dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 102 z 160
Pokaż wyniki od 2.021 do 2.040 z 3193
  1. #2021

    Domyślnie

    hmm, dach pomijając zadaszony taras ma jednak spory okap . Dzięki za uwagi. Obecnie mamy zrobione tak na wszelki wypadek drugie okno na zachodniej ścianie ale mniejsze ( 150x 180) miałam zamiar po zalaniu stropu zasłonić je folią i zobaczyć jaki będzie efekt i wtedy podjąć decyzję z tym że gołe białe pustaki nie oddadzą za bardzo stanu w jakim się będzie mieszkać, no i mamy lato teraz.

    Pewnie posłucham waszych rad bo skoro parę osób ma to samo zdanie to coś w tym musi być ale okno zachodnie też wytniemy do samej podłogi bo to tak dziwnie- jedno pomieszczenie a dwie wysokości okien.

    Szukałam wątku z oknami ale z marnym skutkiem, tyle tych stron się narobiło ale to fajnie, bo masę życzliwych osób tu jest i sporo praktycznych uwag można wyczytać .

  2. #2022
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    [QUOTE=slomka86;6040098..Pewnie posłucham waszych rad bo skoro parę osób ma to samo zdanie to coś w tym musi być ale okno zachodnie też wytniemy do samej podłogi bo to tak dziwnie- jedno pomieszczenie a dwie wysokości okien.[/QUOTE]

    U mnie z jednego miejsca widać trzy wymiary okien i wcale to nie przeszkadza.
    Najważniejsze jest to jak planujecie rozwiązać rozmieszczenie "sprzętów" okno na etapie stanu surowego nie jest wcale trudno zrobić czy zniwelować - później niestety jest trudniej.
    Pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_6034.jpg
Wyświetleń:	127
Rozmiar:	89,9 KB
ID:	199336   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie008.jpg
Wyświetleń:	120
Rozmiar:	86,6 KB
ID:	199337  
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  3. #2023

    Domyślnie

    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post
    U mnie z jednego miejsca widać trzy wymiary okien i wcale to nie przeszkadza.
    Najważniejsze jest to jak planujecie rozwiązać rozmieszczenie "sprzętów" okno na etapie stanu surowego nie jest wcale trudno zrobić czy zniwelować - później niestety jest trudniej.
    Pozdrawiam
    Ja mam podobnie jak CityMAtic z tym ze w "jadalni" jest okno balkonowe tez z wyjsciem na taras.
    Salon od strony wschodnio południowej i dzis wiem, że zamiast tego duzego okna w salonie zrobiłabym jeszcze wieksze - takie tarasowe duze drzwi bo słonce w salonie mam tylko z samgo rana od strony wschodniej jak jest nisko, potem już promienie zatrzymuje nawis dachu ( a mam i tak podniesiony bo sciana kolankowa jest podneisiona na 2 pustaki w stosunku do oryginalnego projektu.
    No i tarasowe z projektu powiekszylabym o jedno przeszklenie - teraz szer prawie 200cm zwiększylabym o jedno skrzydlo.
    Od strony zachodniej mam okno w kuchni -tam reguluję ilość światła roletą zewnętrzną ale generalnie nie ma takiej potrzeby.

  4. #2024

    Domyślnie

    No niestety okna to słaba część projektu naszego domku - mówiąc delikatnie. Salon dla mnie to totalna porażka w tej kwestii. Na szczęście da się to zmienić.
    Słomka - radzę to wszystkim - może pojedziesz odwiedzić jakiś domek gdzieś w miarę blisko Ciebie? Myślę, że każdy z Przystaniowiczów chętnie Cię ugości. Ja oczywiście też zapraszam. Taka wizyta naprawdę dużo daje.
    Pozdrawiam

  5. #2025
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał aga01 Zobacz post
    Ja mam podobnie jak CityMatic z tym ze w "jadalni" jest okno balkonowe tez z wyjściem na taras
    U mnie dodatkowo są to okna typu "fix" - spowodowane to jest tym, ze akurat te okna są całkowicie niewidoczne(w moim przypadku) zarówno od sąsiadów jak i drogi i stanowiły łatwy "dostęp' do wnętrza co trzeba było przeanalizować.Dodatkowo rolety zewnętrzne i system alarmowy.
    Natomiast, ogólnie przy takiej powierzchni okien"u mnie" w salonie i pomieszczeniach sąsiadujących jest widno - dotyczy to łącznika z dużym WC, bo przecież nikt w dzień nie będzie zapalał światła
    Co do oryginalnych okien są one w porządku tylko przez ich wysokość pomieszczenia są nieustawne! no i cena domu się podnosi - widziałem taki domek w oryginale ze ścianką pomiędzy salonem i jadalnią oraz drzwiami w spiżarni i włazem w holu - to takie charakterystyczne zmiany które wprowadziłem u siebie i domek wyglądał przyzwoicie.

    Odnosząc się natomiast do zmian jakie teraz bym poczynił to zwiększyłbym wielkość jadalni o 1m!!! czyli przesunął bym mniejszą ścianę tarasu w jego obszar - to dla tych co budują - więcej w tym miejscu da swobodę ustawienia stołu i obsługi gości przy nim siedzących

    Pozdrawiam
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  6. #2026
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Szkaradzio
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-124
    Posty
    199

    Domyślnie

    Ja nie narzekam na okna - fakt, że troche je poprzerabialismy.... ale jeśli chodzi o tarasowe, to mamy pojedyczne skrzydło z sypialni. Podwójne z salonu i pojedyncze z kuchni. Najczęściej otwarte jest to kuchenne, a najrzadziej to salonowe. Znowu żonka miała rację, kiedy chciałem wyjscie z kuchni na taras zastąpic oknem a ona sie nie zgodziła. Powinienem jej decyzje zebrać w poradnik i wydać drukiem . Na dziś w zasadzie mozna by zamiast skrzydeł balkonowych w salonie zrobic jakieś duże przeszklenie - byłoby więcej swiatła i mniej strat ciepła zimą. Bo otwierać to otwieramy moze raz na miesiąc.

    Aga, nie wiem o co chodzi z tym przegrzewaniem poddasza u Ciebie. Co masz na dachu? Może blacha sie rozgrzewa? Przy 25 cm dobrej wełny nie powinno byc problemu. U mnie jest 11 okien na dachu i temperatura całkiem znośna/

    Sz.

  7. #2027

    Domyślnie

    City, skoro okna oryginalne są ok, to czemu wszyscy je przerobiliśmy? Bo nie są ok, przynajmniej nie w salonie. Może teoretycznie powierzchnia szyby z powierzchnią salonu się zgadza, ale przez zadaszony taras oraz wystający okap salon w oryginalnych oknach jest ciemny.

    Jadalnia - my też zostawiliśmy tę ściankę między jadalnią a salonem - i nie żałuję, kuchnia jest otwarta, ale zamknięta - i to jest ekstra jak dla mnie. A meble mamy ustawione jak w projekcie - w kuchni mały stolik, do codziennych posiłków, a w salonie duży, rozkładany w razie potrzeby na 3 metry stół.
    Jeśli powiększysz jadalnię, to pomniejszysz zadaszony taras - dla mnie pomysł niezbyt fortunny

    Szkaradzio, my też głównie korzystamy z drzwi balkonowych w kuchni. W ogóle w lecie życie toczy się głównie w kuchni i na zadaszonym tarasie. Zresztą to był jeden z priorytetów przy wyborze projektu - wyjście bezpośrednio z kuchni na taras.

    No i nasuwa się wniosek - niby jeden projekt, niby domki te same, a jednak dwóch takich samych nie ma. I zapewne nie będzie
    Pozdrawiam

  8. #2028
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał agagrusz Zobacz post
    City, skoro okna oryginalne są ok, to czemu wszyscy je przerobiliśmy? Bo nie są ok, przynajmniej nie w salonie. Może teoretycznie powierzchnia szyby z powierzchnią salonu się zgadza, ale przez zadaszony taras oraz wystający okap salon w oryginalnych oknach jest ciemny.
    Ale to tylko w salonie, spowodowany wielkością okna od strony niezadaszonego tarasu pozostałe okna są ok.
    Jednak gdy podejmujemy zmiany, zmieniamy wszystkie okna
    Cytat Napisał agagrusz Zobacz post
    Jadalnia - my też zostawiliśmy tę ściankę między jadalnią a salonem - i nie żałuję, kuchnia jest otwarta, ale zamknięta - i to jest ekstra jak dla mnie. A meble mamy ustawione jak w projekcie - w kuchni mały stolik, do codziennych posiłków, a w salonie duży, rozkładany w razie potrzeby na 3 metry stół.
    Jeśli powiększysz jadalnię, to pomniejszysz zadaszony taras - dla mnie pomysł niezbyt fortunny
    Myślałem o przesunięciu całej osi budynku wtedy taras zadaszony jest taki sam niezadaszony jest mniejszy(u mnie nie ma okna z sypialni na taras otwarty).
    Cytat Napisał agagrusz Zobacz post
    No i nasuwa się wniosek - niby jeden projekt, niby domki te same, a jednak dwóch takich samych nie ma. I zapewne nie będzie
    Pozdrawiam
    To jest właśnie element dostosowawczy - każdy przystosowuje domek do własnych potrzeb
    Ja np. mam ścianę w garażu, a w pomieszczeniu które powstało wszystkie narzędzia i sprzęt ogrodniczy jak byłem w domku gdzie tego nie było to się bardzo zdziwiłem bo tam było wejście z garażu do domu.

    Pozdrawiam
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  9. #2029
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Elektroport

    Zarejestrowany
    Jul 2013
    Skąd
    Katowice
    Kod pocztowy
    40-018
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,

    pomogę w doradzeniu najlepszych rozwiązań, jeśli chodzi o instalację elektryczną, dobór osprzętu elektroinstalacyjnego (gniazda, łączniki itp.), a także w doborze oświetlenia dekoracyjnego i źródeł światła.

    Zapraszam do kontaktu na priv.
    Ostatnio edytowane przez Elektroport ; 11-07-2013 o 10:25

  10. #2030

    Domyślnie

    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post
    Ale to tylko w salonie, spowodowany wielkością okna od strony niezadaszonego tarasu pozostałe okna są ok.
    Jednak gdy podejmujemy zmiany, zmieniamy wszystkie okna
    Nie no tak, ja o salonie głównie myślę. I masz rację - zmiana w salonie wymusza raczej zmiany w pozostałych pomieszczeniach.

    [/QUOTE]Myślałem o przesunięciu całej osi budynku wtedy taras zadaszony jest taki sam niezadaszony jest mniejszy(u mnie nie ma okna z sypialni na taras otwarty)[/QUOTE]
    Aaaa, to ja tego jakoś nie zajarzyłam Myślałam, żę tylko tę ścianę jadalnianą. W sumie jest to jakiś pomysł, bo my mamy w sumie nieduży stolik, a miejsca jest nie za wiele - mam na myśli od końca szafek kuchennych - nieraz chcę coś wyciągnąć z szuflady i osoba siedząca przy stole musi się bardziej "wsunąć", bo mi się przez stojące krzesło szuflada nie otwiera. Nie jest źle, ale ten metr faktycznie mógłby się przydać

    Pozdrawiam

  11. #2031
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Exclamation

    Cytat Napisał Szkaradzio Zobacz post
    Ja nie narzekam na okna - fakt, że troche je poprzerabialismy.... ale
    MOJE GRATULACJE !!!!

    Na okładce Muratora 8/2013 i w środku artykuł z mnóstwem zdjęć i opisem Waszego domku - no po prostu PIĘKNY


    BRAWO
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  12. #2032
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kangur6820

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Łask
    Kod pocztowy
    98-100
    Posty
    131

    Domyślnie

    Witam , a my w trosce o dużoą ilość światła zrobiliśmy tak... Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie1042.jpg
Wyświetleń:	171
Rozmiar:	98,1 KB
ID:	200842


    przy okazji suwane okna nie będa kolidować z dowolnym ustawieniem mebli w salonie a tak na marginesie : okienka będą 29 lipca potem roboty ruszają dalej . Z tego co się orientuję to gdzieś tu na forum ktoś podał praktyczny rozkład odkurzacza centralnego , pamięta ktoś może gdzie ? a może kyoś ma sugestie w tej materii z praktyki?
    Ostatnio edytowane przez kangur6820 ; 15-07-2013 o 17:49

  13. #2033
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał kangur6820 Zobacz post
    Witam , a my w trosce o dużoą ilość światła zrobiliśmy tak... Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie1042.jpg
Wyświetleń:	171
Rozmiar:	98,1 KB
ID:	200842
    No okna niczego sobie - prawie jak wjad do garażu

    Jeśli chodzi o odkurzacz centralny to szkic-projekt kiedyś zamieściłem wykonanie poszło tutaj:
    http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post3875683
    i http://forum.muratordom.pl/showthrea...=1#post4625999

    Całość trochę zmodernizowałem(pozbyłem się gniazda przy wejściu do salonu, a w wejściu do domu pozostała tylko szufelka. Główny rurociąg powędrował tak jak na wykonaniu czyli środkiem holu. Dodatkowo powstała szufelka przy kominku.
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  14. #2034
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100) Avatar Szkaradzio
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    94-124
    Posty
    199

    Domyślnie

    Cytat Napisał CityMatic Zobacz post
    MOJE GRATULACJE !!!!

    Na okładce Muratora 8/2013 i w środku artykuł z mnóstwem zdjęć i opisem Waszego domku - no po prostu PIĘKNY


    BRAWO
    Dziękujemy - gdyby nie żona to ja bym w stanie surowym mieszkał . Zdjecia były robione prawie rok temu - teraz ogród wyglada zupełnie inaczej. Zielono, trawa gesta... ale ciesze sie, że sie podoba.

    Sz

  15. #2035

    Domyślnie

    Kangurku, fajnie, że robicie odkurzacz - z perspektywy czasu widzę, że to jedno z bardziej funkcjonalnych urządzeń w domku. Koniecznie zróbcie szufelkę przy kominku - my nie mamy i bardzo jej tam brakuje. My mamy dwa gniazda w tym samym miejscu co City, nie mamy tego co City na przeciwko pralni. Z gniazda przy sypialniach odkurzam wszystkie sypialnie, łazienkę, cały korytarz i trochę salonu. Z gniazda w ścianie pomiędzy kuchnią a salonem - cały salon, kuchnię, przedpokój, kotłownię. Wąż 9 metrów - bez żadnego problemu do ogarnięcia, mimo, że wcześniej miałam obawy.
    No i nie czytajcie tych wszystkich komentarzy o zapychaniu się i syfie w rurach - nie piszą tego Ci, którzy mają odkurzacze centralne i dobrze zrobioną instalację. To naprawdę fajny, ułatwiający sprzątanie sprzęt.
    A okna naprawdę mega - takich chyba jeszcze nie ma w żadnym domku - i znów kolejny ten sam, ale inny domek się szykuje

    Szkaradzio, dzisiaj lecę do kiosku po Murka - chciałam najpierw kupić e-wydanie, ale stwierdziliśmy, że kolejny artykuł o "naszym" domku to jednak trzeba mieć na papierze
    Pozdrawiam serdecznie

  16. #2036
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar patrykf
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Polkowice
    Kod pocztowy
    59-100
    Posty
    79

    Domyślnie

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	odkurzacz.jpg
Wyświetleń:	49
Rozmiar:	74,4 KB
ID:	201558


    Witam. A ja po kilku podpowiedziach tak rozwiązałem kwestię odkurzacza. Czyli dwa gniazda, szufelka w kuchni i pod kominkiem oraz w korytarzu, ale tutaj chyba zastosuję szufelkę vruum (czy jakoś tak).

  17. #2037
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał patrykf Zobacz post
    Dwa gniazda, szufelka w kuchni i pod kominkiem oraz w korytarzu, ale tutaj chyba zastosuję szufelkę vruum (czy jakoś tak).
    To fajna rzecz i nazywa się Vroom tylko trochę droga bo w detalu powyżej 700,-
    Jeśli masz tam miejsce, bo ja tam mam szafę z drzwiami suwanymi; to jest to jakaś alternatywa. Ja mam szufelkę zabudowaną w szafce na buty po prawej stronie od wejścia do domu
    Pozdrawiam
    Załączone zdjęcia Załączone zdjęcia Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Vroom Solo.jpg
Wyświetleń:	44
Rozmiar:	9,8 KB
ID:	201627  

  18. #2038

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szkaradzio Zobacz post
    Dziękujemy - gdyby nie żona to ja bym w stanie surowym mieszkał . Zdjecia były robione prawie rok temu - teraz ogród wyglada zupełnie inaczej. Zielono, trawa gesta... ale ciesze sie, że sie podoba.

    Sz
    Również wpatrujemy się w zdjęcia pięknego domu, gratulujemy

  19. #2039
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar CityMatic
    Zarejestrowany
    Apr 2006
    Skąd
    Polska B
    Posty
    10.174

    Domyślnie

    Cytat Napisał ZaPP Zobacz post
    Również wpatrujemy się w zdjęcia pięknego domu, gratulujemy
    Witam

    I tak jak Agnieszka napisała - każdy domek jest inny tak jak różni są jego mieszkańcy. Nawet autor artykułu dał wymowny tytuł " Dom gotowy na zmiany" bo każdy dostosowuje go poprzez zmiany do własnych potrze,b nie pozbawiając podstawowych funkcjonalnych elementów.
    A u Nas .....lato w pełni, jak patrzę na dojrzewające jabłka to widzę, że coraz bardziej zblkiża się jeśień, wszystko pięknie kwitnie....a trawę trzeba kosić
    Powoli człowiek przyzwyczaja się do obowiązków i przyjemności posiadania domu.

    Pozdrawiam wszystkich serdecznie; tych co wybudowali, budują i zamierzają budować "Swą przystań"
    Spokojna przystań M36a w wersji L
    ----------------------------------------------------------------
    Głupca nic tak nie drażni, jak cudza mądrość.
    Lenia nic tak nie drażni, jak cudza pracowitość.

    ----------------------------------------------------------------
    Rekuperator +GWC+Filtr PM, Centralny odkurzacz, PC klimatyzacja: Gree 6,6kW, Kominek PW Bufor 300+300
    FV 10KWp (2,68 +3,66 kWp S i 3,66 kWp E+W ),Instalacja Solarna Galmet 4,2m2,Junkers 2F
    IQ oparte na systemie Satel Integra, Abax 2 .

  20. #2040
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    kangur6820

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Łask
    Kod pocztowy
    98-100
    Posty
    131

    Domyślnie

    Mamy już okienka
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie1098.jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	96,8 KB
ID:	204204Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie1097.jpg
Wyświetleń:	148
Rozmiar:	91,4 KB
ID:	204205Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie1096.jpg
Wyświetleń:	165
Rozmiar:	91,9 KB
ID:	204206Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie1094.jpg
Wyświetleń:	168
Rozmiar:	82,7 KB
ID:	204207 Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Zdjęcie1092.jpg
Wyświetleń:	154
Rozmiar:	100,6 KB
ID:	204208
    Ostatnio edytowane przez kangur6820 ; 03-08-2013 o 11:50

Strona 102 z 160

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony