dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 8
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 158
  1. #41
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Żadnych nowości u mnie, poza tym że czekam na moje małe zamówienie z DCN Galery, nie mogę się doczekać fotek, powinny pasować do sypialni.
    Znalazłam kolejne sklepy z dodatkami, w jednym mały chlebak do kuchni taki jak chciałam a oprócz tego mają mnóstwo rzeczy z drewna do decoupagu, postanowiłam się podszkolić trochę i zrobić coś do mieszkania.
    Czekam cały czas na fachowców od przyłączenia nas do wody z miasta, mam nadzieję, że się doczekam, piec dalej wisi, nowe piękne rury trochę minie wkurzają, miałam nadzieję że się uwinę z obudową przy okazji remontu sypialni, ale nie, więc czeka mnie kolejne zapylenie......

    i jesień idzie
    Kasia

  2. #42
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Podłączenie podobno będzie, nawet w tym roku, co mnie cieszy bardzo, póki co pieca nie sprzedałam i niestety czeka mnie zejście do piwnicy, żeby zrobić miejsce jakieś.
    Wszystko byłoby fajnie gdyby nie to, że poprzednia właścicielka jej nieuprzątneła, z sufitu zwisają filmowe pajęczyny, nawet nie chcę wiedzieć jakie pająki tam żyją.....efekt jest taki, że stawiam coś zaraz przy wejściu i w zasadzie uciekam.
    ciężko będzie.....
    Kasia

  3. #43
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Idzie jesień, cudownie! to moja ulubiona pora roku, te kolory, te poranki mgliste....rozmarzyłam się.
    Fotosik spełnił swoje groźby i blokuje mi zdjęcia, muszę poszukać coś co mi nie będzie blokować i nie bedę musiała płacić, i tak mam sporo do opłacenia.
    Przyszły moje zdjęcia-pocztówki-są piękne, jak powieszę to pokażę, poza tym nic nowego, mam jakies tam małe plany, chciałabym wymienić ławę w salonie, powiesić drugą półkę, zasłony itp. ale nie ma przymusu, i tak większość remontów za mną, w przyszłym roku ostatni remont przedpokoju, mam sporo czasu, żeby wszystko dobrze rozplanować.
    Kasia

  4. #44
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Odkurzam mój dziennik parę zdjęć jeszcze widać, nie jest źle, nic nowego nie przybyło, urządzanie wnętrz jest zamrożone do przyszłego roku, wraz z remontem przedpokoju.
    Mamy w końcu w Olsztynie home&you - wszedłwszy stwierdziłam że nic już nie potrzebuję do ubrania, tylko muszę!!!!kupić cos do mieszkania!!!!
    Wyszłam bez niczego, jakieś ubranko jednak kupić trzeba, ale że są i niedrogie dodatki to coś sobie kupię następną razą, napewno świece.
    Kasia

  5. #45
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Dziś po powrocie z pracy okazało się, że akcja podłączania do ciepłej wody miastowej w pełni. Jak się okazało? otóż usłyszałam że kapie woda w łazience, pomyślałam sobie, z prysznica czy jak......nie, z rury którą panowie maja mi podłączyć, ale nie zakręcili zaworów i zaraz zaczęło się nieźle lać, a nie kapać
    tu padło mnóstwo przekleństw, kot w szoku, pół łazienki zachlapane, ściana mokra, piec zaczyna być coraz bardziej zalewany....popędziłam do sąsiadów, sąsiad zadzwonił do żony, która jest w zarządzie wspólnoty i ona zadzwoniła do ciołków od rur, następnie sąsiad zakręcił zawór na klatce, i powoli przestało się lać.
    Za czas jakiś przyszedł Kazek, czy też inny Genek, popatrzył i z uśmiechem na ustach stwierdził, że to chyba niedokręcili coś........ręcę opadają!!!!!!!!!!
    żesz k...wa!
    Kazałam dokręcic na maxa i Kazek poszedł.
    Kasia

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Dzisiaj demontaż pieca i podłączanie do wody miastowej, przyszedł Kazek - ten co ostatnio i jakiś drugi monter. Coś tam kręcą, mam nadzieję, że pójdzie im sprawnie i przede wszystkim szybko, pozachwycali się moja łazienką, to miłe.
    Czeka mnie wyniesienie pieca do piwnicy, gdzie w zasadzie nie ma miejsca na nic, a pająki mają oczy jak....no spore.
    Raczej nie mam już ochoty w tym roku na kolejne gipsowanie w łazience, to drobiazg w porównaniu z dotychczasowymi remontami, ale przełożę to na przyszły rok.....chyba że mnie wkurzać zacznie, to przed świętami zrobię.
    Kasia

  7. #47
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Kazek z pomocnikiem uwinęli się szybko, piec zdjęty i łazienka trochę większa się wydaje, jest super! Mam co prawda kawałek kosmicznej, srebrnej rury przy suficie - na razie jej nie wyrywam, i nową rurę z licznikiem, ale się zabuduje jakoś i będzie git. Pokażę jak będzie pięknie, a na razie moje pocztówki z sypialni:

    Kasia

  8. #48
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    odkurzam mój dziennik
    była cisza, nic się nie działo, to się zadziało - sąsiedzi z góry nieco zalali mój salon.
    Wracam z pracy, a mój kot którego zawsze muszę pomiziać a potem pędzi do kuchni do misek, tym razem owszem dał się pogłaskać, a potem popędził do salonu i usiadł przy strumyku.....no cóż, powiedziałam parę razy: terefere i popędziłam do sąsiadki z góry. Suma sumarum po oględzinach i pruciu u siebie regipsów przez sąsiada okazało się że poszła jakaś złączka i woda sobie leciała i kapała i sporo jej wyciekło do mnie.
    Na suficie nad oknem mam freski i trochę bąbli z wodą było, ale najbardziej obawiam się o podłogę, nie wiem ile wody dostało się pod panele, a pod panelami mam stary parkiet, który elegancko chłonie wodę. Potop byl w środę, od wczoraj panele zaczynaja się letko rozłazić, był gostek od ubezpieczenia, spisaliśmy raport, za sufit i ściany kasa ok, ale podłogi na razie nie przyjął, powiedział że jak będzie się "coś" dziać to mam dzwonić. Zdecydowanie wolałabym żeby się nic nie działo i po prostu wyschło, i czekam na kasę za sufit.

    Poprawiłam sobie humor zakupami w home&you
    Kasia

  9. #49
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Minęło parę dni, nie mam w pokoju fali z paneli i parkietu to może jakoś wyschnie wszystko i będzie dobrze....
    freski niestety widać, ale zaczekam z tym do wiosny chyba, najważniejsze w przyszłym tygodniu odszkodowanie
    pomysł z dywanikiem do sypialni był idealny - Gizmo robi na nim wślizgi pod łóżko
    Kasia

  10. #50
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Dostałam pismo o przyznaniu odszkodowania szybko jakoś, co prawda kasy na koncie nie mam, ale oczekuję z niecierpliwością.
    Podłoga bez większych zmian, tzn. panele się lekko uginają, zobaczę jak będzie w przyszłym tygodniu, wolałabym żeby wszystko po prostu wyschło, ale nawet jak wyschnie, to panele chyba nie wrócą do normy. Trudno, będziemy walczyć z pzu....

    Może jutro będę mieć zawieszony karnisz i firanki, to coś wkleję
    Kasia

  11. #51
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    jakby malo bylo zalania przez sasiadow to jeszcze komputer mi sie zbiesil ......
    znajomy przywrocil mi go jakos do zycia, ale nie wszystko odzyskalam, a najgorzej ze motam sie z ustawieniami klawiatury, za cholere nie moge przestawic tak zebzm miala malpe! i polskie litery......do dupy z tym wszystkim!
    jestem kompletny antytalent jakis.....
    Kasia

  12. #52
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    to wklejam zdjęcia, mam polskie litery i małpę!!!!







    wiem, wyszły wielkie, musze ściągnąć jakiś program do obróbki zdjec żeby je pomniejszyc, lub pomotać cos na tinypic, ale nie mam cierpliwości, są rzeczy ktore kompletnie wyprowadzają mnie z równowagi, jest to napewno niedziałający komputer....
    Kasia

  13. #53
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Podłoga na razie ok, chociaż zapomniałam o sprawie dość ważnej - o tym że pod panelami mam namoknięty parkiet i ekopor, nie wiadomo jak szybko to wyschnie, a może się okazać że i tak bedę musiała zerwać podłogę, bo jak nie wyschnie będzie się rozwijać pleśń, grzyby i nie waidomo co jeszcze.......
    czyli możliwe że lepiej dla mnie jakby mi sie pofalowała podłoga jednak to dostałabym odszkodowanie, a tak być może bedę musiała to zrobić na własny koszt. Wiem, trzeba uważać o czym się marzy, bo marzenia sie spełniają czasem.....
    uświadomił mi to kolega niedawno - to o podłodze, nie o marzeniach.

    Ale żeby nie popadać w doły straszliwe wyciągnę dzisiaj jakieś ozdoby świąteczne, a w sobotę lub niedzielę piekę ciasteczka cynamonowe.
    Kasia

  14. #54
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    udało i się zainstalować irfana, i robie próbę obrobionych zdjeć:



    Kasia

  15. #55
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Koniec roku nadchodzi nieuchronnie, taki niespecjalny był dla mnie, nie nastawiam się, że w kolejnum będą fajerwerki, ale może będzie ciekawszy.....
    napewno będzie ciąg dalszy remontów, powoli oswajam się z myślą że będę musiała zerwać całą podłogę w salonie i położyć nową, kwestia wydarcia odszkodowania za tą całą zabawę.
    Wrzucam parę zdjęć, przecudnej urody jemioły:









    i aniołki
    Kasia

  16. #56
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Swięta tuż, tuż, jeszcze tylko dwa dni do pracy i wyjeżdżam do rodziny, cudownie!
    Szkoda mi zawsze kiziora zostawiać w domu, ale dla niego przebycie połkilometrowego odcinka do weterynarza jest szokującym przeżyciem, a co dopiero podróż na drugi koniec Polski , gdzie w domu czają się dwa koty i pies oczywiście będzie miał opiekę...
    Co roku obiecuję sobie że postaram się trochę z dekoracjami, ale jakoś na razie sobie odpuszczam, choinka jest, musi być, stwierdziłam że jeśli nie będzie mi się chciało przytargać i ubrać choinki to kiepsko ze mną będzie.
    Ale może za rok.....jak już uporam się z najgorszymi remontami i pozostanie rzecz najlepsza czyli urządzanie , dekorowanie itp.
    Jest szansa że będę mogła kupić nowe biurko, fotel i może cos jeszcze,strasznie się cieszę mój salon pomimo śladów zalania nabierze troszkę wyglądu.

    a to aniołek z mojej choinki, muszę się postarać pstryknać lepsze zdjęcia:

    Kasia

  17. #57
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie



    Wszystkim tu zaglądającym i nie tylko, życzę cudownych, rodzinnych świąt Bożego Narodzenia, spokoju, pogody ducha, wytrwałości w życiu, oraz aby Nowy 2010 Rok był lepszy!!!!!!!!
    Kasia

  18. #58
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    I mamy nowy rok....
    nowe nadzieje, jednak jakieś postanowienia, w tamtym roku stwierdziłam, że to bez sensu, a w tym nadmiar optymizmu???? pomimo że ubiegłoroczny sylwester był zdecydowanie lepszy-ten nie za bardzo to staram sie utrzymywać wiarę w to że ten rok będzie lepszy, ciekawszy.
    Nie chce mi się jeszcze mysleć o powrocie do stałej rutyny: praca, nauka, ale skoro ma być ciekawiej to trzeba się samemu postarać
    Kasia

  19. #59
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    to robię zakupy, wybrałam takie dwa biurka, musze się zdecydować ostatecznie na jedno z nich:





    i fotel:


    myślę że bedzie fajnie wygladać, napewno lepiej niz teraz
    no i czeka mnie jednak zejście do piwnic, musze tam troche porządku zrobić, żeby wyniesć krzesła i stare biurko, może komus potrzebującemu się przyda to oddałabym po prostu za darmo-to żadna rewelacja.
    Kasia

  20. #60
    ELITA FORUM (min. 1000) Avatar Katarina Ols
    Zarejestrowany
    Apr 2005
    Posty
    1.011
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    104

    Domyślnie

    Zamówiłam fotel, zamówiłam biurko-to pierwsze zwykłe, w tym drugim musiałabym wycinać dziury na kable, a że jestem dość leniwa....
    zamówiłam i czekam, całe życie na coś czekam, więc żaden problem
    Szukam teraz stolika, mam parę typów, dosc niedrogich jak coś wybiorę to się podzielę zdjęciami, troche mam czasu mało ostatnio, w pracy wariactwo bo okres sprawozdawczy siedzę nad ksiażką i czytam o marksistach-nie żeby mnie to interesowało, ale zaliczenie w szkole się zbliża więc robie jakies notatki....
    jestem pewna że nie podobają mi się ci markiści
    jutro idę się odstresować na avatar - przyznam sie że uwielbiam filmy w 3d

    a to dla posłuchania, kto by nie chciał żeby mu Sting i Robert Downey Jr zaśpiewał:

    http://www.youtube.com/watch?v=OakcU9Tj76o
    Kasia

Strona 3 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony