dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 20
  1. #1
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Monis
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1.402
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    124

    Domyślnie A może biegi?

    I nie chodzi mi o podbiegiwanie do autobusu czy tramwaju

    Jest pełno klubów biegowych.. A może założyć Klub Budujących Domy? Póki co jeszcze jestem w Wawie i tu drepczę, ale mam nadzieję że pod koniec roku osiądę w Starych Babicach. Może ktoś biega w tamtych okolicach? Ma jakieś fajne trasy? Chętnie się przyłączę...

  2. #2

    Domyślnie

    Ja akurat z innej części kraju, ale też lubię amatorsko pobiegać.
    Biegam rano z słuchawkami na uszach, po lesie, stała trasa ok 2,5 km. Przed biegiem lekka minutowa rozgrzewka (biegne kilka minut po pobudce), po powrocie uzupełnienie płynów i prysznic. Biegam co drugi dzień.

    W mojej okolicy nie mam co liczyć na bieganie w parze ;-/

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Monis
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1.402
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    124

    Domyślnie

    Ja biegam amatorsko, ale na dłuższe dystanse
    Teraz mam kontuzję kostki więc się kuruję, ale przeważnie na 1 raz biegam 10 km... Już się nie mogę doczekać aż znowu wyruszę na trasę...

  4. #4

    Domyślnie

    Hej
    Ja biegam w okolicach Starych Babic
    Dystanse tez widze podobne

  5. #5
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Monis
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1.402
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    124

    Domyślnie

    No wreszcie sie ktoś odezwał
    masz jakieś trasy w Babicach czy biegasz w lesie na "Łosiowych błotach"?

  6. #6

    Domyślnie

    mieszkam w Izabelinie, ze strony Lipkowa i najczęściej biegam w okolicach polany lipkowskiej

    często też robię pętlę Izabelin-Babice -Lipków

    różnie, zależy od ilości czasu, pory roku, pogody i towarzystwa

  7. #7

    Domyślnie

    ja biegam w Sopocie

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    biegam po... Parku Saskim
    w zimie mi sie nie chce ale jak tylko sie robi cieplej - to jak najbardziej
    kondycja taka sobie wiec bardziej "truchtam jak swinka" niz biegne ale co tam

  9. #9

    Domyślnie

    dobra,
    to mi podpowiedzcie jakie pepegi sobie qpić.
    bo nie mam zielonego pojęcia.
    takie coby mi sie nie rozpadły po 10km.

    pozdro

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ja biegam w pepegach firmy nike
    nie rozpadaja sie ale chyba nie sa specjalnie do biegania - po prostu zwyczajne
    aha - w innym watku zaproponowano mi zebym dolozyla do tego dachowke karpiówke - ale chyba nie skorzystam bo ignorant który to zaproponował zalozył z gory ze biegam dla zrzucenia zbędnych kalorii a nie dla przyjemnosci i zachowania jakiejś tam moze i małej ale kondycji

  11. #11

    Domyślnie

    nie chodzi mi o firmę. dla mnie to nie ma znaczenia. i tak wszystko jest szyte w chinach albo jakiejś malezji. ważne jest żeby spełniały jakieś tam odpowiednie cechy, o których ja nie bardzo wiem. na co trzeba zwrócić uwagę.
    powiedzmy, że napewno chcę mieć membranę, i mają służyć zarówno do lasu, bezdroży jak i na asfalt.

    pozdro

  12. #12

    Domyślnie

    zielona,

    A moze rzucimy se na takie buty?
    http://www.sciezkibiegowe.pl/page/1124/Nike

    Podobaja mi sie ...

    oorbus,

    Na stronie ktora podalam jest troche o technologiach stosowanych w produkcji butow. Ja generalnie biegam tylko na biezni na sali aerobowej ale buty kupilam polecane przez Nike do biegania. Przy moich zrujnowanych przez tenis kolanach i kostkach, to bardzo wazne Dla zwiekszenia efektu aerobowego biegam z ciezarkami na przegubach. Zawsze to biceps ma tez zajecie
    Rownie dobrze moglam kupic buty Pumy czy inne i tez pewnie spisalyby sie doskonale ... no ale przywiaznie do marki u mnie najwazniejsze
    When the going gets tough, the tough get going.
    The best is yet to come ...

  13. #13
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... WSZECHOBECNA Avatar zielonooka
    Zarejestrowany
    May 2004
    Posty
    9.942
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    54

    Domyślnie

    ładniuchne
    moje sa zwyczajne - markowe ale nie wiem czy maja jakies dodatkowe bajery specjalnie do biegania
    ja biegam amatorsko wiec starczaja takie zwykle

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Monis
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1.402
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    124

    Domyślnie

    Ja biegam w asicsach. Mają jakieś tam systemy amortyzujące i jak dla mnie rewelacyjne. Leciutkie i wygodne

  15. #15

    Domyślnie

    Ja mam 2 pary new balance. Jedne takie podstawowe na bieganie po polach,łąkach i innych dobrze amortyzujących powierzchniach W540WF drugie miały być do ambitniejszych celów stary model W901SP. Te pierwsze mają się dobrze, drugie mają zgon. Teraz myślę o WT800BG. Niestety ja muszę patrzeć na obuwie politycznie, nb to jedyna marka , która u mnie nie kojarzy się z drechami. Odpuszczam nartę i adasie . Jeśli chodzi o ciuchy do biegania to mam totalny mix, tam gdzie biegam a biegam z dresiarską suczą , nie mogę uchodzić za drecha . Jednak dość często zdarza mi się popełnić jakiś dresiarski zestaw . Kiedyś biegałam regularnie, teraz tylko w sezonie wiosenno - wczesnojesiennym. Kolana a zwłaszcza lewe mam w słabej formie, ciężarki na nadgarskach obowiązkowo, jeszcze kiedyś ołów na łydę . Niestety łyda trzyma wymiar constans

  16. #16

    Domyślnie

    Cytat Napisał oorbus
    dobra,
    to mi podpowiedzcie jakie pepegi sobie qpić.
    bo nie mam zielonego pojęcia.
    takie coby mi sie nie rozpadły po 10km.

    pozdro
    Po wejściu do autoryzowanych sklepików typu Puma , Nike ect. zauważycie, że półeczki są zawsze oznaczone (napewno w NIKE) jakie jest zastosowanie buta - koszykówka, tenis, bieganie, football
    Te do biegania, oprócz odczuwalnego komfortu po przymierzeniu jesli chodzi o ich amortyzowanie, często charakteryzują się wykonaniem. Scianki buta czesto zrobione są z siateczek, łatwo przewiewnych materiałów.

  17. #17

    Domyślnie

    ja biegam w mizuno, asics i new balance(te ze wzgledu na niska cene)
    adidasa i nike raczej unikam ze wzgledu na ich dresiarski design i brak prawdziwie biegowych butow w Polsce, chociaz czasem kupuje na wyprzedazach ale ogolnie sa zadrogie jak na te jakosc.

  18. #18
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Monis
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1.402
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    124

    Domyślnie

    Biegacie w zawodach? W sobotę zaczyna się Bieg o Puchar Maratonu Warszawskiego. Może być fajnie. Pierwszy bieg tylko 5 km. Następne będą o 5 dluższe. Ja się wybieram
    http://www.maratonwarszawski.pl/pl/puchar/puchar.php

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Monis
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    1.402
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    124

    Domyślnie

    Niestety plany się pozmieniały i nie byłam na tym biegu. Ktoś był? Coś wątek umiera śmiercią naturalną...

  20. #20
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) NAJLEPSZY DORADCA FINANSOWO-PRAWNY!!! Avatar Miras
    Zarejestrowany
    Jul 2005
    Posty
    246

    Domyślnie

    Cytat Napisał Monis
    Niestety plany się pozmieniały i nie byłam na tym biegu. Ktoś był? Coś wątek umiera śmiercią naturalną...
    No co Ty wcale nie umiera .... biegamy i nie ma czasu pisać
    pzdr biegających
    miras

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony