dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 34
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    solito00

    Zarejestrowany
    Feb 2008
    Posty
    1

    Domyślnie poszukuje ekipy remontowej w Warszawie

    Witam,

    Poszukuje kogoś do wyremontowanie mieszkania w Warszawie. Czy ktoś zna jakąś dobrą, sprawdzoną i moze polecić ekipe?.

  2. #2

    Domyślnie

    Mogę polecić są z Lublina ale dobrze znają swój fach, sporo z nimi wykonywałem.

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie Re: poszukuje ekipy remontowej w Warszawie

    ]Witam,polecam swoje usługi , na życzenie referencje

    Poszukuje kogoś do wyremontowanie mieszkania w Warszawie. Czy ktoś zna jakąś dobrą, sprawdzoną i moze polecić ekipe?. [/quote]

  5. #5

    Domyślnie

    Prowadzimy roboty wykończeniowy w zakresie:
    -systemów suchej zabudowy gips-karton
    -malowanie
    -ukladanie paneli podlogowych
    -bialy montaż
    -ukladanie terakoty i glazury
    -montaż okien i drzwi
    -tapetowanie
    -wykonujemy również male przeróbki elektryczne i
    hydrauliczne
    -posiadamy wlasny transport
    -darmowe oględziny i wycena
    Tel./fax (022)7623545
    Tel.kom. 0669871791
    [email protected]
    www.decocolors.pl
    moje prace mozna obejrzec

  6. #6
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    sufka

    Zarejestrowany
    Apr 2008
    Posty
    1

    Domyślnie Sprawdzona Ekipa

    Witam, jeśli nadal jesteś zainteresowana to mam sprawdzoną ekipę robili u nie remont i naprawdę zrobili porządnie i w przyzwoitej cenie, mogę podać namiar jeśli chcesz, ale uprzedzam że są bardzo solidni i mają dużo zleceń, więc nie wiem jak z terminem, ale może sie uda bo ja się wbiłam w wolny termin przez przypadek, ktoś przesunał termin remontu, przyjechali, zobaczyli i następnego dnia zaczęli remont. Wszystko przebiegło sprawnie a dodatkowo gratis mam piękny obraz (fresk) namalowany na ścianie przez artystę plastyka po ASP idealnie wkomponowany we wnętrza. MOGĘ Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECIĆ.

  7. #7
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    marta11

    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Posty
    1

    Domyślnie

    Witam,
    Mogę polecić firmę, która wyremontowała mi mieszkanie. Jestem bardzo zadowolona. Remont został przeprowadzony szybko i solidnie. Podaje numer telefonu, 0-501-078-053 - pan Paweł.

  8. #8

    Domyślnie

    Witam

    Ja polecę sam swoja firmę. W celu sprawdzenia jakości prac zapraszam na budowę i do rozmowy z inwestorem.

    Zapraszam na strone www.mieszkobud.pl
    lub 506-907-807
    Budownictwo to nasza pasja.

  9. #9
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Pani_Mysz

    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Posty
    1

    Domyślnie Naprawdę solidna ekipa remontowa

    Serdecznie polecam ekipę budowlaną Pana Michała, solidnych i sprawnych fachowców, którzy mało że poprawili wszystko co udało się napsuć innym pseudo "ekipom" to jeszcze podpowiedzieli nam wiele ciekawych i funkcjonalnych rozwiązań. Gdybym wcześniej na nich trafiła zaoszczędzilibyśmy wiele czasu, stresu i pieniędzy.

    Wykonują wszystkie prace związane z remontem: od hydrauliki, kładzenia płytek (w porównaniu z tym co wyczyniali poprzednicy - mistrzostwo!), elektryki, kładzenia parkietu, budowania i przenoszenia ścianek po malowanie wnętrz itp. Wszystkie prace wykonywane są czysto i solidnie.

    Z czystym sercem polecam: Pan Michał 604 477 836

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Aluland Zobacz post
    Mogę polecić są z Lublina ale dobrze znają swój fach, sporo z nimi wykonywałem.
    Aluland,
    szukam na wczoraj ekipy wykończeniowej do stanu deweloperskiego (glazura, punkty elektryczne, gładzie, malowanie, drobna hydraulika) do zrobienia.

    Ekipa, która miała do mnie przyjeżdzać zostawiła mnie na lodzie.

    Będę wdzięczna za kontakt i wymianę doświadczeń
    Pozdrawiam

  11. #11
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar remoartis
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Łódź
    Kod pocztowy
    93-005
    Posty
    13

    Domyślnie

    Witam
    Mam jescze wolne termiony do końca marca.
    Zapraszam do kontaktu:

    Piotr Bajor
    792 290 920
    www.remonty-lodz.c0.pl

  12. #12
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    pudell5

    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Lublin
    Kod pocztowy
    20-258
    Posty
    1

    Domyślnie

    bardzo gorąco polecam chlopaków z Lublina ,robili mi całe mieszkanie i jestem wrecz zachwycony , naprawde nie są drodzy, to nr do jednego z nich 668805140 Grzegorz :yes: :yes::yes:

  13. #13

    Domyślnie

    patrzcie na daty z 2008r!!!
    ....

  14. #14
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    strussiek

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1

    Domyślnie

    WItam
    Szukam ekipy remontowej do remonty mieszkania:
    Zakres prac:
    - skrobanie, gładzenie i malowanie ścian
    - remont łazienki: skucie glazury i terakoty oraz położenie nowej
    - wymiana białego montażu
    - zburzenie sćianki działowej i na jej miejscu postawienie ścianki z luksferów.
    Rejon Warszawa - Ochota
    Termin najlepiej lipiec 2011
    kontakt 888 381 810
    Ostatnio edytowane przez strussiek ; 17-06-2011 o 11:23

  15. #15

    Domyślnie

    Zapraszamy do zapoznania sie z naszą ofertą .

    Aktualnie posiadamy jeszcze wolne terminy - mozliwosc natychmiastowego rozpoczecia prac.
    http://www.dameks.eu
    http://www.pogotowieremontowe.eu

  16. #16
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    krs1980

    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Posty
    8

    Domyślnie

    Witam

    Mieszkanie 80m2 do częściowego wykończenia, zakres prac opisany słowno/muzycznie poniżej, do doprecyzowania jeżeli ktoś zechce się spotkać, zobaczyć mieszkanie i przedyskutować temat.

    Generalnie - sufit z karton gipsu będzie do zrobienia w pomieszczeniach:

    POKÓJ 24,8 m2 - sufit obniżony o ok 15 - 20 cm (jeszcze do ustalenia) po krawędziach pomieszczenia, na przestrzeni 50 cm od ściany, wnętrze wyższe, od środka ledy ze ściemniaczem, dookoła światła halogenowe
    KUCHNIA 6,2 m2 - sufit obniżony po całości 15 - 20 cm tak żeby licował się z tym w salonie i hallu, w suficie światła halogenowe
    HALL 7,4 m2 - sufit obniżony po całości 15 - 20 cm tak żeby licował się z tym w kuchni i korytarzu, w suficie światła halogenowe
    KORYTARZ 4,2m2 - jak powyżej
    ŁAZIENKA 7,2 m2 - sufit obniżony w podobny sposób jak w salonie, od środka ledy, do sufitu będą montowane lampy na 220V, cos takiego http://www.ceneo.pl/showPicture.aspx?productID=6492987
    Oprócz tego do łazienki będzie projekt wykonawczy zrobiony przez zawodowego projektanta.

    Do wyburzenia będzie ścianka w kształcie litery L oddzielająca teraz kuchnie od salonu, i do przeniesienia wyprowadzenia prądu które teraz tam są wyprowadzone. Napewno w podłodze trzeba bedzie wyprowadzić 220 pod piekarnik, 3 fazy pod indukcyjna plyte, zamiast tej ścianki będzie wyspa. Reszte elektryki (włączniki i gniazdka) do przeniesienia stamtad na inna ściane.

    Kuchnię tez trzeba bedzie przygotować pod montaz w sensie powyprowadzania tam elektryki przyłączy gdzie zaznaczy to projektant, podwyższenia wyprowadzenia rury do okapu tak zeby chowala sie w suficie podwieszanym, i wyciągnięcie jej do okapu nad wyspę, przeniesienie wentylatora na sufit.

    I do zrobienia będą jeszcze kable do instalacji audio na najwiekszej ścianie salonu, wg rozrysowanego schematu (kable głośnikowe, elektryka itp).

    Do położenia gres korytarz hall i kuchnia, razem ok 30 m2.

    Przesunięcie dwóch grzejników.

    Pożądany temin rozpoczęcia prac - od zaraz Zapraszam uczciwych sumiennych i nie zdzierających z człowieka wykonawców do kontaktu, [email protected]
    "Nie dyskutuj z głupcem: najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem"

  17. #17

    Domyślnie wykończenie mieszkania sufit

    Jeżeli temat aktualny proszę o kontakt Zdzisław 608 023 156 www.promotor.euroadres.pl
    Jest zima czas na zrobienie planu działania, odnowienia mieszkań, remonty, ogrodzenie działki, wykończenia elewacji, położenie tynku na elewacji(struktury), wykonanie podbitki lub szalówki na budynku, ocieplenie poddaszy, karton gipsy lub boazeria, sufity podwieszane

  18. #18
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    MMaryla

    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Skąd
    Gdańsk
    Posty
    7

    Domyślnie

    Chciałabym odświeżyć temat , bo również poszukuję dobrej firmy zajmującej się remontami mieszkań. Biorę pod uwagę firmę Ciechomski-Rem, bo czytałam pozytywne opinię na ich temat, ale chciałabym jeszcze zweryfikować te informację i ewentualnie chciałabym namiary na inną firmę z Warszawy, bądź okolic.

  19. #19

    Domyślnie

    Remonty Warszawa - ta firma robiła u mnie całe mieszkanie 82m od podstaw, fachowcy jakich mało, nie przesadna cena, teraz robią u brata.

  20. #20

    Domyślnie

    Witam,

    jeśli nie znalazł Pan jeszcze ekipy do wyremontowania mieszkania to bardzo chętnie je obejrzę i przedstawię swój kosztorys plus referencję - posiadamy wolne terminy.

    Pozdrawiam
    Cezary M.
    tel. 606 322 940
    Pozdrawiam serdecznie,
    Cezary. M.

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony