dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 4 z 17
Pokaż wyniki od 61 do 80 z 330
  1. #61

    Domyślnie

    Okolice Warszawy 450 PLN
    ed

  2. #62

    Domyślnie cena w Szczecinie

    Bardzo proszę o informację, ile kosztuje zrobienie takiej mapy w Szczecinie?
    Mariusz

  3. #63
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    l_tom

    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Posty
    3

    Domyślnie

    Kraków 600 zł mapka 250 zł wytyczenie (6 punktów)

  4. #64

    Domyślnie

    Małopolska między Krakowem a Zakopanem 900zł z VATem 4 tygodnie
    Aż mnie skręca jak czytam ile to kosztuje np w Wwie- ale widać konkurencja robi swoje
    ... jeden poleciał tam, drugi śmignął sam, trzeci wzbił się nad kukułcze gniazdo

  5. #65

    Domyślnie

    500 zł za 3 szt. bez rachunku.

  6. #66
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rencia
    Zarejestrowany
    Dec 2005
    Skąd
    Z Królewskiego Miasta Krakowa na wioskę...
    Posty
    1.014
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    96

    Domyślnie

    Mapka do 1ha w Krakowie 600 - 800 zł Wiem bo jestem geodetą.

  7. #67

    Domyślnie

    350 PLN (u znajomych geodetów) za komplet w różnych skalach, z wypisami z rejestru gruntów itp.
    Od 17.12.2007 na swoim

  8. #68

    Domyślnie

    Cytat Napisał sx1100
    "Normalna" cena w Chorzowie tj. 1700+VAT łacznie z mapą własnościową, wywiadami branżowymi i mapą do celów projektowych w skali 1:500. Czas: ok. 5 tygodni.
    To zapłaciłeś ładnie. Ja też w Chorzowie za 4mapki dąłem 500 zł

  9. #69
    Guest

    Domyślnie

    dzisiaj geodeta powiedział, ze 700 zł za 4 mapki w 3 tygodnie, powiat warszawa zachód. Moze ktos ma tańszego? Proszę o namiary.
    Nic też nie mówił skalach, jakie powinny być? Każdy podaje inne

  10. #70

    Domyślnie

    Ja płaciłem za 3 mapki 300 czy 350zł. (2003r.)
    Jednak nie warto brać urzędników, bo oni są niesamowicie pazerni!
    Myślalem, że urzędnik dorabiający na boku weźmie najtaniej, a tu tymczasem okazało się, że są oni najdrożsi.

  11. #71

    Domyślnie

    Cytat Napisał mimi31
    To zapłaciłeś ładnie. Ja też w Chorzowie za 4mapki dąłem 500 zł
    Cena z rachunkiem?
    Co dostałeś w cenie?
    Możesz podzielić się namiarem na gościa?

  12. #72

    Domyślnie mapka

    Ja dałem 700 bez f-ry
    Pozdrawiam

  13. #73
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    banzai

    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    9

    Domyślnie

    Bydgoszcz - 428 złp za mapkę z 1 kopią + dyskietka z wersją elektroniczą na rachunek .
    pzdr.

  14. #74

    Domyślnie

    Pytanie, ile za mapę do celów projektowych ?, ma taki sens jak pytanie, ile za wybudowanie domu w stanie surowym ? Ci co się cieszą że zapłacili tylko 300zł. tak naprawdę zostali wykiwani przez geodetę. A to dlatego że jego praca, polegała prawdopodobnie tylko na zrobieniu paru odbitek ksero (koszt kilka złotych). Natomiast ci co zapłacili 700 czy więcej złotych, chociaż zapłacili większą kasę, powinni mieć świadomość że geodeta uczciwie zapracował na te pieniądze (trzeba było robić pomiary z pracownikiem w terenie , kartować wyniki na mapie, robić wywiady branżowe itd.) Cena mapy zależy również od jej zasięgu bo może to być 10 arów, a może być 20 i więcej. Oczywiście dla inwestora ważna jest tylko cena , która ma być jak najniższa i to jest normalne.Pod tym względem ci co zapłacili mniej, mieli tylko szczęście że przy ich mapie geodeta nie miał nic do roboty. Piszę to dlatego, ponieważ często w wypowiedziach osób , które zapłaciły więcej, wyczuwam żal że zostały zrobione " w konia" i chęć upewnienia się na forum że to nieprawda. Tymczasem rozbieżności cen często wynikają z przyczyn, o których inwestor nie ma zielonego pojęcia.Często oglądam różne mapy do celów projektowych i mogę tylko powiedzieć że sporo tych po 300 powinno kosztować 150 a dużo tych po 700 - 1000zł.

  15. #75
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    pAo

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    50
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Poznań: 350 zł bez rachunku za 12 mapek - około 3 tygodnie czekania

    Pozdrawiam
    pAo

  16. #76

    Domyślnie

    Cytat Napisał james
    Pytanie, ile za mapę do celów projektowych ?, ma taki sens jak pytanie, ile za wybudowanie domu w stanie surowym ? Ci co się cieszą że zapłacili tylko 300zł. tak naprawdę zostali wykiwani przez geodetę. A to dlatego że jego praca, polegała prawdopodobnie tylko na zrobieniu paru odbitek ksero (koszt kilka złotych). Natomiast ci co zapłacili 700 czy więcej złotych, chociaż zapłacili większą kasę, powinni mieć świadomość że geodeta uczciwie zapracował na te pieniądze (trzeba było robić pomiary z pracownikiem w terenie , kartować wyniki na mapie, robić wywiady branżowe itd.) Cena mapy zależy również od jej zasięgu bo może to być 10 arów, a może być 20 i więcej. Oczywiście dla inwestora ważna jest tylko cena , która ma być jak najniższa i to jest normalne.Pod tym względem ci co zapłacili mniej, mieli tylko szczęście że przy ich mapie geodeta nie miał nic do roboty. Piszę to dlatego, ponieważ często w wypowiedziach osób , które zapłaciły więcej, wyczuwam żal że zostały zrobione " w konia" i chęć upewnienia się na forum że to nieprawda. Tymczasem rozbieżności cen często wynikają z przyczyn, o których inwestor nie ma zielonego pojęcia.Często oglądam różne mapy do celów projektowych i mogę tylko powiedzieć że sporo tych po 300 powinno kosztować 150 a dużo tych po 700 - 1000zł.
    BRAWO BRAWO
    inaczej tego nie mozna bylo napisac
    popieram w 100%

  17. #77

    Domyślnie

    Cytat Napisał pilot99
    Cytat Napisał james
    Pytanie, ile za mapę do celów projektowych ?, ma taki sens jak pytanie, ile za wybudowanie domu w stanie surowym ? Ci co się cieszą że zapłacili tylko 300zł. tak naprawdę zostali wykiwani przez geodetę. A to dlatego że jego praca, polegała prawdopodobnie tylko na zrobieniu paru odbitek ksero (koszt kilka złotych). Natomiast ci co zapłacili 700 czy więcej złotych, chociaż zapłacili większą kasę, powinni mieć świadomość że geodeta uczciwie zapracował na te pieniądze (trzeba było robić pomiary z pracownikiem w terenie , kartować wyniki na mapie, robić wywiady branżowe itd.) Cena mapy zależy również od jej zasięgu bo może to być 10 arów, a może być 20 i więcej. Oczywiście dla inwestora ważna jest tylko cena , która ma być jak najniższa i to jest normalne.Pod tym względem ci co zapłacili mniej, mieli tylko szczęście że przy ich mapie geodeta nie miał nic do roboty. Piszę to dlatego, ponieważ często w wypowiedziach osób , które zapłaciły więcej, wyczuwam żal że zostały zrobione " w konia" i chęć upewnienia się na forum że to nieprawda. Tymczasem rozbieżności cen często wynikają z przyczyn, o których inwestor nie ma zielonego pojęcia.Często oglądam różne mapy do celów projektowych i mogę tylko powiedzieć że sporo tych po 300 powinno kosztować 150 a dużo tych po 700 - 1000zł.
    BRAWO BRAWO
    inaczej tego nie mozna bylo napisac
    popieram w 100%
    Widzisz, zgodzić z Twoim postem można się tylko połowicznie, bo nieraz zdarza się, że niektórzy geodeci faktycznie za swoją pracę biorą dużo, bo faktycznie dużo zrobili, a inni bazując na niewiedzy inwestorów biorą takie same pieniądze, nie robiąc nawet połowy tego co ci pierwsi.

  18. #78
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    reuccy

    Zarejestrowany
    Jan 2006
    Posty
    5

    Domyślnie Mapy do celów projektowych Geodeta z Ząbek

    8 mapek- koszt 600zl netto jeśli ktoś potrzebuje na f-rę + 22% VAT.
    Realizacja - do 2-óch tygodni.

  19. #79
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie co w cenie mapki?

    Czy ktoś może mi powiedzieć, co się powinno mieścić w cenie mapki? To znaczy, co ten geodeta ma za to zrobić? Żebym mogła sobie sprawdzić: no tak, ma zrobić to i to, zrobił, należy mu się... I ile czasu mu to powinno zająć...

    Ja teraz robię mapkę do podziału działki. Geadeta ma zamiar wziąć 2200. Nie wiem, czy to dużo, wiem, że cholernie długo trwa - prawie 1,5 msc. Geodeta od czasu do czasu przychodzi i opowiada, jak on chodzi po urzędach i coś wyciąga, uzgadnia. dobrze. Ale czy to faktycznie musi tyle trwać, czy ma 5 fuch i nie wyrabia w czasie? On mówi dużo, ale ja nie wiem, co on robi. A mnie BARDZO zależy na czasie. Jakbym wiedziała, co on musi zrobić, mogła bym zweryfikować to czasowo. Już nawet nie chodzi o cenę. I już czuję, że to samo będzie przy nastepnej mapce....

  20. #80

    Domyślnie

    podzialy maja to do siebie ze tak dlugo trwaja wszytskie zgody i uzgodnienia to troche trwa i dodac do tego decyzje to uwazam ze 1.5 miech to i tak malo

Strona 4 z 17

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony