dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 9
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 166
  1. #21

    Domyślnie

    Mam jeszcze jedną prośbę do osób które pomogły składając podpis akceptujący petycję o potwierdzenie tego w tym wątku podobnie jak uczynili to przeciwnicy.
    Pozwoli mi to na ocenę danego środowiska pod kątem ewentualnych podobnych działań z mojej strony w przyszłości.
    Bardzo dziękuję i pozdrawiam Paweł Zontek

  2. #22

    Domyślnie

    Popieram protest.
    a ja chadzam do teatru, do Opery i Filharmonii

    Jestem ratyfikowanym sober Analyst , raczej wiecej on niz off the wagon .

  3. #23
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar adam_mk
    Zarejestrowany
    Jan 2005
    Skąd
    pustynia
    Kod pocztowy
    32-310
    Posty
    22.203

    Domyślnie

    Mineralkę sobie kupi i polezie uczyć robaka pływać!
    Jeszcze jeden nawiedzony ichtiomiłośnik!
    Adam M.

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar rafal9
    Zarejestrowany
    Oct 2004
    Posty
    2.030
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    44

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpoplaw
    jakie ryby przestaną wędrować ??
    jakie zmiany nastąpią w ichtiofałnie ??
    jakie zmiany będą w termice wody ??
    o ile zwiększy się ograniczenie spławności ??
    o ile zwiększy sie niebezpieczeństwo tworzenia zatorów lodowych ??
    ile walorów krajobrazowych się straci ??
    Brednie i nic więcej,
    nie zaśmiecaj wątku.

  5. #25

    Domyślnie Środowiskowe skutki przedsięwzięć hydrotechnicznych współfin

    Wszystkie odpowiedzi znajdziemy pod tym linkiem. Miłej lektury. Pozdrawiam Paweł Zontek

    http://www.rzekaleba.pl/news.php?readmore=56

  6. #26

    Domyślnie

    Jak wybory na Kubie.
    Za petycją 251, przeciw 0.
    Niesamowite.
    Dla przyzwoitości wpisz przynajmniej dwa głosy przeciw.

  7. #27

    Domyślnie

    Myślę że problem tylko tkwi w nieświadomości ludzi, trudno czasami do nich dotrzeć, ale umieją liczyć własne pieniądze i czasami potrafią dostrzec że ktoś chce położyć na nich 'łapę" pod pretekstem pseudo przydatnych inwestycji.

  8. #28
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie Re: Środowiskowe skutki przedsięwzięć hydrotechnicznych wspó

    Cytat Napisał bigbas
    Wszystkie odpowiedzi znajdziemy pod tym linkiem. Miłej lektury. Pozdrawiam Paweł Zontek

    http://www.rzekaleba.pl/news.php?readmore=56
    pod tym linkiem jest ekokupa i żadnych odpowiedzi

    gdzie jakieś konkrety, oprócz dotychczasowego ekobełkotu

    no i z tą nieświadomością ludzi to trochę ostrożniej, jak i pseudo przydatnymi inwestycjami
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  9. #29

    Domyślnie

    Gratuluje bystrości w dwie godzinki 110stron przeczytałeś? I do tego widzę że dogłębnie przeanalizowałeś

  10. #30

    Domyślnie

    Cytat Napisał bigbas
    Gratuluje bystrości w dwie godzinki 110stron przeczytałeś? I do tego widzę że dogłębnie przeanalizowałeś
    Czytaliśmy po kilka stron, spostrzeżenia przedstawiliśmy Barbossie i stąd te wnioski.
    Stosujemy tu system amerykański zwany pracą zespołową, kiedyś zwana u nas kolektywami.

  11. #31

    Domyślnie

    Kolektyw mówisz to nie kojarzy mi się z ameryką
    Jasne co dwie głowy to nie jedna

  12. #32

    Domyślnie

    Przeczytaj kilkadziesiąt razy.

  13. #33

    Domyślnie

    przeczytałem to co masz napisane nad emblematem i tego najbardziej nie rozumiem

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał bigbas
    przeczytałem to co masz napisane nad emblematem i tego najbardziej nie rozumiem
    Wszyscy myslący wiedzą , że to nic nie znaczy jak dyplom "zażondzania i markietingu"

  15. #35

    Domyślnie

    Mam propozycje.
    Przyjedź w moje strony i popatrz sobie jak poczynają sobie Twoi ziomkowie z inwestycjami, jak sie zachowują, i ile czynią zła.
    Jak "liźniesz " powyższy problem, to wywołaj mnie do dyskusji.

  16. #36
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztofik
    Mam propozycje.
    Przyjedź w moje strony i popatrz sobie jak poczynają sobie Twoi ziomkowie z inwestycjami, jak sie zachowują, i ile czynią zła.
    Jak "liźniesz " powyższy problem, to wywołaj mnie do dyskusji.
    Krzysztofik, proszę nie uogólniaj. Mam chałupe na Mazurach, przeprowadzam się jeszcze w tym roku z Warszawy, ale nie to jest ważne. Śmieci w okolicznych lasa, przy polnych drogach tony. Puszki po piwie, plastikowe butelki po "orężadach", worki po nawozach, butelki po oleju do smarowania łańcuchów pił spalinowych, butelki po wódce, butelki po "mózgojebach", stare telewizory, odkurzacze, lodówki, kanapy itp. To według Ciebie wszystko wyrzucili warszawiacy? Zastanów się. Szambiarz z gminnej firmy, który opróżnił moje szambo zawartość wylał dwa kilometry dalej do rowu melioracyjnego. Moja wina, ja i moja rodzina napełniliśmy to szambo.

  17. #37

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztofik
    Mam propozycje.
    Przyjedź w moje strony i popatrz sobie jak poczynają sobie Twoi ziomkowie z inwestycjami, jak sie zachowują, i ile czynią zła.
    Jak "liźniesz " powyższy problem, to wywołaj mnie do dyskusji.
    To zdecyduj się wreszcie czy jesteś za czy przeciw durnym inwestycjom?
    Czy to też musisz ustalić kolektywnie

  18. #38

    Domyślnie

    Nie uogólniam, tylko zwracam uwage na p e w n e zachowania.
    Jeśli interesują Cie zachowania "przyjezdnych" to zapytaj w najbliższej chałupie.
    Jeśli oddałeś swoje szambo gminie i tylko Twoje znalazło sie w rowie ...jest bardzo wymowne.
    Uważam Cie za najmniej szkodliwego przybysza z WARSZAWY
    Wracając do puszek i innych śmieci w lesie. Sami zbieramy i wasze i nasze puszki co widać jak jedziesz na wiosne w nasze strony.

  19. #39
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...ŻÓŁTA KARTKA!!!!KOMTUR MAZURSKI - napisał "Wrócę"...FORUMOWY MISTRZ PIÓRANAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃUŚMIECH FORUMFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar tomek1950
    Zarejestrowany
    Jul 2002
    Posty
    14.233
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    247

    Domyślnie

    Dziękuję za opinię.

    Własne śmieci, jak narazie zabieram w niebieskim worku do Warszawy i wrzucam do pojemnika na moim osiedlu. Płacę za ten pojemnik. Przy okazji spacerów po lesie, nie tylko okazjonalnie na wiosnę, wynosimy dziesiatki puszek i butelek. One też lądują w warszawskim kontenerze. A jeśli chodzi o szambowóz, to odbierał zawartość z kilku gospodarstw, w większości (3:2) zamieszkałych czasowo przez warszawiaków. O tym przypadku powiadomił mnie sąsiad (warszawiak) bo rów był niedaleko jego chałupy.

    Pozdrawiam

  20. #40

    Domyślnie

    Zapory. prostowanie koryta rzekom, wysuszanie bagien - to jest polityka z lat 50yvh i 60ych. Przyniosla ona ogromne szkody nie tylko srodowisku naturalnemu - wyginiecie pewnych gatunkow zwierzat, ptakow, ryb i itp , ale i przyczynila sie do zmian mikro klimatycznych , braku wody w pewnych rejonach, itp .......ale jak mawiali starozytni Rzymianie ' Polak nowe przyslowie zawsze sobie kupi, ze i przed szkoda i po szkodzie glupi....." i bedzie malpowal wszystko z piecdziesiecioletnim opoznieniem.
    Ja to zadnym wladzom nie ufam , ani tu, ani tam- czego sie tkna to spier...... ,a dbaja tylko o wlasne du...., kosekwencje na dluzsza mete g...... ich obchodza.
    Przykladem Everglades na Florydzie.
    a ja chadzam do teatru, do Opery i Filharmonii

    Jestem ratyfikowanym sober Analyst , raczej wiecej on niz off the wagon .

Strona 2 z 9

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony