dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 8
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 158
  1. #21
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    znalazłam parę drobiazgów do łazienki i kolejną pościel :









    Kasia

  2. #22
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Problem z pościelą rozwiązany, po prostu kupię wymiar 160/200 i kupię sobie nową kołdrę i poduszki tegoż wymiaru, że też wcześniej na to nie wpadłam, a kołdrę i tak chciałam zmienić. Teraz mam zdecydowanie większy wybór....
    Przyjechał mój parapet i jakoś mniej mi się podoba niż w sklepie no nie wiem spróbuję go położyć na stary i zobaczę jak będzie wyglądał, jutro kupie w końcu baterie do aparatu to zrobię zdjęcia.
    Kasia

  3. #23
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Przyszła moja paczka z dodatkami do łazienki, wazon i koszyk wyglądają świetnie, jestem bardzo zadowolona z efektu, chociaż tyle przed koszmarnym remontem, wiem, marudzę, są gorsze rzeczy, ale wyjątkowo mnie drażni czekający mnie bałagan. I pewnie dlatego dopiero jutro wybieram się po panele, baterii dalej brak, też jutro kupię żeby zrobić parę fotek.
    Kasia

  4. #24
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Jest moja szafa, tzn. ma być o 13, zobaczymy jak zatargam paczki na górę, lampa też powinna być, ale zero wiadomości ze sklepu czyli czekam.
    Zakupy internetowe mają niewątpliwe zalety, ale maja też wady czyli dostarczanie towaru przez kuriera. Tak się jakoś składa że kurierzy pracują dziwnie krótko i jest problem z odebraniem przesyłki, zamawiałam drobiazgi do łazienki, w mailu ze sklepu jest informacja że przesyłka będzie dostarczona do 16, więc pędzę po pracy do domu, jest 15.45 i mam awizo w skrzynce, że o 15.30 był pan i zostawił nr telefonu. Dzwonię a pan mówi że już zjechał do bazy i niestety dzisiaj nic mi nie przywiezie, pytam się jak to się ma faktu że przesyłkę ma mi dostarczyć do godziny 16, wg pana ma się to nijak......siłą perswazji przekonałam pana że jednak musi mi przywieźć moją paczkę i przywiózł w ciągu godziny, czyli można.
    Pan od szafy zadzwonił w środę i powiedział że on pracuje do 14 bo potem to ma inną pracę.....no cóż ja też mam swoja pracę i mało mnie to obchodzi.
    Zniechęcam się powoli do zakupów internetowych.....
    Kasia

  5. #25
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    przyjechała moja szafa, z pomocą sąsiadki udało się to wnieść, jestem jej bardzo wdzięczna tak wygląda dół, reszta w paczkach:


    i moje nowe nabytki z łazienki:



    Kasia

  6. #26
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Małe przyspieszenie, zaczęłam dzisiaj i już mam dosć. Wiem, szybciej zacznę szybciej skończę, jutro szpachlowanie w poniedziałek pewnie wygładzanie i malowanie, we wtorek panele, i w zasadzie posprzątane. I niech wszystko przebiega wg tego scenariusza.....
    Kasia

  7. #27
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Jakiś pech się do mnie przyczepił, lampa nie dotarła bo dostawca uszkodził klosz, czekam do przyszłego tygodnia, oby tak było, dostawca paneli zapomniał w poniedziałek listew i folii, dzisiaj miał dowieść i nic, muszę zadzwonić i być nieco mniej miła, zepsuł mi się sznurek od rolety w kuchni i nie mam pojęcia jak to naprawić, że nie wspomnę o stanie mojego mieszkania......
    Nawet nie chce mi się wracać po pracy do mieszkania choć w pracy też bywa nerwowo, zawsze pozostaje pojsć na piwo, ale nie mogę zostawić z tym całym bałaganem mojego kota, który też nie przepada za remontami.
    Jutro chyba drugie malowanie i chlopaki mogą ukłladać panele, a ja doprowadzić do porządku moja norę, która w coraz większym stopniu zaczyna przypominać mieszkanie
    Kasia

  8. #28
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    chłopaki malują i ukladają panele, alez będę miała zaj...sty kolorek!!!
    dzisiaj tylko ta czerwień, nie było z duluxa to wzięli z beckersa, czerwień jakaś tam, muszę sprawdzić na opakowaniu, muszę sie z tą czerwienią oswoić, raczej zostanie na razie
    Kasia

  9. #29
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Już po wszystkim - prawie kończę sprzątanie, upychanie różnych rzeczy w szafie w przedpokoju i cieszę się nową, piękną sypialnią.
    Wyszło bardzo ładnie, czerwień miała być bardziej głęboka, ta wpada trochę w koralowy, malinowy kolor, ale jest git, po wstawieniu łóżka, szafy i założeniu nowej pościeli, okazało się że wszystko pasuje. Jestem z siebie dodatkowo dumna bo sama złożyłam szafę, która nadal stoi....jeszcze tylko drzwi musze przykręcić, no i czekam na lampę.













    i parę ewentualnych obrazów do sypialni:





    Kasia

  10. #30
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Koniec z czekaniem na lampę, zrezygnowałam z zamówienia muszę coś znależć u siebie w sklepach. Na razie żadnych nowości, za tydzień urlop, to pochodzę po sklepach może trafię jakieś pasujące dodatki, świeczniki, itp.
    Kasia

  11. #31
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Zrezygnowałam z zamówienia, na szczęście szybko oddali mi kasę i kupiłam świetną lampę w Olsztynie, jutro montaż będą zdjęcia, kupiłam też pościel, średnio jestem zadowolona, ale jest mały wybór pościeli w kolorach które mnie interesują, więc trudno. Ta jest bawełniana, zobaczę czy kizior mi ją pozahacza pazurami czy też nie, jak nie to może się skuszę na satynową, mam już parę upatrzonych. Najważniejsze że mam urlop!!!!!! trochę porządków jeszcze przede mną, to co udało mi sie upchnąć w szafie w przedpokoju muszę teraz przejrzeć i napewno coś będzie do wyrzucenia, z czasem człowiek obrasta w rzeczy kompletnie niepotrzebne....
    Kasia

  12. #32
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Lampa wisi, w sklepie wyglądała super, jak powiesiłam to w pierwszej chwili tak jakoś dziwnie, ale ok. Co jakiś czas wchodzę do sypialni i coraz bardziej mi się podoba, zwłaszcza wewnętrzna szczerozłota strona...









    trochę denerwujące jest złącze w lampie, nie dostrzegłam tego w sklepie,
    Kasia

  13. #33
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Szczerozłote wnętrze lampy natchnęło mnie żeby dodatki też były złote, może kolor starego złota, w obi niestety nic ciekawego nie było, nawet świeczek złotych.....kupiłam czerwone, żurawinowe, i orchideę, przejrzałam tyle galerii, gazet wnętrzarskich i takich różnych, że już nie wiem co by pasowało na parapet.
    Mam chyba przesyt, będą firanki, podpięte, więc kawałek parapetu będzie odsłonięty i coś ładnego by sie przydało, oprócz mojego kota który ma tam stałą miejscówkę i z tego też względu za dużo nastawiać tam nie mogę
    Znalazłam kolejną stronkę z obrazami, plakatami itp. http://www.time4art.pl/index.php i zaczynają podobać mi się abstrakcje?! w oczekiwaniu na wyrośnięcie ciasta do pizzy pooglądam sobie resztę rzeczy
    Kasia

  14. #34
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    moze to:

    Kasia

  15. #35
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Urlop rozleniwił mnie na maksa, bardziej pasowałby napisać, że to ja się rozleniwiłam....wobec tego muszę się zebrać i jutro ruszyć do Gdańska. Trochę pozwiedzam, zrobię jakieś fotki, jest jarmark dominikański to może kupie jakiś drobiazg do mieszkania.
    Pomysłów na drobiazgi i nie tylko mam mnóstwo, ale jestem pod kreską trochę więc wszystko musi zaczekać. Najprościej będzie chyba z sypialnią firanki już mam, muszę kupić karnisz i lampkę nocną, mam juz dwa typy:







    i świeczniki, które pasowałyby i do kuchni i do salonu.
    Kasia

  16. #36
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Lenistwa c.d
    kupiłam czytadło, A.Pilipiuka "2586 kroków" z półki fantasy, ale fantasy tam niewiele, no ogólnie pojmowanego, wróżek, goblinów i orków brak, ale zupełnie nie szkodzi. Książka jest świetna, na pewno kupię kolejne.
    Kupiłam donice glinianą, pasuje idealnie do stojaka - poprzednią zbił kizior, i przyszło mi do głowy żeby może jakimś szablonikiem wzór namalować, zostało mi trochę farby po decoupagu, jak ładnie wyjdzie to wezmę się za masową produkcję fortuna czeka.....

    http://www.youtube.com/watch?v=0nygtfiKZxs to lubię, bardzo lubię
    Kasia

  17. #37
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Zdjęcie pomalowanej donicy j.n. wiem, żadna ameryka, ale sympatycznie to wygląda, muszę kupić cienkie pędzle, parę nowych kolorów, na pewno fioletowy, jak zmieszam z moim pastelowym jaśminem powinien wyjść jagodowy coś jeszcze domaluję na donicy.
    Czemu wszystkie piękne rzeczy są tak drogie - to pytanie retoryczne, muszę zrobić odwyk od forum, galerii, wielkich projektów - tam dopiero widać jaki niektórzy mają rozmach i gest, często na kredyt, ale jednak.



    i chmury które przybierają zadziwiające kształty i kolory




    Kasia

  18. #38
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    a może takiego futrzaka do sypialni:


    spodobały mi sie te lampy, takie "przytulne"
    Kasia

  19. #39
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Kupiłam pędzelek, barwnik kolor - wrzos, będę mieszać i malować.
    Jutro święto, jeden dzień a ludzie zakupy robią jak na wojnę chyba, też coś kupiłam, głównie warzywka i wino, miło tak się poupijać trochę
    w sklepie piekarniczym gdzie stanęłam za chlebem, wymiana zdań między paniami: chleba nie ma? bo i faktycznie na półkach nie widać, sprzedawczyni po raz setny, że jest, kolejny pacjent wszedł: chleba nie ma? jest! a krojony? nie ma, pani za mną z miną nie dopuszczającą sprzeciwu: ja chcę krojony o boszzzz tyle to już można se samemu zrobić, wiem człowiek do dobrego szybko się przyzwyczaja, ale prawie każda osoba w piekarni była prawie oburzona że krojonego nie ma!
    Kasia

  20. #40
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Koniec urlopu, jutro do pracy, miewałam zdecydowanie lepsze urlopy ale i gorsze, koniec lenistwa.....chyba wybrałam ostatecznie obraz do sypialni, a raczej parę róznej wielkości, to adres strony, mają naprawdę piękne zdjęcia http://www.dcngallery.pl/ a to wybrałam nad łóżko


    cudne, lubię jesień i takie klimaty.....

    i parę nowych fotek mojego kota, z nas dwojga on zdecydowanie lepiej się prezentuje





    nadmienię, że kizior niedawno został ogolony na rekruta u pani weterynarz, niestety było to konieczne, nie daje się czesać skubaniec a kołtuny i dredy miał prawie wszędzie....chcę mu oszczędzić tego na przyszłość, musze kupić jakaś miękką szczotke do czesania i dla siebie rękawice do łokcia...
    Kasia

Strona 2 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony