dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 19 z 19
Pokaż wyniki od 361 do 380 z 380
  1. #361
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar magi
    Zarejestrowany
    Oct 2003
    Posty
    7.224
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    magi obrazek przeslany.
    Dotarł z pięknymi podziękowaniami

    Obrazek jeszcze nie zawisł
    Jak tylko się to stanie się pochwalę

    Dziękuję
    Jeśli nie wiesz co zrobić - uśmiechnij się

    Dziennik
    Skomentujesz?

  2. #362
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    To my dziekujemy!

  3. #363
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Kurka pogubiłam się. Tylko dwa dni nie sprawdzałam stan konta i się narobiło.
    Bo telefonicznie mogę sprawdzić tylko 5 ostatnich transakcji, (bo to automat podaje) a w międzyczasie ktoś tam ładnie pracował i zaksięgował więcej niż mi się wydawało, ze zrobią...
    Wiec na dziś stan jest taki...
    Pamiętacie, ze zanim zaczynaliście to wszystko stan konta Stefka wynosił cos ponad 500zl? Po aukcji u Kuby i tej naszej tutaj, jak również po kilku wpłatach poza aukcja.., stan konta na dziś jest 3001zl.
    Ponieważ to wszystko wyłącznie Wasza zasługa, to bardzo, bardzo, bardzo wszystkim dziękujemy po raz kolejny i pewnie nie ostatni. Z reszta prawie codziennie Was wspominam w swoich rozmowach z Panem Bogiem, dziękując mu za Was wszystkich i prosząc o Wasze zdrowie i dobro.
    W poniedziałek zadzwonię i dowiem się, czy prześlą mi na maila szczegóły wpłat, jak nie to będę musiała pojechać do nich i potem dam znać co dotarło a co nie, choć pewnie wszystko będzie na swoim miejscu.
    Pozdrawiamy wszystkich cieplutko!
    Stefek z mama

  4. #364
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar bobowa budowniczowa
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.013
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    166

    Domyślnie

    Cytat Napisał JANINKI-AMORKI82
    Cytat Napisał bobowa budowniczowa
    Cytat Napisał Zeljka
    Cytat Napisał bobowa budowniczowa
    aha i bobowa budowniczowa To Ty jestes ten pan J. ?
    Kochana Zeljko ja nie jestem pan J.....
    ja jestem Pani A. W.
    No ale Pan J.W. to twoj przedstawiciel? Nie mieszaj mi juz wiecej bo ja dzis i tak mam pod gorke... Ledwo doszlam do tego kto to jest W.J.
    Możę sobie to wyjaśnijmy na privie
    bobowa - paczuszka wysłana
    Janinki-amorki82 paczuszka doszła...ale jeszcze nie rozpakowałam
    Dam znać

  5. #365
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar bobowa budowniczowa
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.013
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    166

    Domyślnie

    Janinki-amorki82 tak to "ładnie" zapakowałaś, że nie mogę wyjąć a boję się popychać, żeby nie uszkodzić. Musze znaleźć więcej czasu na "dobranie się" do tej naklejki
    Jeszcze raz wielkie dzięki

  6. #366

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobowa budowniczowa
    Janinki-amorki82 tak to "ładnie" zapakowałaś, że nie mogę wyjąć a boję się popychać, żeby nie uszkodzić. Musze znaleźć więcej czasu na "dobranie się" do tej naklejki
    Jeszcze raz wielkie dzięki


    włóż w środek dwa palce (od tej strony co jest naklejka - od drugiej jest tylko instrukcja) i zacznij kręcić - żeby zmniejszyć średnicę zwoju z naklejką - ładnie wtedy wyjdzie .

  7. #367

    Domyślnie

    Zeljka

    Literka cudna ! Dziękuję !

  8. #368
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał babajaga
    Zeljka

    Literka cudna ! Dziękuję !
    Nie ma za co dobra kobieto!

  9. #369

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    O widze, ze jeszcze do mnie nie zglosily sie magi i premiumpremium to jak tu zerkna, to prosze o wplate na konto Gabora a adres do mnie abym mogla wyslac obrazki - akwarelki.
    Ponury Ty jak kcesz miec pamietake od dobrego duszka to sie wstidz. obrazki kupiles i sa Twoje.
    Nie martw sie, ja juz farbki kupilam i bede malowac na nastepna aukcje dla nastepnych dzieci - przeciez jakos musze Wam wszystkim podziekowac - tyle od Was dostalam serca, to teraz ja tez zrobie cos dla innych.
    Wiec smialo gadaj, gdzie mam obrazki przeslac.
    Najmocniej przepraszam, ze mnie nie było, ale brak internetu + Weronika = zaległości na Muratorze...
    Jeśli mogę prosić dane do przelewu na priv, byłaby bardzo wdzięczna. Jak tylko będę mogła, szybko wpłacę pieniążki za akwarelkę

    I jeszcze raz bardzo przepraszam za opóźnienie...

  10. #370
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Wszytko w porzadku, nie ma za co przepraszac.
    Tutaj we watku na koncu strony Ponury podal jak wplacic na Gabora
    http://forum.muratordom.pl/1-podatku...ic,t126283.htm
    Tam prosze kierowac wplate za akwarelke, a do mnie na pw. prosze podac adres abym mogla akwarelke przeslac.
    Pozdrawiam serdecznie.

  11. #371
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Dostalam wyciag z Fundacji.
    Wplaty od nastepujacych forumowiczow dotarly
    Monia77w1 - 150zl
    jea - 330zl
    page - 250zl
    Anoleiz - 50zl
    Wanios - 60zl
    majka - 50zl
    Amber Wind - 140zl
    Magi - 50zl
    bobowa budowniczowa - 35zl
    zochna - 130zl
    Amlta - 80zl
    Maly - 50zl

  12. #372

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zeljka
    Wszytko w porzadku, nie ma za co przepraszac.
    Tutaj we watku na koncu strony Ponury podal jak wplacic na Gabora
    http://forum.muratordom.pl/1-podatku...ic,t126283.htm
    Tam prosze kierowac wplate za akwarelke, a do mnie na pw. prosze podac adres abym mogla akwarelke przeslac.
    Pozdrawiam serdecznie.
    Ok, dziękuję serdecznie. Jutro zrobię przelew i dam znać

  13. #373
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Cytat Napisał babajaga
    Zeljka

    Literka cudna ! Dziękuję !
    Hejka, co ja to dzis dostalam poczta?!!!
    Ale sie ucieszylam, dziekuje bardzo serdecznie. Paputki piekne a Pan Andrek (tak go nazwalam ) jest po prostu suuuuper.
    Jak tylko zrobie fotke to pochwale sie wszystkim!
    Juz wysi na scianie i nawet Stefek posprawdzal co to za nowy facet w domu.
    Dziekujemy najpiekniej jak tylko umiemy! Buziaki!

  14. #374
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar bobowa budowniczowa
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.013
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    166

    Domyślnie

    Cytat Napisał JANINKI-AMORKI82
    Cytat Napisał bobowa budowniczowa
    Janinki-amorki82 tak to "ładnie" zapakowałaś, że nie mogę wyjąć a boję się popychać, żeby nie uszkodzić. Musze znaleźć więcej czasu na "dobranie się" do tej naklejki
    Jeszcze raz wielkie dzięki


    włóż w środek dwa palce (od tej strony co jest naklejka - od drugiej jest tylko instrukcja) i zacznij kręcić - żeby zmniejszyć średnicę zwoju z naklejką - ładnie wtedy wyjdzie .
    Dzięki, już sobie poradziłam
    Mąż mi po prostu to wystukał

    Naklejka super , jak już się wybuduje mój domek, to mam nadzieję znaleźć dla niej odpowiednie miejsce

    aha, chciałabym jeszcze oddać pieniążki za przesyłkę, to może przyślesz mi adres na priva, czy wysłać na ten adres, z którego przyszła paczka

  15. #375

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobowa budowniczowa

    Dzięki, już sobie poradziłam
    Mąż mi po prostu to wystukał

    Naklejka super , jak już się wybuduje mój domek, to mam nadzieję znaleźć dla niej odpowiednie miejsce

    aha, chciałabym jeszcze oddać pieniążki za przesyłkę, to może przyślesz mi adres na priva, czy wysłać na ten adres, z którego przyszła paczka
    bobowa - nie wygłupiaj się
    jak chcesz to przy kolejnej aukcji wpłać więcej na dzieciaczki i będzie oki .

  16. #376
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    Obiecalam, ze jako podziekowanie dla Was wszystkich i Redakcji zrobie cos na nastepna aukcje Muratora. Jaka to bedzie, kiedy i na kogo to juz Redakcja zdecyduje.
    A tutaj fotki moich kartek zrobionych ostatnio specjalnie na ta okazje.




    aby powiekszyc kliknac na obrazek

    Kartki robione sa recznie, obrazki haftowane haftem krzyzykowym, reszta tak jak widac. Aha, te czerwone obecnie maja duzo wiecej gwiazdek, bo zdjecie bylo wczesniej zrobione a gwiazdki wyladowaly dzisiaj.
    Jak komus sie kartki podobaja to prosze pilnowac nastepna aukcje Muratora.
    Razem z obrazkami z aukcji Stefka ktore nie zostaly sprzedane lub tylko przeslane trafia do Redakcji na majowym spotkaniu forumowiczow.

  17. #377
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar jea
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    15.548

    Domyślnie

    Żelko bardzo ładne zwłaszcza dwie mi w oko wpadły
    zielona, na samym dole i czerwona z aniołkiem
    Urodziłem się zmęczony-więc żyję by odpocząć

  18. #378
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) DOBRY DUSZEK FORUM...NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Żelka
    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    16.874

    Domyślnie

    No to fajnie. Z tego co wiem Redakcja ma juz dziecko co bardzo potrzebuje pomocy i na pewno bedzie aukcja, tylko czekac na to gdzie i kiedy.
    Mam nadzieje, ze kazda z moich kartek znajdzie swojego adresata.

  19. #379
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar braza
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Posty
    40.664
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    A mi w oko wpadła zielona z gwiazdkami i czerwona ze śnieżynką!! Piękne te kartki!!!!
    Uwielbiam to uczucie, kiedy wstaję rano i wiem, że przez cały dzień mogę się opier...ć
    Droga do Uroczyska
    Brazowe komenty
    Wnętrza

  20. #380
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar bobowa budowniczowa
    Zarejestrowany
    Aug 2007
    Posty
    5.013
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    166

    Domyślnie

    Cytat Napisał JANINKI-AMORKI82
    Cytat Napisał bobowa budowniczowa

    Dzięki, już sobie poradziłam
    Mąż mi po prostu to wystukał

    Naklejka super , jak już się wybuduje mój domek, to mam nadzieję znaleźć dla niej odpowiednie miejsce

    aha, chciałabym jeszcze oddać pieniążki za przesyłkę, to może przyślesz mi adres na priva, czy wysłać na ten adres, z którego przyszła paczka
    bobowa - nie wygłupiaj się
    jak chcesz to przy kolejnej aukcji wpłać więcej na dzieciaczki i będzie oki .
    Wiesz ...wołałam zapytać

Strona 19 z 19

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony