dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1

    Domyślnie sprzedaż długiej i wąskiej działki

    Witam,
    mam nadzieję, że to odpowiedni dział na moje pytanie. Otóż zamierzam sprzedać działkę położoną w dość ciekawej okolicy. chcę to zrobić jak najszybciej i oczywiście jak najkorzystniej. wymiary działki to 30mx400m. ze względu na takie wymiary oczywiście chodzi mi po głowie jej podział. myślę że możliwe jest też dogadanie się z właścicielem sąsiedniej działki węższej o ok 5m, podział ich i sprzedaż. jedynym rozwiązaniem umożliwiającym dostęp do wszystkich powstałych działek jest poprowadzenie drogi wzdłuż pierwotnej działki.

    oczywiście oba warianty są możliwe. zastanawiam się jedynie czy współdziałanie z sąsiadem jest "warte zachodu" i czy rzeczywiście przyspieszy proces sprzedaży działki na odpowiadających mi warunkach.


    z góry dziękuję za odpowiedź i ewentualne uwagi.
    wolnoć tomku w swoim domku

  2. #2

    Domyślnie

    podbijam podbijam...

  3. #3

    Domyślnie

    proszę nie kasztanić tematu

    tylko ciekawe, kto zapłaci jak ty podbijasz mundralo?
    wolnoć tomku w swoim domku

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000)
    ania klepka

    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Posty
    1.508
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    10

    Domyślnie spprzedaż działki

    już dawno mówiły jaskółki że niedobre spółki.
    Działka nie jest zła 30x400 łatwo można podzielić, 5 metrów wytyczyć na drogę i zostaje szerokość 25 metrów, tj. idealna szerokość , i mozna podzielić na 10 działek 25x40.
    Cała papierologia z łączeniem się z sąsiadem przedłuży tylko czas nawet o pół roku.
    Pozdrawiam
    Ania

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie Re: spprzedaż działki

    Cytat Napisał ania klepka
    już dawno mówiły jaskółki że niedobre spółki.
    Działka nie jest zła 30x400 łatwo można podzielić, 5 metrów wytyczyć na drogę i zostaje szerokość 25 metrów, tj. idealna szerokość , i mozna podzielić na 10 działek 25x40.
    Cała papierologia z łączeniem się z sąsiadem przedłuży tylko czas nawet o pół roku.
    Pozdrawiam
    Ania
    To jest chyba jedno z lepszych rozwiązań. Dodatkowo możesz ewentualnie pomajstrować tym drugim wymiarem działki mając ich albo więcej albo mniej do sprzedania.

  6. #6

    Domyślnie

    Zapłacić klika tysięcy za podział geodecie. potem zostawić sobie jedną z działek, a pozostałe sprzedać. Cóż sytuacja jest bardzo dobra, chciałbym mieć taką. Naturalnie nie warto dogadywać się z sąsiadem - nie ma takiej potrzeby.

    Pozdr,

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony