dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1
    Dekrek
    Guest
    Dekrek

    Domyślnie Jak ciac glazure ???

    A wiec jak to zrobic? Mam taka maszynke ktora rysuje linie - takim ostrzem i problem co zrobic pozniej - jak ulozyc plytke jak udezac i czym aby plytka poprawnie pekla w miejscu porzadanym przeze mnie ???

  2. #2
    Dekrek
    Guest
    Dekrek

    Domyślnie

    Male sprostowanie - chodzi mi o terakote.

  3. #3

    Domyślnie

    Maszynki są różne w zasadze kazda za ostrzem ma takie cudo w kształcie odwróconej litery T.
    po zarysowaniu płytki podnosisz dźwignię do góry T powinno opaść wtedy da dół , przyciskasz dźwignię i płytka pęka.
    oczywiscie zarysowanie na płytce powinno być ułożone zgodnie z wypukłościa na maszynce.

    2 sposób stosowany przezemnie przy bardzo twardym gresie to porządne zarysowanie płytki a nastepnie dość mocne uderzenie o udo, pekały pięknie ale jest jedno ale przy większych ilościach płytek uda mogą boleć no i raczej stosowane może byc wtedy kiedy płytke dzielisz na pół
    wtedy siła którą wkładasz w uderzenie równo się rozkłada
    w innych razach (kiedy to nie są połówki) w ten sposób może się nie udać

    matomiast w moim przypadku sposób nr 1 z maszynką nie działał - za twarde płytki (pomimo wymienienia w maszynce kółka na znacznie mocniejsze lepsze i niestety co za tym idzie droższe kosztowało prawie pół ceny maszynki )

  4. #4
    Guest

    Domyślnie

    Dzięki już sobie poradziłem!

    Pozdrawiam !

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony