dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 25 z 25
  1. #21

    Domyślnie

    hary ogród piękny, taki swojski i sympatyczny. Od razu przypominają mi się wakacje u babci na wsi. Prześliczne rabatki.
    U nas będzie w podobnym stylu.

  2. #22

    Domyślnie

    ja proponuję zajrzeć na to forum ogrodnicze: http://forumogrodnicze.info/index.php tam wiele osób prezentuje swoje ogrody

  3. #23
    STAŁY BYWALEC (min. 300)
    sakus

    Zarejestrowany
    May 2002
    Skąd
    Starogard Gdański - gmina
    Kod pocztowy
    83-200
    Posty
    372

    Domyślnie

    maciejon
    Ogród bardzo ładny - słowa uznania.
    Mam pytanie - czy pod korą macie ułożoną agrowłókninę, ponieważ przy zdjęciach jest zaznaczone, że próba rozłożenia włókniny była bezsensowna. Czy ją w końcy położyliście?

  4. #24

    Domyślnie

    sakus: Pod korą nie mamy agrowłokniny. Nie mamy jej nigdzie (no może za wyjątkiem połowy rolki w szopie ). Chwasty przez korę wyłażą. 3-4 razy w sezonie ma miejsce akcja odchwaszczania, polegajaca na lokalnym odgarnieciu kory o podważeniu chwastu lopatką.
    I tak już pewnie będzie.

    Kora niestety jest coraz bardziej zmieszana z ziemią. Pomagają w tym i krety i pies. Wyjsciem jest dokupywanie jej. I to nie workami! Mamy w pobliżu tartak, w ktorym jest profesjonalna maszyneria do korowania. W poprzednim roku dokupiliśmy 4 m3.
    I tutaj też tak pewnie bedzie

  5. #25

    Domyślnie

    Piekne ogrody...jak was tak podczytuje to czuje ze cholera nie dam rady...trzeba mi bylo siedziec w tym bloku a nie wyglupiac sie z budowa!! Ja sie na tym nie znam, maz powiedzial od razu ze on w ziemi grzebac nie bedzie...jedyne pocieszenie ze wielu z Was tez pisze ze na poczatku nie mieliscie o tym pojecia.
    Pozdrawiam i zazdroszcze ze macie juz takie dziela w poblizu Waszych domow

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony