dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 66
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 1316
  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Ja jestem w posiadaniu takiegoż odkurzacza, to znaczy z filtrem HEPA, chyba LG Otóż, jak najbardziej wolno go myć pod bieżącą ciepłą wodą, ale musi wyschnąć żeby go użyć ponownie.
    Jestem z niego zadowolona, pracuje cichutko, ma dużo różnych końcówek
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  2. #42
    Lider FORUM (min. 2800) Avatar hes
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Skąd
    Dolny Śląsk
    Posty
    2.858

    Domyślnie

    To i ja coś dorzucę. Poniższe powinien sobie oprawić w ramki każdy
    kandydat na forumowego trolla i używać po drobnych modyfikacjach.
    Murowany efekt wk...nia przeciwnika !

    Nie sprawa istoty powraca sukcesywnie tylko ty sukcesywnie głupoty wypisujesz żadna twoja wypowiedz w tym wątku co założyłeś nie wnosi nic szczególnego widać ze nawet nie masz pojęcia o czym tu piszesz proszę cię nie pisz więcej głupot i najlepiej idź się dokształć a później rób zamieszanie. Wydaje Ci się że jak założysz wątek w którym po za bezsensownym bełkotem nic nie ma to będziesz specjalistą na tym forum w dziedzinie kominków? Proponuje najpierw czytać i zdobywać wiedzę a dopiero później się wypowiadać.

  3. #43

    Domyślnie

    Cytat Napisał izabela.16
    a swoja droga... ktos opisie mial cos o przycinaniu na miare i o wpychaniu na "chama" czy jakos tak....i to bylo dosc pouczajace,
    ah ta teoria i praktyka....
    ja mialem

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Krzyżowy wstawiasz tam gdzie te czarne przewody pomocnicze idą Wstawiasz tyle krzyżowych po drodze ile trzeba. Krzyżowy ma dwa wejścia od góry i dwa od dołu. Pomocnicze wchodzą od góry wychodzą od dołu i lecą dalej
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cholera, dostalam zawiadomienie o zebraniu wspolnoty mieszkancow. Idioci chca wprowadzic liczniki ciepla. Znowu bede bulic jak glupia... Niestety nienawidze chodzic w swetrach po domu.
    Musze tam isc w piatek i im wszystkim wygarnac. Przy okazji moze spotkam sasiada, ktory twierdzi ze MOJA sciana jest za cienka. O ile ja sie znam na budownictwie to moja sciana jest tez jego sciana. Juz ja mu odkrece muzyczke, jak sie tylko wprowadze!
    Wlasnie wrocilam z zebrania wspolnoty zasrancow, ups! przepraszam - mieszkancow.
    Zrobilam furrore wsrod sasiadow - no nie bede ukrywac, ze wieksza niz wsrod sasiadek. Chcieli mnie potem podwozic, odprowadzac itd.
    No i okazalo sie, ze w PL nie ma szafek z lustrem wpuszczanych w sciane. Hmmm.... chyba trzeba bedzie sobie z NY przywiezc. Co za kraj
    Ale mam afere! Dzwonil facet ze wspolnoty zasrancow, ze sasiad obok ma rzekomo cale mieszkanie w pyle. Oczywiscie dzieki moim grzebkom! Oczywiscie wiem, ze srutowali dzisiaj posadzke i pewnie chlopcy przesadzili troche, a ten sasiad bez przerwy szuka zaczepki
    Przedwczoraj jednak postanowilam nie jechac do grzebkow, bo skonczyloby sie to jeczeniem o kase i bardzo zadowolona przetrzymalam ich do wczoraj, kiedy to bylam w Poznaniu, wiec mialam swietna wymowke, zeby do nich nie jechac.
    Dzisiaj dzwonie do kobity z Zarzadcy, a ona mi pierdzieli, ze u nas nie da sie zakrecac kaloryferow, i co to za fachowcy, co sie biora za kaloryfery w sezonie grzewczym! No jasne, bo jak jest awaria w sezonie grzewczym, to sie marznie do polowy maja! Co za kretynka
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  6. #46
    Lider FORUM (min. 2800) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar Depi
    Zarejestrowany
    Jan 2007
    Posty
    3.865
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    45

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...

    uwielbiam ten opis forumowicza kiedy się pojawia
    Czyżbyś bobiczku rozpoznał parę swoich ZM?
    GG: 1243811
    Siennik Budywy Aktualizacja 13.X.09 - This battlestation is fully operational!
    Komentarze

  7. #47
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał retrofood
    Cholera, dostalam zawiadomienie o zebraniu wspolnoty mieszkancow. Idioci chca wprowadzic liczniki ciepla. Znowu bede bulic jak glupia... Niestety nienawidze chodzic w swetrach po domu.
    Musze tam isc w piatek i im wszystkim wygarnac. Przy okazji moze spotkam sasiada, ktory twierdzi ze MOJA sciana jest za cienka. O ile ja sie znam na budownictwie to moja sciana jest tez jego sciana. Juz ja mu odkrece muzyczke, jak sie tylko wprowadze!
    Wlasnie wrocilam z zebrania wspolnoty zasrancow, ups! przepraszam - mieszkancow.
    Zrobilam furrore wsrod sasiadow - no nie bede ukrywac, ze wieksza niz wsrod sasiadek. Chcieli mnie potem podwozic, odprowadzac itd.
    No i okazalo sie, ze w PL nie ma szafek z lustrem wpuszczanych w sciane. Hmmm.... chyba trzeba bedzie sobie z NY przywiezc. Co za kraj
    Ale mam afere! Dzwonil facet ze wspolnoty zasrancow, ze sasiad obok ma rzekomo cale mieszkanie w pyle. Oczywiscie dzieki moim grzebkom! Oczywiscie wiem, ze srutowali dzisiaj posadzke i pewnie chlopcy przesadzili troche, a ten sasiad bez przerwy szuka zaczepki
    Przedwczoraj jednak postanowilam nie jechac do grzebkow, bo skonczyloby sie to jeczeniem o kase i bardzo zadowolona przetrzymalam ich do wczoraj, kiedy to bylam w Poznaniu, wiec mialam swietna wymowke, zeby do nich nie jechac.
    Dzisiaj dzwonie do kobity z Zarzadcy, a ona mi pierdzieli, ze u nas nie da sie zakrecac kaloryferow, i co to za fachowcy, co sie biora za kaloryfery w sezonie grzewczym! No jasne, bo jak jest awaria w sezonie grzewczym, to sie marznie do polowy maja! Co za kretynka

  8. #48
    Guest

    Domyślnie

    podziwiam czas reakcji ...
    post retrofooda 2 ga nad ranem a reakcja malgos2 po 3 ciej rano
    co za czujny sen !

  9. #49
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    Cytat Napisał brzoza
    podziwiam czas reakcji ...
    post retrofooda 2 ga nad ranem a reakcja malgos2 po 3 ciej rano
    co za czujny sen !
    poznała...
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  10. #50
    Guest

    Domyślnie

    ba - charakterystyczne

  11. #51
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Barbossa
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Allenstein - niestety tylko duszą
    Dzielnica
    a może jeszcze nr buta, co :-/
    Posty
    11.187

    Domyślnie

    bardziej merytorycznie Kol. i Kol.
    apeluję o...

    mozecie mi napisac jak obliczyc m2 sufitu i scian
    albo c..., albo jesteś c..., nie ma innej możliwości

  12. #52
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    nie narzekajcie za mocno.
    Zawsze można trafić na takich doradców jak Ci z forum które wklejam poniżej.
    Pozdrawiam

    PROBLEM:

    - Pomóżcie! Dzisiaj kupiłam samochód z komisu i nie wiem jakie paliwo mam
    wlać?
    Po czym poznać, czy to dizel czy benzyniak?
    Jeżdżę na oparach, a nie mogę zatankować, bo nie wiem co wlać.

    POMOC

    - Przysiwieć zapalniczką przy wlewie paliwa i zobacz sama! Potem wlej ropę.
    Bo jeśli benzyniak to nie doczekasz "potem".

    - Nie ściemniaj koleżance. Słuchaj. Jeśli samochód jest koloruniebieskiego lub
    zielonego lejemy ropę.
    Jeśli żółty to na gaz.Do reszty lejemy benzynę.
    I od razu wymień powietrze w kołach na letnie. W tym roku modne jest
    górskie.

    - Najlepiej nalej wody. Wtedy w serwisie udzielą ci wyczerpujących informacji.

    - Jak samochód robi brum brum to jest benzyniak a jak kle kle toropniak.
    A jeśli robi brum i kle - śmiało lej gaz.

  13. #53
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    mam na boku jeszcze jeden na temat używania prezerwatywy, ale tutaj to musiałbym ogólna zgodę na wklejenie dostać od wszystkich

  14. #54
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    zgadzam się
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  15. #55
    Guest

    Domyślnie


  16. #56
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    No to tu jest następny problem z forum - i oczywiście jak najbardziej słuszne porady internetowych przyjaciół





    - Problem z gumą! Pomóżcie! czy specyfiką gumy jest to że nie trzyma się ona na penisie? Czy każdy tak ma, czy tylko mój chłopak?On musi trzymać ją jedną ręką, bo mu spada! Wkurza mnie to, ale nie wiem, czy tak wszyscy mają czy nie, bo to jest mój pierwszy partner. Dodam że spada mu nawet guma typu "close fit". Proszę o poważne odpowiedzi!


    - Musi u nasady takim zipem spiąć.

    - Albo cybancik na śrubkę.

    - Proponuje posypać solą, ja tak sypię na schody i się nie ślizgam.

    - Wydaje mi się, że po prostu źle ją zakłada.

    - Na lewą stronę?

    - Nie, do góry nogami.

    - To może niech założy sobie tez na jajka.

    - Uszyj mu szelki. Możesz inspirować się pasem do podwiązek.

    - A może niech naciągnie z całej siły i rozciągnięte końcówki niech na tyłku na supeł zawiąże.

    - Załóż mu na palec może ten jest większy od jego małego.

    - Spróbuj zmienić firmę gumek, nie wiem czego używacie

    - Najlepiej na zimówki Stomil, te się nie ślizgają. Jeżeli to niepomoże to łańcuchy.

    - A z kolei mój chłopak używa rozmiaru xl i jeszcze jest za ciasna wpychamy do połowy, a potem się nie da! Gdzie mogę kupić większe?Proszę o pomoc i poważne odpowiedzi!

    - Tego się nie wpycha do środka, to się zakłada na członka,a potem się wkłada członka. Chyba.

    - W Kauflandzie są worki jednorazowe 135 l. - polecam.

    - Mój facet ma odwrotny problem .Nawet największa rozmiarowo prezerwatywaj est za krótka i za ciasna na jego penis.

    - Pracujesz w stadninie w Janowie, czy innym malowniczym miejscu?



    no i proszę nie narzekać więcej na porady z forum Muratora

  17. #57
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    ja piernicze
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  18. #58
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie

    To jest grzeczne dziecko, nie potrafi odmówić potrzebującym, więc żadnej nie odmawiał.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  19. #59
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) SPECBETON LADY Avatar malgos2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    KRK
    Posty
    39.718
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    163

    Domyślnie

    Cytat Napisał retrofood
    To jest grzeczne dziecko, nie potrafi odmówić potrzebującym, więc żadnej nie odmawiał.
    A ta zlota mysl - czyja?

  20. #60

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobiczek
    No to tu jest następny problem z forum - i oczywiście jak najbardziej słuszne porady internetowych przyjaciół





    - Problem z gumą! Pomóżcie! czy specyfiką gumy jest to że nie trzyma się ona na penisie? Czy każdy tak ma, czy tylko mój chłopak?On musi trzymać ją jedną ręką, bo mu spada! Wkurza mnie to, ale nie wiem, czy tak wszyscy mają czy nie, bo to jest mój pierwszy partner. Dodam że spada mu nawet guma typu "close fit". Proszę o poważne odpowiedzi!


    - Musi u nasady takim zipem spiąć.

    - Albo cybancik na śrubkę.

    - Proponuje posypać solą, ja tak sypię na schody i się nie ślizgam.

    - Wydaje mi się, że po prostu źle ją zakłada.

    - Na lewą stronę?

    - Nie, do góry nogami.

    - To może niech założy sobie tez na jajka.

    - Uszyj mu szelki. Możesz inspirować się pasem do podwiązek.

    - A może niech naciągnie z całej siły i rozciągnięte końcówki niech na tyłku na supeł zawiąże.

    - Załóż mu na palec może ten jest większy od jego małego.

    - Spróbuj zmienić firmę gumek, nie wiem czego używacie

    - Najlepiej na zimówki Stomil, te się nie ślizgają. Jeżeli to niepomoże to łańcuchy.

    - A z kolei mój chłopak używa rozmiaru xl i jeszcze jest za ciasna wpychamy do połowy, a potem się nie da! Gdzie mogę kupić większe?Proszę o pomoc i poważne odpowiedzi!

    - Tego się nie wpycha do środka, to się zakłada na członka,a potem się wkłada członka. Chyba.

    - W Kauflandzie są worki jednorazowe 135 l. - polecam.

    - Mój facet ma odwrotny problem .Nawet największa rozmiarowo prezerwatywaj est za krótka i za ciasna na jego penis.

    - Pracujesz w stadninie w Janowie, czy innym malowniczym miejscu?



    no i proszę nie narzekać więcej na porady z forum Muratora
    wow!!!
    Jakoś chyba nie bywam na tej części muratora. Nie spotkałam na "Najczęściej zadawane pytania!!!"...
    To chyba z wątków "psychologicznych" (???), a ja jako, że to właśnie mój "podstawowy fach", to tam rzadko zaglądam.
    Chociaż i tak nie jestem behawiorystą od stworzonek małych i dużych i w tym temacie specjalnie nie mam nic do powiedzenia.

Strona 3 z 66

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony