnie dlatego wszyscy budujemy w Pl. a nie tutaj
    "Tam, gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba."

    Jak Kasia i Tomek budowali domek

  3. #3
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Cytat Napisał kasiaros Zobacz post
    Maju, w ogóle ta nasza Polska piękna jest Czasem tak mocno tęsknię, tylko syn mnie załamuje, bo nie chce wracac Ach, te wieczne dylematy!!!
    Moi synowie na pewno nie wyprowadza sie do Polski - chociaz nigdy nie mow nigdy - ja uwielbiam nasze Kaszuby i wiem, ze chlopcom tez sie podoba, wiec bede szczesliwa, jezeli beda czuc sie zwiazani z miejscem i przyjezdzac chociaz na wakacje...dla mnie jest najwazniejsze ze znaja swoje korzenie. Tylko ze moje dzieci to starszy mial poltora roku jak wyladowalismy w Dublinie a mlodszy juz tutaj urodzony. Dla nich wyprowadzka do Polski do raczej nie powracanie ale calkiem nowe doswiadczenie.... pamietam, gdy w 2004, gdy AerLingus otworzyl pierwszy bezposredni lot do W-wy z Dublina i cala szczesliwa kupilam bilety, bo wczesniej lot do Polski to bela gehenna przez Heatrow... chodzilam po domu i spiewalam, ze lecimy do domu na wakacje...moj starszy syn wtedy usiadl na sofie i zacza plakac....ze nie chce spedzac calych wakacji w Dublinie...wtedy mnie uderzylo...co dom znaczy dla mnie i co dla moich dzieci...

    Cytat Napisał kasiulakp Zobacz post
    Ja uważam,że Irl. w niektórych miejscach jest też ładna... ale trzeba pojeździć, pozwiedzać bo w tych miastach brud i smród Ale nie wyobrażam sobie życia tutaj na stałe.... głupota ludzi, prostactwo i brak inteligencji mnie po prostu zabija
    A nasza Polska może jest biedna, rządzą nią ludzie którzy myślą tylko o własne kieszenie.... ale jest NASZA

    I pewnie dlatego wszyscy budujemy w Pl. a nie tutaj
    Kasiu, pewnie ze Irlandia tez jest piekna. Moje ulubione miejsca sa w West Cork - Mizen Head. Kerry - Ring of Beara oraz Connemara....ta to wrecz uwielbiam - zawsze na pare dni jedziemy w okolicach majowego banku holiday'u...miasta....wadomo...wszedzie sa tak samo brudne ....a ludzie jacy sa? eeee...nie demonizowalabym tak...wiadomo: nacja jak nacja....w zadnym kraju nie ma ludzi perfekcyjnych....my tez mamy swoje za uszami ja po 12 latach nie wiem czy jestem juz na stale czy jeszcze nie... kusi mnie tez by do np Kanady pojechac na pare lat i zobaczyc jak tam sie mieszka...albo Nowa Zelandia tez by fajna byla...nie wiem jeszcze gdzie bym chciala na stale mieszkac....villa w Tuskanii tez by mi sie marzyla...tylko Wlosi troche za nerwowi jak na moj gust

    Maja

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony