dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 15
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 296
  1. #61

    Domyślnie

    pozdrawiam z Cork

  2. #62

    Domyślnie

    Pozdrawiam ja Anglia
    A mnie denerwuje to ze wyjechalo 2 mln mlody ludzi wiekszosc po studiach gdzie przestalo stac w kolejce i podpisywac sie jako bezrobotni i zmienilo statystyki i do tego do Polski plynie doslownie fortuna z nas a oni potrafia wypinac tylko klaty po ordery!!! Bo wiekszosc sle do Polski na jakies cele mieszkania ,domy na utrzymanie rodzin ktore zostay i ile wydajemy latajac na urlopy.A tam tylko klaty wypinaja!!! I jak ktos pisze nieudaczniki ty bym tylko w ryja dala Jeszcze laske robia ze podatki zniosa!
    Pozdrawiam
    PS Musialam sie wygadac

  3. #63

  4. #64
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kamilaJ

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Cytat Napisał go-go
    Pozdrawiam ja Anglia
    A mnie denerwuje to ze wyjechalo 2 mln mlody ludzi wiekszosc po studiach gdzie przestalo stac w kolejce i podpisywac sie jako bezrobotni i zmienilo statystyki i do tego do Polski plynie doslownie fortuna z nas a oni potrafia wypinac tylko klaty po ordery!!! Bo wiekszosc sle do Polski na jakies cele mieszkania ,domy na utrzymanie rodzin ktore zostay i ile wydajemy latajac na urlopy.A tam tylko klaty wypinaja!!! I jak ktos pisze nieudaczniki ty bym tylko w ryja dala Jeszcze laske robia ze podatki zniosa!
    Pozdrawiam
    PS Musialam sie wygadac
    dokładnie wiekszośc z nas wyjechała za granice po to aby kiedys mozna było wrócic do Polski i móc zacz ąc godnie życ, bo inaczej zostając w kraju to napewno wielu z nas napewno niemiała by szans na zrealizowanie swoich marzen chyba że by zaciagneła gigantyczny dług w banku,człowiek pracuje za granicą a oni ściagają z nas mase kasy a za co, za nic od tak sobie

  5. #65
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kotecek
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    W ostatnim roku emigranci przywiezli do Polski wiecej pieniedzy niz warte byly wszystkie dotacje Unii Europejskiej.

    Dlatego Tusk powiedzial do Polakow w Dublinie "Nie przyjechalem tu namawiac Was do powrotu".

  6. #66
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kamilaJ

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    Cytat Napisał kotecek
    W ostatnim roku emigranci przywiezli do Polski wiecej pieniedzy niz warte byly wszystkie dotacje Unii Europejskiej.

    Dlatego Tusk powiedzial do Polakow w Dublinie "Nie przyjechalem tu namawiac Was do powrotu".
    no a jak bo dla tych w rządzie to lepiej bo my pracujemy ,zarabiamy a oni nas okradają z tych głupich podatków dla tego tak naprawde nas nienamawiają do powrotu,mówia bezrobocie maleje coraz wiecej pracy a moim zdaniem tak wiele tej pracy nadal nie ma a jak jest to za grosze, no moze w budowlance to teraz zarabiają lepiej ale reszta ludzi to zarabia duzoooooooooo mniej a jedynie co idzie do góry to rachunki aż sie słabo robi
    a tak wogóle widzicie co sie dzieje z euro, kurcze jak tak dalej pójdzie to niedługo euro bedzie po 3 zł ,wiecie cos o tym kiedy sie ustabilizuje??

  7. #67

    Domyślnie

    No wlasnie slabo teraz z tymi walutami.Zlotowke trzymaja wysoko sztucznie.A na Wyspach teraz tez malo kolorowo.Jak ogladam wiadomosci BBC to troche jak w Polsce przed wyjazdem Mamy kryzys w calej europie i musimy sie z tym kochane pogodzic i oby nam waluty jakos sie jeszcze trzymaly na czas budowy.Teraz to tak troche mi smutno ze zwleklaismy z budowa albo inaczej smutno ze walute trzymalam zamiast wymieniac.No ale kto pomyslal ze tak poleci.
    Pozdawiam

  8. #68

    Domyślnie

    Kamila piekny macie projekt!

  9. #69
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kamilaJ

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    dokładnie euro spada w zastraszajacym tępie jak tak dalej pójdzie to az strach myslec ,kurcze żeby sie troche te euro podniosło ,moim zdaniem jest to chyba specjalnie robione, no niewiem niewiem co to bedzie miejmy nadzieje że chociaż sie w miare utrzyma za te 3.40 i pomyslec że niedawno jak we wrzesniu było po 3,75 jak sie nie wku....
    go-go dzieki ze podoba ci sie projekt zobaczymy czy sie jeszcze spasuje na naszą działke moze jak czytałas mój dziennik to z naszym planem zagospodarowania jest malutki problemik ale mam nadzieje że sie wszystko wyjasni i bedzie ok pozdrawiam was serdecznie

  10. #70
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Kasia_Artur
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Posty
    273
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    74

    Domyślnie

    Witam,
    ale dzis jest szaro - trudno uwierzyc, ze za dwa tygodnie bedzie maj.


    Wiosno gdzie jestes????


    W Polsce tez podobno jest malo wiosennie
    Przez całe życie się uczymy
    my tutaj a domek tam
    komentarze do dziennika

  11. #71
    STAŁY BYWALEC (min. 300) Avatar emwu
    Zarejestrowany
    Jan 2008
    Posty
    407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    88

    Domyślnie

    Witam po przerwie. Tak, wlasnie wrocilam z Polski . W Szczecinie lalo caaaaly tydzien. Bez przerwy. Woda wszedzie stoi bo ziemia nie nadaza z wchlaninianiem jej. Nikt nie robi zadnych prac ziemnych i wszyscy narzekaja. Na szczescie jak wsiadalam do samolotu powrotnego to sloneczko wyjzalo. Moze sie pogoda poprawi . Niech wszystko schnie bo ja chce kopac

  12. #72
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    michal78

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    9

    Domyślnie Re: Klan Irlandczykow - Polska mafia w Irlandii ;)

    MICHAL I ANIA- KILLARNEY- WPISUJEMY SIE DO "MAFII"
    jak wszystko dobrze sie ulozy zaczynamy we wrzesniu 2008...pozdrawiamy "budujacych emigrantow"

  13. #73
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar kotecek
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    1.008
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    155

    Domyślnie

    Matka Chrzestna wita nastepnych adeptow mafii

  14. #74

    Domyślnie

    Witam Michała i Anię w Klanie Pozdrawiam

  15. #75

    Domyślnie

    saluto wszystkim!!
    "CARTOON TRABANT KLUB POLSKA" Trabant to styl życia!

    Had I the heaven's embroidered cloths,
    Enwrought with golden and silver light,
    The blue and the dim and the dark cloths
    Of night and light and the half-light, - W B Yeats

    łopata wbita - listopad 2008
    zawiadomienie o zakończeniu budowy - październik 2013

  16. #76
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    kamilaJ

    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Posty
    362
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    50

    Domyślnie

    super coraz to nas wiecej

  17. #77

    Domyślnie

    ja sie jeszcze odniosę to dyskusji z poprzedniej strony, tak mnie znów na nocne przemyślenia wzięło.

    Co mi doskwiera tutaj to takie właśnie dziwne poczucie tymczasowości. Tylko na chwilę, nie pracuję w zawodzie , bo szkoda marnować czasu na dokształcanie skoro ma się tą pewną tygodniówkę a o czas tu chodzi, byle szybko odłozyć i wracać. A angielski mam biegły, tak jak emwu pracuję w bardzo dorgim sklepie z ciuchami, jak czasem sobie popatrzę ile te baby wydają na ciuchy to mi głupio, ale w końcu stać je co nie? to nie ich wina że dla mnie to kosmos.
    I wiecie czemu jeszcze mi smutno? Bo przez to ciułanie-odkłądanie to nawet nie pozyjemy sobie porządnie w najbogatszym kraju europy. Wiecie o co chodzi, zamiast do ciepłych krajów albo w gdzieś w świat latamy na urlopach do polski, auto mamy stare, może już NCT nie dostać w przyszłym roku, nie zapiszę się do klubu jeździeckiego bo członkostwo drogie, mieszkamy w kilka osób jak na studiach itp. A wcale nie nalezymy do tych co tylko odkładają, i jedzą tylko chleb z dżemem, ale mimo wszystko, wiadomo że nie szasta się kasą. Nie palimy, pijemy od świeta, w Bank Holliday wekendy zawsze jedziemy gdzieś na dwa dni odkrywać wyspę. I to nie jest wegetacja tylko po prostu uważanie na wydatki. I inne priorytety.
    Dwoje pracujących ludzi, na pełnych etatach ma całkiem niezłą pozycję finansową w tym kraju jakby nie patrzeć, ale emigranci liczą pieniądze inaczej.
    "CARTOON TRABANT KLUB POLSKA" Trabant to styl życia!

    Had I the heaven's embroidered cloths,
    Enwrought with golden and silver light,
    The blue and the dim and the dark cloths
    Of night and light and the half-light, - W B Yeats

    łopata wbita - listopad 2008
    zawiadomienie o zakończeniu budowy - październik 2013

  18. #78
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    Emi!
    A znasz to?
    o facecie w barze przy piwie?

    To podobno test jest dla tych którzy na emigracji są.
    Znasz?

  19. #79

    Domyślnie

    ostrożnie odpowiem.... nie znam!

    a powinnam?
    "CARTOON TRABANT KLUB POLSKA" Trabant to styl życia!

    Had I the heaven's embroidered cloths,
    Enwrought with golden and silver light,
    The blue and the dim and the dark cloths
    Of night and light and the half-light, - W B Yeats

    łopata wbita - listopad 2008
    zawiadomienie o zakończeniu budowy - październik 2013

  20. #80
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    powinnaś. To test.
    Na tolerancję

Strona 4 z 15

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony