dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 15
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 296
  1. #201

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrober1975
    Burifanek ,no ale zdradź jaka to mieścina obok WATERFORD.Często jeżdzę w tamtym kierunku.
    Moze nawet kiedyś spotkaliśmy się gdzieś przypadkowo
    Zdradzą,zdradzę to Kilkenny może nie tak blisko Waterford ale najbliżej do jednego z większych miast a kto wie czy nie spotkaliśmy się kiedyś przypadowo świat jest naprawdę bardzo mały

  2. #202
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rrober1975
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    pn strona KRK
    Posty
    156

    Domyślnie

    hmmm...to chyba pogoda lekko się s...iła.U Was też tak leje?

  3. #203

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrober1975
    hmmm...to chyba pogoda lekko się s...iła.U Was też tak leje?
    Mało tego że leje to jeszcze wieje

  4. #204

  5. #205
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga1401
    oj pogoda juz niefajna.bee i feee
    ja tam wole ze wieje i leje .....nie lubie odsniezac

  6. #206
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rrober1975
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    pn strona KRK
    Posty
    156

    Domyślnie

    hmmm.....nie sądziłem że kiedykolwiek to powiem - jak widzę też ten deszcz i czuję wiatr na plecach TO TęSKNIę ZA śNIEGIEM .Naprawdę ....

  7. #207

    Domyślnie

    A ja lubię deszcz - porządny płaszcz i odpowiednie obuwie (czytaj: kalosze, tudzież wellies) i w drogę. Natomiast to czego nie moge "zdzierrzyć" to wiatrzycho...brryyy..

    Dziś dzwoniłam do domu i dziennik budowy zakupiony, ostemplowany, podpisany i przyniesiony do domu! Teraz czekam na info od naszej kierowniczki budowy w sprawie ilości drewna na dach, ponieważ planujemy zamówić już teraz.

    PS Jestem nowicjuszem na FM i proszę o wskazówkę: jak uruchomić multicytowanie? Gdzie kliknąć by zacytować w jednej odpowiedzi, posty różnych forumowiczów?[/quote]

  8. #208

    Domyślnie

    Cytat Napisał CudSzwej
    A ja lubię deszcz - porządny płaszcz i odpowiednie obuwie (czytaj: kalosze, tudzież wellies) i w drogę. Natomiast to czego nie moge "zdzierrzyć" to wiatrzycho...brryyy..

    Dziś dzwoniłam do domu i dziennik budowy zakupiony, ostemplowany, podpisany i przyniesiony do domu! Teraz czekam na info od naszej kierowniczki budowy w sprawie ilości drewna na dach, ponieważ planujemy zamówić już teraz.

    PS Jestem nowicjuszem na FM i proszę o wskazówkę: jak uruchomić multicytowanie? Gdzie kliknąć by zacytować w jednej odpowiedzi, posty różnych forumowiczów?
    [/quote]



    Po prawej u góry w rogu każdego postu masz żółte Cytuj to przyciskasz i już post jest zacytowany ale jak cytować więcej po kolei to sama nie wiem jeszcze do tego nie doszłam Witam i życzę powodzenia w dalszych zmaganiach budowlanych

  9. #209
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ktosiek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubelskie/Biłgoraj
    Posty
    675

    Domyślnie

    Witamy.
    Na tym forum nie ma Multi-cytowania, w ogóle mało tu przydatnych funkcji.
    Dom w rododendronach 8
    Dziennik Budowy <<<---OGLĄDAJ
    Komentarze do dziennika <<<<----pisz tutaj


  10. #210
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Dzisiaj nie wieje

    A ja nie wiem jak ludzie robia, ze cytuja cos z dziennika w komentarzach...znaczy przenosza to pomiedzy watkami
    sierota opluta jestem w tych sprawach

    Maja

  11. #211

    Domyślnie

    Cytat Napisał burifanek

    Po prawej u góry w rogu każdego postu masz żółte Cytuj to przyciskasz i już post jest zacytowany ale jak cytować więcej po kolei to sama nie wiem jeszcze do tego nie doszłam Witam i życzę powodzenia w dalszych zmaganiach budowlanych
    Dziękuję za odpowiedź!

    I tym miejscu przydałoby się zacytować też ktośka i mayadaski i też mi podziękować

    Próbowałam szukać info na temat wielocytowania, ale o tym cisza w FAQ. Podobnie wkurza mnie, że nie wiem jak zobaczyć wątki w których coś się skrobnęło (jest tylko opcja zaobacz soje posty) albo po prostu chce się je subskrybować i mieć w jednym miejscu (poza zakładkami/ulubionym). Czy ktoś coś wie?

  12. #212
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ktosiek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubelskie/Biłgoraj
    Posty
    675

    Domyślnie

    Cytat Napisał CudSzwej
    Cytat Napisał burifanek

    Po prawej u góry w rogu każdego postu masz żółte Cytuj to przyciskasz i już post jest zacytowany ale jak cytować więcej po kolei to sama nie wiem jeszcze do tego nie doszłam Witam i życzę powodzenia w dalszych zmaganiach budowlanych
    Dziękuję za odpowiedź!

    I tym miejscu przydałoby się zacytować też ktośka i mayadaski i też mi podziękować

    Próbowałam szukać info na temat wielocytowania, ale o tym cisza w FAQ. Podobnie wkurza mnie, że nie wiem jak zobaczyć wątki w których coś się skrobnęło (jest tylko opcja zaobacz soje posty) albo po prostu chce się je subskrybować i mieć w jednym miejscu (poza zakładkami/ulubionym). Czy ktoś coś wie?
    Nie da się, bo to forum muratora masz tylko swoje posty, tam są wątki w których coś się pisało, a pozostałe, które "śledzisz", są śledzone i tylko czasem jest szansa, że się dostanie powiadomienie na emaila, ale tylko czasem
    Ogólnie denerwowało mnie to wszystko, ale dałem sobie już spokój.

    Cytat Napisał mayadaski
    Dzisiaj nie wieje

    A ja nie wiem jak ludzie robia, ze cytuja cos z dziennika w komentarzach...znaczy przenosza to pomiedzy watkami
    sierota opluta jestem w tych sprawach

    Maja
    bierzesz cytuj w dzienniku, ale nie wysyłasz, tylko zaznaczasz wszystko i "kopiuj", później otwierasz "odpowiedz" w komentarzach i "wklejasz". Takim sposobem masz cytat i możesz tak xxx razy.
    W razie pytań chętnie pomogę.

    Pozdrawiam
    Dom w rododendronach 8
    Dziennik Budowy <<<---OGLĄDAJ
    Komentarze do dziennika <<<<----pisz tutaj


  13. #213
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar mayadaski
    Zarejestrowany
    Oct 2008
    Skąd
    Kaszuby Pôłnié - Zaborski Park Krajobrazowy
    Posty
    4.109

    Domyślnie

    Ktosiek!!

    Dzieki Ci o Oswiecony!!


    Maja

  14. #214

    Domyślnie

    Cytat Napisał mayadaski
    Ktosiek!!

    Dzieki Ci o Oswiecony!!


    Maja

    Ja też przyłączam się do podziękowań bo kilka naraz to nie wiedziałam jak cytować

  15. #215
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ktosiek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubelskie/Biłgoraj
    Posty
    675

    Domyślnie

    Mam wieloletnią praktykę na początku też się gubiłem.
    Dom w rododendronach 8
    Dziennik Budowy <<<---OGLĄDAJ
    Komentarze do dziennika <<<<----pisz tutaj


  16. #216
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar rrober1975
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    pn strona KRK
    Posty
    156

    Domyślnie

    Witam
    Wiem ze to nie jest miejsce na tego typu rzeczy,ale mam pytanie : nie chce ktos odkupić biletu na 26 grudnia cork -katowice(wizzair) a powrót 5 stycznia kraków-shannon (ryanair) Własnie sie dzisiaj dowiedziałem że nie jednak nie dostanę urlopu....,.

  17. #217
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar ktosiek
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    lubelskie/Biłgoraj
    Posty
    675

    Domyślnie

    Cytat Napisał rrober1975
    Witam
    Wiem ze to nie jest miejsce na tego typu rzeczy,ale mam pytanie : nie chce ktos odkupić biletu na 26 grudnia cork -katowice(wizzair) a powrót 5 stycznia kraków-shannon (ryanair) Własnie sie dzisiaj dowiedziałem że nie jednak nie dostanę urlopu....,.
    Oj to współczuję...
    Dom w rododendronach 8
    Dziennik Budowy <<<---OGLĄDAJ
    Komentarze do dziennika <<<<----pisz tutaj


  18. #218
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    salome80

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    9

    Domyślnie

    Witam
    Temat Irlandii jakże mi bliski... Piszę już z drugiej strony. Po 2 latach spędzonych w Galway wróciliśmy z mężem i synkiem do Polski. Na wiosne ruszamy z budową. Pozdrawiam wszystkich emigrantów z Zielonej Wyspy, która na zawsze pozostanie w moim sercu
    ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy

    http://www.malutkidomcio.mojabudowa.pl/

  19. #219

    Domyślnie

    Cytat Napisał salome80
    Witam
    Temat Irlandii jakże mi bliski... Piszę już z drugiej strony. Po 2 latach spędzonych w Galway wróciliśmy z mężem i synkiem do Polski. Na wiosne ruszamy z budową. Pozdrawiam wszystkich emigrantów z Zielonej Wyspy, która na zawsze pozostanie w moim sercu
    Witaj! Więc jak to jest już być "po drugiej stronie (mocy)"?

    Powodzenia w budowaniu życzę, my również ruszamy na wiosnę. Założenie pierwotne było podobne do Waszego - małutki, skromny domeczek, ale jak zaczęliśmy rysować z panią architekt projekt to musieliśmy sporo ciąć, wkoncu stanęło na ok.130m użytkowej

    Ach i jeszcze cierpliwości życzę w przetrwaniu wiosny, bo nam się dłuży okropnie. Póki co odwiedzamy carboot sales i wyszukujemy pierdółki, ostatni nabytek to zupełnie nowa bateria do kuchni za całe 10 euro!

  20. #220
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    salome80

    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Posty
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał CudSzwej
    Witaj! Więc jak to jest już być "po drugiej stronie (mocy)"?
    Narazie ok, byłoby jeszcze lepiej gdyby już na swoim... Do Irlandii zawsze pozostanie sentyment, tęsknota za miejscami, niektórymi ludźmi, przeżytymi tam chwilami ale zrozumieliśmy że nasze miejsce jest tutaj, czyli w Polsce. Oczywiście to sprawa bardzo indywidualna i rozumiem też ludzi, którzy nie chcą wracać.
    ważne są tylko te dni, których jeszcze nie znamy

    http://www.malutkidomcio.mojabudowa.pl/

Strona 11 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony