dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    marekpzn1987

    Zarejestrowany
    Feb 2015
    Skąd
    Poznań
    Kod pocztowy
    61-645
    Posty
    2

    Talking Jaką piaskownicę kupić

    Witam wszystkich odwiedzających forum.muratordom.pl Piszę tu ponieważ szukam pomocy w doborze piaskownicy dla swojego dziecka. Mam synka 6 letniego i szukam odpowiedniej dla niego piaskownicy. Prosiłbym o podanie jakiś sklepów gdzie w Polsce można kupić najlepsze i na co zwracać uwagę podczas jej kupna. Dzięki z góry za Wasze odpowiedzi

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał marekpzn1987 Zobacz post
    Mam synka 6 letniego i szukam odpowiedniej dla niego piaskownicy.
    Ostatnio ze znajomym montowaliśmy u niego piaskownicę - jest bardzo fajna dostępne z przesyłką na portalu aukcyjnym za ok 100 zł.(Piaskownica wraz z matą i plandeką ochronną)
    A jakie stawiał sobie wymagania: niska - aby dzieciak siedząc nie poleciał do tyłu i przodu, gdy wychodzi może przecież zaczepić nogami - gdy jest niska prawdopodobieństwo jest mniejsze , dodatkowo piaskownica ma się zakrywać(plandeka) gdy jest nieużywana - ptaki, koty, psy i myszy.I być naturalna - nie ze śmierdzącego chińskiego plastiku.
    Myślę ze to ciekawy zakup i bezpieczny, jest naprawdę starannie wykonana.
    Pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	piaskownica_zdjecie.jpg
Wyświetleń:	33
Rozmiar:	71,7 KB
ID:	309246   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	piaskownica_rys_2.jpg
Wyświetleń:	38
Rozmiar:	21,8 KB
ID:	309247  
    Ostatnio edytowane przez CityMatic ; 18-03-2015 o 17:00 Powód: dodanie wymiarów piaskownicy
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  3. #3
    STAŁY BYWALEC (min. 300) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Maciejka2
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    lubelskie
    Posty
    458

    Domyślnie

    Taką, która ma porządne przykrycie. Mąż rok temu zrobił piaskownice naszym dzieciom, ale bez przykrycia. Nazywamy ją luksusową kuwetą. Wszystkie koty z okolicy chyba do nas przychodzą . Piach przed sezonem oczywiście będzie wymieniany :/

  4. #4
    WITAJ, czytaj i pytaj... :)
    wojtek321

    Zarejestrowany
    Apr 2015
    Skąd
    Sanok
    Kod pocztowy
    38-540
    Posty
    1

    Domyślnie

    Nie iwem czy najlepszy sklep ale jak dla mnie to najlepszy sklep z piaskownicami jest [moderowano] Mają duży wybór piaskownic. Prawdę mówiąc też szukałem piaskownicy w internecie bo nie jestem najlepszy z prac budowlanych i pewnie gdybym sam zrobić piaskownice to długo by nie wytrzyjmała Jeśli chodzi o rady jakieś rady? To proponuje kupić piaskownice z daszkiem i zadaszeniem wtedy masz pewność że CI długo będzie służyć. Moja mi juz służy ładnych pare lat. A moja mala Asia jest bardzo z niej zadowoolona bo dla mnie jej szczęście jest najważniesze Mam nadzieje że pomoglem
    Ostatnio edytowane przez joliska ; 14-04-2015 o 19:28

  5. #5
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Najlepiej taką do której nie fajdają wszystkie pieski i kotki z całej okolicy .
    Darek B

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony