dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 3 z 10
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 189

Temat: MAM DOŚĆ

  1. #41
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Też mam dość. Mieszkam już ale chciałabym wreszcie zamknąć temat budowy. A tu tarasik jeszcze, podjazd, malowanie ścian i głęboka ogromna kosmiczna wręcz fachowcofobia. Jak mysle o zatrudnieniu kogoś to wolę sama pomalować 100 m scian.
    Ale sami wszystkiego nie umiemu i nie dajemy rady. I to trwa buuuuu

  2. #42

    Domyślnie

    ja wierze ze jak skonczy sie to szlifowanie zniknie pyl i wszystkie niepotrzebne rzeczy i zaczniemy malowanie to poprawi nam sie nastroj

  3. #43

    Domyślnie

    Madziulka84
    jak ja ci życzę, naprawdę życzę ci z całego serca dobrego nastroju po zakończeniu tego szlifowania, ale uwierz to nie jest takie proste.
    jak to opisał EZS
    głęboka ogromna kosmiczna wręcz fachowcofobia
    pozostaje na długo w naszej psychice, w lutym miałem już super humor, samopoczucie wspaniałe, wystarczyło kilka rozmów z fachowcami od tarasów i dobre samopoczucie piorun strzelił. umówiłem się już z sąsiadem na sobotę, ma rozpalić wędzarnię a jak wędzenie mięsiwka będzie to wiadomo jaką literaturę się będzie czytać jak tak przeczytamy kilka opasłych tomów to myślę że samopoczucie też się poprawi
    Kto żyje bez szaleństwa,
    mniej jest rozsądny niż mniema.

  4. #44
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar daggulka
    Zarejestrowany
    May 2006
    Posty
    15.932
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    319

    Domyślnie

    mi też ostatnio psychika siada.... a jeszcze cała robota przed nami...zaszpachlowanie płyt na poddaszu, malowanie, kładzenie paneli, przewiezienie gratów....no i skręcanie tych p.... mebli
    kto szuka ..... ten znajdzie ......

  5. #45
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    na szafę do przedpokoju czekam trzeci miesiąc. I na robione drzwi do kibla.
    miałam zamówić garderobę - po moim trupie, powieszę sobie na drążkach ciuchy
    koleżance przywieźli kanapę w trzech kolorach - inna kanapa, inne poduszki i inna pufa do niej. Drugi miesiąc walczy o wymianę na zestaw jednolity, taki, jaki kupiła.
    Przeżyję jeszcze malarzy - zacisnę zęby i wytrzymam. Resztę zrobię tymi ręcami, jak sp.. to przynajmniej tanio.

  6. #46
    ELITA FORUM (min. 1000)
    mario1976

    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    1.694
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    19

    Domyślnie

    Kurcze ostatnio mam to samo. Niestety mnie nie złapało przy wykończeniówce ale już na etapie tynków. W poniedziałek włazi tynkarz czyli masę robót przede mną. Jak ostatnio wstaje rano i przypominam sobie plan dnia (wystąpić o pozwolenie na budowę wodociagu, gazociagu, zadzwonić do pana Miecia, pana Zenka, dzwonić znowu z "ukrytego" bo jakiś baran nie odbiera ode mnie telefonu itd. itp.) to źle mi się robi Mam silnu budowowstręt. Jeszcze jak dopisuje pogoda to jest ok....natomiast brodzenie w tym syfie, mazi, błocie, kopiane się samochódów, wsysanie kaloszy jak na bagnach..wokoło fruwający styropian i wory, które codziennie staram się sprzatać

    Osobiście budowy mam dość. Moja żona "dostała"ostatnio zadanie. Jest odpowiedzialna za wnętrza. Spotkała się z glazurnikiem. Po minie widziałem, że po 10 minutach chciała gościa zabić . Po spotkaniu powiedziała z uznaniem, że sama nie dałaby chyba rady.
    pozdrawiam,
    M

  7. #47

    Domyślnie

    Miałem podobnego doła rok temu, który zbiegł się z cenowym "boomem" budowlanym.
    Powiedziałem sobie wtedy: to nie dla mnie, mam wszystko w d..., nie biorę udziału w tym wyścigu - robię sobie przerwę. Wyluzowałem, nabrałem dystansu i teraz już z mniejszym zadęciem kontynuuję prace na budowie.
    I zauważyłem, że nie denerwuje mnie już tak bardzo ekipa fachowców-elektryków, którzy przez miesiąc "ciężkiej" pracy zdołali okablować salon i kuchnię...
    pzdr-romwis

  8. #48

    Domyślnie

    Cytat Napisał PeZet
    Cytat Napisał jacekp71
    to tylko przesielenie wiosenne ....
    przejdzie
    Ty nie bądź taki mądry, bo tylko krew zalewa, jak się taką diagnozę słyszy, k...a, a potem człowiek się zastanawia dlaczego ma ręce po łokcie od jakiejś czerwonej cieczy i dlaczego ten na ziemi się nie rusza.
    Przesilenie wiosenne...
    Fachowcy zejdźcie mi z oczu.
    ...
    i z moich też precz
    Nie mogę się doczekać kiedy sobie wszystkie te "fachowe "głowy , co to trzeba ciągle sprawdzać i powtarzać 200 razy pójdą w cholerę!!!!!!!!

  9. #49

    Domyślnie

    mnie juz tylko pozostali piep.... stolarze ....

    dostali ostatnio liste z pracami do zrobienia i zapowiedzialem, ze kolejna ich wizyta ma byc ostatnią, moga byc i za miesiac - byleby zakonczyli dzielo, bylebym po ich wyjsciu wiecej ich nie ogladal ....

  10. #50
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    Cytat Napisał romwis
    I zauważyłem, że nie denerwuje mnie już tak bardzo ekipa fachowców-elektryków, którzy przez miesiąc "ciężkiej" pracy zdołali okablować salon i kuchnię...
    pzdr-romwis
    Elektrycy byli boscy. Jeden przychodził do nas głównie się ugrzać przed "ciężką" pracą gdzieś indziej ale zanim tam doszedł to znowu zmarzł itd i dzień mijał. Dostawałam furii, tym bardziej że lada dzień wchodzili tynkarze. Kto w końcu narobił się najwięcej przy kablach? Pytanie za 5 złotych. Odpowiedź - mój mąż. łatwo zgadnąć Obcięciem kasy za niezrobione pan elektryk nawet się nie przejął. Z czego oni żyją???? Przecież nie ma pracy - nie ma kasy

  11. #51

    Domyślnie Re: MAM DOŚĆ

    Cytat Napisał zezo
    Wszystko mnie denerwuje, wszystkiego mam dosyć
    Ty masz dość po budowie, a ja mam dość przed budową, mam dość tego życia w bloku

    dosyć sąsiadów grających za ścianą na gitarze
    dosyć śmieci i walających się petów na klatce schodowej
    dosyć domorosłych gówniarzy spędzających wolnych czas na klatce schodowej
    dosyć wiecznie zapchanego śmietnika
    dosyć życia w blokowym mieszkaniu klatce, bez ogrodu i przestrzeni
    dosyć śmieci przed balkonem i chlejących do póżna pod blokiem pijaczków

    Nie mogę się doczekać, gdy będę miał dość tak jak Ty.
    Aby do piątku...

  12. #52

    Domyślnie

    ja też tak mówiłam jak poprzednik ..

    eeee tam budowa...przesadzają, żeby pokazać jaka to ciężka sprawa zbudować dom ... a to prawda

    Życzę sprawnych ekip i myślących bo z tym bardzo często ciężko

  13. #53
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie

    Cytat Napisał SIN
    hehe, widze że każdy sądził, że jest sam w tym bólu,a tu większość w pewnej chwili ma dość. Mnie dopadł dół gdy zacząłem widzieć dno na koncie i gilotynę zbliżającej sie raty za rogiem

    Powodzenia i łączę się w bólu
    To właśnie to najgorsze...póki jest kesz to i życie jest jakies łatwiejsze, ale jak się kończy, a budowa daleko w polu to wtedy wchodzi wielki dół.
    Ale to przejdzie...prędzej czy później.
    A w tym momencie najprościej sobie pomyśleć, że jakby co to mam jeszcze to co mam(dom-a dziś to sporo warte).
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  14. #54
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    Alski

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    103
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    2

    Domyślnie

    Coś w tym jest , w tym powiedzeniu.Ale myśle że na etapie budowy jeszcze za wcześnie by tak powiedzieć . Rozpocząłem w marcu 2007 ,zamieszkałem 1 października 2007. Symptom zmęczenia budową zauważyłem również u kumpla budującego w tym samym czasie. 7 miesięcy , dzien w dzien na budowie , wieczne rozterki z czego , gdzie ,za ile. Pilnowanie dupków "fachowcow" itp , itd. Od wprowadzki siły uleciały jak z balonu.Gniazko z zamurowanym przewodem odkuwam juz od X ,rozdzielnica elektryczna bez oslony od X, domofon nie podlaczony , itp itd , drobiazgi ale....tak mi sie nie chce ........( u znajomego jest podobnie w 100 % ) nadeszlo przesilenie , i tak to juz chyba jest jak ktos sam wklada duzo pracy . Pozdrawiam.

  15. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał andre59
    płebla. pozwolisz, że umieszczę Twój komentarz we właściwym miejscu, inaczej trochę trudno go znaleść.

    Cytat Napisał zezo
    Nie wiem co ze mną jest ?
    Domek oddałem do użytkowania w 2007 roku, pozostało mi do wykonania jeszcze kilka prac, ale ostatnio coś się ze mną dzieje niedobrego.
    Wszystko mnie denerwuje, wszystkiego mam dosyć

    Mam dość
    budowania,
    majstrów,
    pseudo-fachowców co to wszystko wiedzą lepiej,
    niesłownych ludzi,
    bałaganu na działce,
    hurtowników co to mają wszystko w super cenie,
    promocji w hipermarketach budowlanych
    urzędników wszelkiego rodzaju
    Niestety jestem na tym samym etapie i nawet zaczelam sie zastanawiac czy w poprzednim zyciu komus zrobilam krzywde bo teraz przy budowaniu spotkalo mnie tyle zlego ze nikomu nie zycze.
    Płebla
    andre59 nie wiem jak to sie stalo z tym moim postem pewnie wrocilam jak zwykle wkurzona z budowy bo znow cos poszlo nie tak .
    Płebla
    Cytat Napisał zezo
    baków
    Jednym słowem muszę wyluzować

  16. #56
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar bobiczek
    Zarejestrowany
    Oct 2001
    Posty
    5.014

    Domyślnie

    he,he,sam przerabiałem kilka razy.
    Miałes ten post puścić do psycholog dyżurny 24 cała dobę.
    Tam by sie działo.
    Nie poddawaj się.
    Sam miałem podobnie.
    Mieszkam 2 lata.
    Mija tak po 1.5-ra.
    Pozdrowienia

  17. #57

    Domyślnie Re: MAM DOŚĆ

    Cytat Napisał zezo
    Nie wiem co ze mną jest ?
    Domek oddałem do użytkowania w 2007 roku, pozostało mi do wykonania jeszcze kilka prac, ale ostatnio coś się ze mną dzieje niedobrego.
    Wszystko mnie denerwuje, wszystkiego mam dosyć

    Mam dość
    budowania,
    majstrów,
    pseudo-fachowców co to wszystko wiedzą lepiej,
    niesłownych ludzi,
    bałaganu na działce,
    hurtowników co to mają wszystko w super cenie,
    promocji w hipermarketach budowlanych
    urzędników wszelkiego rodzaju
    baków
    Jednym słowem muszę wyluzować
    Witam
    Przyłączam się do grona wszystkich budujących i przesilonych budową, powiem tak mam to samo
    Jeszcze na dodatek wczoraj wróciłem ze szpitala jestem po zabiegu nieleczonej kontuzji nogi( noga robiona w narkozie niezły odlot ) , przesiliłem ją właśnie gdzie hmmm..... no przecież nie gdzie indziej jak nie na budowie
    Przed chwilą dostałem trzy telefony
    1) wiozą sprzęt do zbudowy do kuchni
    2) stolarz chce mnie widzieć za dwie godziny na budowie( tnie materiał na drzwi wenętrzne.
    3) ze szpitala od doktora jak sie czuje, obym przypadkiem nogi nie przesilał

    hehehheheh życie jest piękne

  18. #58
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar Mały
    Zarejestrowany
    May 2003
    Skąd
    Gościcino
    Posty
    7.643

    Domyślnie Re: MAM DOŚĆ

    Cytat Napisał kubek2002
    Cytat Napisał zezo
    Nie wiem co ze mną jest ?
    Domek oddałem do użytkowania w 2007 roku, pozostało mi do wykonania jeszcze kilka prac, ale ostatnio coś się ze mną dzieje niedobrego.
    Wszystko mnie denerwuje, wszystkiego mam dosyć

    Mam dość
    budowania,
    majstrów,
    pseudo-fachowców co to wszystko wiedzą lepiej,
    niesłownych ludzi,
    bałaganu na działce,
    hurtowników co to mają wszystko w super cenie,
    promocji w hipermarketach budowlanych
    urzędników wszelkiego rodzaju
    baków
    Jednym słowem muszę wyluzować
    Witam
    Przyłączam się do grona wszystkich budujących i przesilonych budową, powiem tak mam to samo
    Jeszcze na dodatek wczoraj wróciłem ze szpitala jestem po zabiegu nieleczonej kontuzji nogi( noga robiona w narkozie niezły odlot ) , przesiliłem ją właśnie gdzie hmmm..... no przecież nie gdzie indziej jak nie na budowie
    Przed chwilą dostałem trzy telefony
    1) wiozą sprzęt do zbudowy do kuchni
    2) stolarz chce mnie widzieć za dwie godziny na budowie( tnie materiał na drzwi wenętrzne.
    3) ze szpitala od doktora jak sie czuje, obym przypadkiem nogi nie przesilał

    hehehheheh życie jest piękne
    Dobrze , że chirurg nie był mańkutem i nie "naprawiał" przypadkiem nie tej nogi co trzeba...albo taki szpec z "łódzkiego pogotowia" coby z mety ją obciął...
    Więc ci dziekuję losie choćby tylko za to,
    że nie musiałem się urodzić pod wulkanem.
    Że średni u nas klimat i przeciętne lato,
    ale dzieciaki są przeważnie roześmiane...

  19. #59
    DOMOWNIK FORUM (min. 500) Avatar PeZet
    Zarejestrowany
    Dec 2004
    Kod pocztowy
    96-321
    Posty
    803

    Domyślnie

    Poniekąd dobrze, że w Polszcze trzeba mieć pozwolenie na broń palną, żeby mieć broń palną, bo bym kogoś palnął.
    Wszystko wymaga swego. Buduję dom... 4-5-6 litrowy... a może 6-5-4 litrowy...

    Dziennik PeZeta: http://forum.budujemydom.pl/Dziennik-PeZeta-t11215.html

  20. #60

    Domyślnie budowa

    Cytat Napisał mikopiko
    ja też tak mówiłam jak poprzednik ..

    eeee tam budowa...przesadzają, żeby pokazać jaka to ciężka sprawa zbudować dom ... a to prawda

    Życzę sprawnych ekip i myślących bo z tym bardzo często ciężko
    Ja mówiłam podobnie. Pracuję w branży budowlanej i nie jeden raz odwiedzałam budowy, a do głowy mi nie przyszło, że może być tak ciążko.
    Ajur

Strona 3 z 10

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony