dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12
  1. #1

    Domyślnie kuchnia - sprzęt do zabudowy bez zabudowy

    Jako, że brakuje mi pieniędzy na wymarzoną kuchnię rozważam jako rozwiązanie przejściowe, zakup najbardziej niezbędnego sprzętu AGD (lodowka, plyta kuchenna) i ustawienie go tymczasowo bez szafek (na jakies 2 miesiace). Czy da sie sensownie to zrobic?

    Wiadomo, ze pieknie nie bedzie, ale moze da sie z tym zyc przez jakis czas.
    Jakie sa wasze doswiadczenia w tej kwestii?
    Marcin Stefaniak
    Blog Budowlany
    Galeria

  2. #2

    Domyślnie

    Mnie "na okres przejściowy" na płytę i piekarnik najzwyklejszy stolarz zbił szafkę z paru desek różnego rodzaju, pobejcowane wyglądało nieźle - miała wygląd w stylu vintage Całość to jakies 100 zł.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja mam przejściowy okres (4 lata ) w kuchni na szafkach biurowych, sprzęt jest, i też się żyje
    Rottweiler to morderca....bo pożera ludziom serca. Tylko raz popatrz na niego, a już zawsze będziesz jego

  4. #4

    Domyślnie

    Dzieki za pocieszenie. Mysle, ze prowizoryczne "szafki" jestem w stanie zbudowac sam, tym bardziej, ze zostalo mi troche desek, lat, itp. Po wyheblowaniu i zabejcowaniu moze nie bedzie wygladac tak zle.
    Marcin Stefaniak
    Blog Budowlany
    Galeria

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Hej
    U mnie najprawdopodobniej też będzie okres przejściowy o którym wspominasz.
    Tylko że planuję te tymczasowe meble zrobić jak najbrzydsze żeby szybko chciało mi się je zmienić. Inaczej boję się, że zostaną na lata

  6. #6

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Napisał bimbelt
    Dzieki za pocieszenie. Mysle, ze prowizoryczne "szafki" jestem w stanie zbudowac sam, tym bardziej, ze zostalo mi troche desek, lat, itp. Po wyheblowaniu i zabejcowaniu moze nie bedzie wygladac tak zle.
    Nie hebluj tylko przykryj ceratą albo owiń streczem

  8. #8
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Cytat Napisał bimbelt
    Cos w tym kurcze jest
    Na forum jest wątek o najtrwalszych prowizorkach. Dlatego ze względu, iż będziemy się wprowadzać do niewykończonego domku, to co tymczasowe będzie musiało być brzydkie, abym się denerwował za każdym razem jak będę to widział i jak najszybciej chciał to zmienić.

    Nie mówię oczywiście o takich sprawach jak na przykład brak listew przypodłogowych, bo bez tego można spokojnie żyć lata Czy choćby wisząca żarówka w kotłowni czy garażu.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał bimbelt
    Dzieki za pocieszenie. Mysle, ze prowizoryczne "szafki" jestem w stanie zbudowac sam, tym bardziej, ze zostalo mi troche desek, lat, itp. Po wyheblowaniu i zabejcowaniu moze nie bedzie wygladac tak zle.
    Bimbelt, na dwa miesiące to chyba szkoda roboty z heblowaniem i bejcowaniem?
    U znajomych prowizoryczne meble kuchenne to były otwarte sosnowe półki najtańsze (potem mozna ich uzyc w garażu), a płyta grzejna była oprawiona w kawałku blatu stojącym chyba na koziołkach. A piekarnik to sobie stał czyms bez nijakiej obudowy. Aha, u nich ta prowizorka to długo trwała

    Pozdrawiam
    zielony_listek
    Pozdrawiam
    zielony_listek

  10. #10

    Domyślnie

    nawet na 3 miesiace nie warto heblowac. Postaw na desce piekarnik na podłodze i gra.
    Wykończeniówka wykańcza....
    .........................................Trójka Drombo

  11. #11

    Domyślnie Piekarnik do zabudowy chwilowo bez zabudowy

    Chciałam was prosić o poradę, bo nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie - czy można używac piekarnik do zabudowy ale bez zabudowy?
    Już wyjaśniam, dlaczego. Chciałabym kupić piekarnik do zabudowy, bo wybór w kuchenkach gazowo-elektrycznych wolnostojących jest marny, a już w stylu retro urządzenia wolnostojącego to w ogóle nie mogę znaleźć. Zakupu chciałabym dokonac przed świętami, ale docelowe meble będą kupione w przyszłym roku i stąd problem, czy można kupić taki piekarnik i używac go jak agd wolnostojące, czy to nierealne?

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar plamiak
    Zarejestrowany
    Oct 2006
    Skąd
    Jędrzejów (prawie)
    Posty
    1.237

    Domyślnie

    Ja używałem swojego - bez zabudowy - kilka razy. Poza aspektami estetycznymi nic nie stoi na przeszkodzie, no może tylko trzeba uważać na gorącą obudowę.
    Daikin Altherma III 8 kW
    Dom: 130 m2 ogrzewanych podłogówka.
    FV 5,3 kWp E-W
    bogusław:
    Podłogówkę można spokojnie włączyć do czynników usposabiających do wystąpienia a już z całą pewnością do spotęgowania choroby nadciśnieniowej.https://forum.muratordom.pl/showthread.php?75728-ogrzewanie-podłogowe-w-całym-domu&p=1541280&viewfull=1#post1541280
    Nawet najlepiej zrobiona podłogówka może w wielu przypadkach już istniejacych schorzeń układu krążenia bardzo zaszkodzić.
    post #79

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony