dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 2
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 37
  1. #1
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar amalfi
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Kielce
    Posty
    10.309

    Domyślnie Osama bin Laden nie żyje.

    Wszyscy już o tym fakcie wiedzą. Ciekawa jestem Waszego zdania, jak odbieracie tę śmierć. Jako słuszny krok, aby wyeliminować wroga, czy jako wyrok bez sądu, do którego wedle naszej zachodniej cywilizacji każdy ma prawo. Gdzie zatem domniemanie niewinności, gdzie dowody? Egzekucja, czy zastrzelenie wroga jak w czasie wojny?

  2. #2

    Domyślnie

    Zastrzelenie wroga jak w czasie wojny.
    Nie można stosować cywilizowanych metod wobec tych, którzy sami ich nie stosują. Dla mnie ktoś, kto atakuje wbrew regułom, traci prawo do tego, by wobec niego reguły stosowano. Amen.

    Nastawianie drugiego policzka jakoś kiepsko mi wychodzi. A państwa nie mogą się kierować takimi kategoriami i takim mysleniem. Szlachetność wszyscy mają w dupie gdy w grę wchodzą interesy.
    navigare necesse est, vivere non est necesse

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał wykrot Zobacz post
    Zastrzelenie wroga jak w czasie wojny.
    Nie można stosować cywilizowanych metod wobec tych, którzy sami ich nie stosują. Dla mnie ktoś, kto atakuje wbrew regułom, traci prawo do tego, by wobec niego reguły stosowano. Amen.

    Nastawianie drugiego policzka jakoś kiepsko mi wychodzi. A państwa nie mogą się kierować takimi kategoriami i takim mysleniem. Szlachetność wszyscy mają w dupie gdy w grę wchodzą interesy.
    wiesz wykrot, jesli my tzw. cywilizowane narody, przestaniemy postepowac w sposob cywilizowany to kim zostaniemy ? terorystami ? bandytami ?
    a mowiac wprost jednego teroryste zastrzelil inny terorysta i tyle. kim jest osoba ktora wkracza na teren niepodleglego kraju zabija obywatela innego kraju - jak dla mnie robia tylko tak terorysci i bandyci.
    nie zapomnijmy przez kogo byl finansowany Osama i dlaczego byl finansowany przeciw inwazji rosjan na afganistan.
    ogolnie wiadomo ze ojciec Osamy byl doradca prezydenta USA. kasowali grube miliony od amerykanow zeby usunac rosjan i dorwac sie do gazo i ropociagow na terenie afganistanu.
    zastrzelenie bezbronnej osoby ( czlowieka ktory mial prawo do procesu na podstawie prawa miedzynarodowego ) jest koncem amerykanskiego snu o potedze i panowaniu nad swiatem, jesli polska ma takich sojusznikow to ja juz wspolczuje polsce.
    zaklamanie, obluda, pogarda dla innych narodow to chyba typowe dla amerykanow.
    wiec coz wiecej mozna oczekiwac od ich prezydenta?
    Ostatnio edytowane przez czmirek ; 08-05-2011 o 19:46

  4. #4
    ELITA FORUM (min. 1000) FORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar Margoth*
    Zarejestrowany
    Sep 2008
    Skąd
    Bogatynia
    Posty
    1.249

    Domyślnie

    Ja pomyślałam: "Sprawiedliwości stało się zadość".
    Pozdrawiam, Margoth*
    Nasza eLKa

  5. #5
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał czmirek Zobacz post
    wiesz wykrot, jesli my tzw. cywilizowane narody, przestaniemy postepowac w sposob cywilizowany to kim zostaniemy ? terorystami ? bandytami ?
    a mowiac wprost jednego teroryste zastrzelil inny terorysta i tyle. kim jest osoba ktora wkracza na teren niepodleglego kraju zabija obywatela innego kraju - jak dla mnie robia tylko tak terorysci i bandyci.
    nie zapomnijmy przez kogo byl finansowany Osama i dlaczego byl finansowany przeciw inwazji rosjan na afganistan.
    ogolnie wiadomo ze ojciec Osamy byl doradca prezydenta USA. kasowali grube miliony od amerykanow zeby usunac rosjan i dorwac sie do gazo i ropociagow na terenie afganistanu.
    zastrzelenie bezbronnej osoby ( czlowieka ktory mial prawo do procesu na podstawie prawa miedzynarodowego ) jest koncem amerykanskiego snu o potedze i panowaniu nad swiatem, jesli polska ma takich sojusznikow to ja juz wspolczuje polsce.
    zaklamanie, obluda, pogarda dla innych narodow to chyba typowe dla amerykanow.
    wiec coz wiecej mozna oczekiwac od ich prezydenta?
    ... "kto mieczem wojuje, od miecza ginie" ...

    ps - co Ty możesz powiedzieć na temat "amerykanów" ?
    Ostatnio edytowane przez Chef Paul ; 09-05-2011 o 08:37
    unde venis et quo tendis

  6. #6
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Cel uświęca środki!
    Osama miałby prawo do procesu i obrony gdyby sam dobrowolnie oddał się w ręce trybunału międzynarodowego. A tak "został zabity przy próbie zatrzymania"
    K.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  7. #7
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał jola_krzysiek Zobacz post
    Cel uświęca środki!
    Osama miałby prawo do procesu i obrony gdyby sam dobrowolnie oddał się w ręce trybunału międzynarodowego. A tak "został zabity przy próbie zatrzymania"
    K.
    to nie była "próba zatrzymania" ... tylko próba doręczenia "wezwania sądowego" (przez pakistańską pocztę nie odbierał przez sześć lat, więc musieli wysłać "kuriera")
    unde venis et quo tendis

  8. #8
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.380

    Domyślnie

    tylko dlaczego na oczach dziecka się pytam. no chyba, że w radiu skłamali.

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    tylko dlaczego na oczach dziecka się pytam. no chyba, że w radiu skłamali.

    dla " amerykanskich " jelopow dziecko nie ma znaczenia.
    z tego co wiemy zbrodniarze hitlerowscy mieli procesy sadowe, na tak ale to bylo w europie..
    byc moze co poniektorzy uwazaja ze azjatow mozna zabijac kiedy sie chce i jak sie chce

  10. #10
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał czmirek Zobacz post
    dla " amerykanskich " jelopow dziecko nie ma znaczenia.
    z tego co wiemy zbrodniarze hitlerowscy mieli procesy sadowe, na tak ale to bylo w europie..
    byc moze co poniektorzy uwazaja ze azjatow mozna zabijac kiedy sie chce i jak sie chce
    Ty chyba cierpisz na jakieś fobie "europo"
    unde venis et quo tendis

  11. #11
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.380

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    co Ty możesz powiedzieć na temat "amerykanów" ?
    bardzo wiele.

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar jola_krzysiek
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Posty
    2.260
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    82

    Domyślnie

    Cytat Napisał czmirek Zobacz post
    z tego co wiemy zbrodniarze hitlerowscy mieli procesy sadowe
    Nie wszyscy. Pokazówka odbyła się w Norymberdze. Ale długo po wojnie mossad wyszukiwał i likwidował hitlerowców w różnych częściach świata. Przypominam Eichmana, który uprowadzony po, chyba 16 latach, z Argentyny stanął przed sądem. Hausner, jako oskarżyciel musiał się nieźle nagimnastykować by udowodnić, wydawałoby się ewidentną winę oskarżonego. Amerykanie woleli tego uniknąć. A że na oczach dziecka? To straszne, ale wojna jest straszna. Z punktu widzenia wyznawców wiary Osamy, zginął on z rąk niewiernych, więc ugania się teraz po ichniejszym niebie.
    K.
    Gdyby pieniądze umiały mówić, mówiłyby: "do widzenia".

  13. #13
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania Avatar bokrzak
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    Warszawa
    Posty
    1

    Domyślnie

    uff, nawet na takim forum o tym trąbią?

  14. #14
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.380

    Domyślnie

    z tego co wiem bin laden został pojmany a więc był już więźniem czy zakładnikiem. wyprowadzono go (kurcze już nie pamiętam) ale gdzieś chyba na jakiś dziedziniec i zastrzelono. niczego nie kwestionuję tylko okoliczności zastrzelenia. chyba można było wybrać dogodniejsze miejsce do egzekucji. czy amerykańscy żołnierze nie mają rodzin? czy egzekutor nie miał ludzkich odruchów aby oszczędzić tej masakry dzieciom?

  15. #15
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post

    co Ty możesz powiedzieć na temat "amerykanów" ?
    bardzo wiele.
    ... to nie było pytanie do Ciebie
    ... domyślam się jednak, iż chciałeś się pochwalić, że liznąłeś trochę "turystycznej kontraktorki" gdzieś na chicagowskim Jackowie
    unde venis et quo tendis

  16. #16
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał SAVAGE7 Zobacz post
    z tego co wiem bin laden został pojmany a więc był już więźniem czy zakładnikiem. wyprowadzono go (kurcze już nie pamiętam) ale gdzieś chyba na jakiś dziedziniec i zastrzelono. niczego nie kwestionuję tylko okoliczności zastrzelenia. chyba można było wybrać dogodniejsze miejsce do egzekucji. czy amerykańscy żołnierze nie mają rodzin? czy egzekutor nie miał ludzkich odruchów aby oszczędzić tej masakry dzieciom?
    ... rozumiem, że tak szczegółową relację, otrzymałeś od naocznego świadka tych zdarzeń ... WłodziaW
    unde venis et quo tendis

  17. #17

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    Ty chyba cierpisz na jakieś fobie "europo"
    bede Ci wdzieczny jesli rozwiniesz swoja mysl przewodnia ( o ile dasz rade )

  18. #18
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... FORUMOWY MISTRZ ZŁOTEJ PATELNIFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    Chef Paul

    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Florida
    Posty
    5.472

    Domyślnie

    Cytat Napisał czmirek Zobacz post
    bede Ci wdzieczny jesli rozwiniesz swoja mysl przewodnia ( o ile dasz rade )
    ... spróbuję "dać radę" politycznie prawomyślna "europo", wspomagajaca morderców tysiecy niewinnych ofiar

    tak więc "europo" obrońco terrorystów byłaś uprzejma napisać:

    Cytat Napisał czmirek Zobacz post
    ... jesli my tzw. cywilizowane narody, przestaniemy postepowac w sposob cywilizowany to kim zostaniemy ? terorystami ? bandytami ?
    a mowiac wprost jednego teroryste zastrzelil inny terorysta i tyle. kim jest osoba ktora wkracza na teren niepodleglego kraju zabija obywatela innego kraju - jak dla mnie * robia tylko tak terorysci i bandyci.
    ...
    ogolnie wiadomo ze ojciec Osamy byl doradca prezydenta USA. kasowali grube miliony od amerykanow zeby usunac rosjan i dorwac sie do gazo i ropociagow na terenie afganistanu.
    zastrzelenie bezbronnej osoby ( czlowieka ktory mial prawo do procesu na podstawie prawa miedzynarodowego ) jest koncem amerykanskiego snu o potedze i panowaniu nad swiatem,* ...
    zaklamanie, obluda, pogarda dla innych narodow* to chyba typowe dla amerykanow.*
    wiec coz wiecej mozna oczekiwac od ich prezydenta?
    ... jak dla Ciebie "europo", typowym jest obrażnie całych narodów i jego obywateli

    Cytat Napisał czmirek Zobacz post
    ... dla " amerykanskich " jelopow ...
    ...
    ... przyjmij więc do wiadomości, że takich jak Ty "jełopów" oraz ich opinie, Obtwatele USA mają głęboko w dupie, ... "sny o potędze" ? ... to nie sny, to jawa niestety, ... i nic tu nie pomogą skomlenia kundlków twojego pokroju

    ps - * podkreślenia moje
    unde venis et quo tendis

  19. #19
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar SAVAGE7
    Zarejestrowany
    Jul 2006
    Skąd
    granica śląskiego i małopolski
    Posty
    2.380

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chef Paul Zobacz post
    ... to nie było pytanie do Ciebie
    ... domyślam się jednak, iż chciałeś się pochwalić, że liznąłeś trochę "turystycznej kontraktorki" gdzieś na chicagowskim Jackowie
    to pytanie nie musi być do mnie.
    a co do chwalenia to aż ci kolego słoma z butów wystaje, tak się obnosisz z pewnymi rzeczami. bufon światowiec... gdzie się tacy rodzą? mam nadzieję, że nie w polsce

  20. #20

    Domyślnie

    .. przyjmij więc do wiadomości, że takich jak Ty "jełopów" oraz ich opinie, Obtwatele USA mają głęboko w dupie, ... "sny o potędze" ? ... to nie sny, to jawa niestety, ... i nic tu nie pomogą skomlenia kundlków twojego pokroju

    ps - * podkreślenia moje

    i w ten sposob pokazujemy jacy sa amerykanie przeflancowani z polski. nie znize sie do tego poziomu i nie napisze co mysle o takich " ludziach " ktorzy w ten sposob manifestuja swoja " amerykanskosc " jako "amerykanski" obywatel w pelni potwierdziles to co napisalem - zaklamanie, obluda, pogarda.

    ps. jak dla Ciebie moge byc " jelopem " mam to w glebokim powazaniu co o mnie myslisz

Strona 1 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony