dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 11 z 49
Pokaż wyniki od 201 do 220 z 962

Temat: Utkowy dom

  1. #201

    Domyślnie

    ja z prośbą czy możesz podać na priv cenę schodów są piękne
    Dla chcącego nic trudnego!

  2. #202
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar mckwadrat
    Zarejestrowany
    Nov 2006
    Posty
    70
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie schody

    ja też w sprawie schodów. jaką średnicę mają rurki - 16 mm ? też zamówiłem takie schody - podobno rurki można kupić ze zwykłych karniszy - wychodzi dużo taniej niż zamawianie kwasówki czy chromowanie
    "Nie dyskutuj z głupcem - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"

  3. #203

    Domyślnie

    Witam,
    Violetta- cenę kuchni wysłałam na priv, co do płytek przed kominkiem, to niestety są to chińskie płytki więc nie mają nazwy Kupione były w Bomarze 2 naprzeciwko Makro w Krakowie, rozmiar 60x60, gres polerowany, cena ok. 65 zł/m2
    Podłogi w całym domu były lakierowane lakierem wodnym półmatowym Beta S.
    Ciemna łazienka to nie cersanit, to Imola antares i dekory Imola andra.
    Acca- cena schodów poszła na priv
    Mckwadrat- rurki te pionowe mają gdzieś 3 cm średnicy, natomiast te poziome może troszkę ponad 1cm. Są z nierdzewki. Zamawiałam je razem ze schodami i nie wiem ile kosztowały, cała wycena była dla mnie atrakcyjna, więc nie musiałam rezygnować ze stali, ale może z tymi karniszami to też sposób
    Pozdrawiam i dziękuję za miłe słówka

  4. #204

    Domyślnie

    Witam, czy również mogę prosić o wycenę mebli kuchennych. Bardzo mi się podoba cała koncepcja wnętrz i klimat domu. A kuchnia bardzo mnie zainspirowała i znalazłam przedstawiciela w swojej okolicy Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    Kasia

  5. #205

    Domyślnie

    Wysłałam na priv.
    I dziękuję za miłe słowa
    Pozdrawiam

  6. #206

    Domyślnie

    A ja jeszcze z zapytaniem odnośnie półek w gabinecie- te drewniane- to MDF czy czyste drewno zamawiane u stolarza- interesuje mnie to czy te półki nie będę się uginać- tez mam multum ciężkich książek, czy te mikro podpórki wytrzymają- do czego są mocowane- chyba nie do stelaża aluminiowego od KG
    Dla chcącego nic trudnego!

  7. #207

    Domyślnie

    Acca- zdziwisz się, ale półki nie są drewniane, to płyta okleinowana grubość półki 3cm. Półki zamawiałam w Komandorze przy okazji zamawiania garderób i szafy wnękowej. Cena za wszystkie półki z montażem 500zł- nie wiem czy to duzo czy mało, ale na tamtym etapie nie miałam żadnego stolarza pod ręka a chciałam jak najszybciej mieć gdzie ułożyć książki. Z efektu jestem bardzo zadowolona, choć miałam obawy przy zamówieniu. Co do mocowania pólek- też się zdziwisz, ale mocowane są do stelaży KG- tyle, że stelaże są przygotowane pod półki na książki(cokolwiek to znaczy?). Inna sprawa, że nie obciążam zanadto tych półek, książki lekkie układam gęsto, ale albumy czy inne ciężary tylko w ograniczonej ilości- resztę dopełniam segregatorami- w większości są one puste i robią "sztuczny tłum" na półce. Moje półki są dość długie mają 110cm- wystarczy zrobić krótsze- tak do 80cm, i wtedy nawet ciężary utrzymają.
    A tak to u mnie dziś wygląda:

    Pozdrawiam

  8. #208

    Domyślnie

    No widzisz tak myślałam ze to okleina i przeszło mi na myśl aby podpytać w szafach czy by takich mi nie zrobili- a stelaże pod KG- to faktycznie fachowiec się kłania- też myślałam aby zapytać sie tych od KG- bo wiedza może o co chodzi. Dziękuje za odpowiedź.No ja nie mam sztucznego tłumu -tylko prawdziwe kilogramy
    podobno w Castoramie takie półki są na mb i można wszystko zakupić o połowę taniej- tak ludzie robią garderoby, popytam tam.
    Dla chcącego nic trudnego!

  9. #209

    Domyślnie

    witam, jezeli bylby ranking na "fajnancki domek i wogole" to jestescie na pudle!!!
    ladnie , bardzo ładnie
    pozdr.
    ...nie spodziewalem sie hiszpańskiej inkwizycji....

  10. #210

    Domyślnie

    witam
    a ja mam pytanko odnosnie dywanu i mebli salonowych. Gdzie w Krakowie były kupowane jeśli mozna wiedzieć

  11. #211

    Domyślnie

    witam,
    meble kupowalismy w Witku w Modlniczce, a dywan w Ikei.
    Pozdrawiam

  12. #212

    Domyślnie

    Zenek- dziekuję bardzo za miłe słowa

  13. #213

    Domyślnie

    utek76 super dywan! domek bardzo przytulny-gratuluję
    moja magnolia
    mama dw@jeczki

  14. #214

    Domyślnie

    Utek, jaką Ty masz piekną chłupę! Po prostu bossssko! Schody planuję podobne, więc proszę napisz ile kosztowały i gdzie takowe można zamówić, plissss! Szczerze gratuluję gustu.

  15. #215

    Domyślnie

    Małgosia i Jola- dzięki za pochwały
    Jola- schody robił mi Pan Kowalik www.schodykowalik.pl
    Pan Krzysztof dotarł do mnie aż z okolic Opola, więc do Wrocławia dotrze tym bardziej Ja jestem bardzo zadowolona- serdecznie polecam! Cenę schodów wysłałam na priv.
    Pozdrawiam

  16. #216
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZE Avatar kaśka maciej
    Zarejestrowany
    Aug 2006
    Posty
    21.063
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    372

    Domyślnie

    Utek, masz przepiękny dom!!
    Wszystko takie przemyslane dopracowane
    Cudnie
    Podążanie za cudzym gustem jest trudne, zwłaszcza jak tego gustu nie ma.

  17. #217

    Domyślnie

    Kaśka- fajnie słyszeć miłe słówka z ust tak wytrawnego Forumowicza- dzięki!!!
    No ale z tym dopracowaniem to przesadziłaś -tyle jeszcze brakuje, że nawet wolę o tym nie myśleć- mąż patrzy na mnie bykiem za każdym razem, gdy kupuję jakiś drobiazg do domu, a mnie to by się jeszcze tak ze dwie ciężarówki mebli i dodatków przydały ...
    Pozdrowionka

  18. #218
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu... Avatar sure
    Zarejestrowany
    Nov 2007
    Posty
    8.500
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    499

    Domyślnie

    Zaglądam ponownie, a tu nadal pięknie... Utek, twoja podłoga coraz bardziej mi się podoba. Zastanawiam się - może u siebie nie kombinować i też zrobić takie 'pstrokate' merbau? Na razie miałam zamiar powybierać jednolite deseczki, ale z takimi to do końca nie wiadomo, co się będzie działo - a jak wszystkie sczerwienieja na mahoń?!? Będę wtedy miala bardzo 'energetyczny' dom (okna już są dość czerwone).
    Fajnie masz - też chciałabym być na tym etapie...

    pozdrawiam,
    pozdrawiam, Agata
    k
    d

  19. #219

    Domyślnie

    Pisałam do Ciebie na innym wątku, ale tutaj pewnie częściej zaglądasz.
    Śliczny domek. Wszystko idealnie do siebie pasuje.
    Gratuluję pomysłów i wytrwałości
    Proszę podaj mi namiary na twoich fachowców - oczywiście tych,z których jesteś zadowolona.
    Kuchnia- u kogo robiłaś i ile kosztowała. Moja ma podobne wymiary i tez coś podobnego chcę zrobić.
    Regipsy, łazienki, parkiet (choć w tym przypatku czytałam ,że masz jakieś uwagi do wykonawców). U mnie był ostatnio takie jeden od wykańczania. Ceny jeszcze nie podał konkretnej. Mówił jednak ,że za robociznę od łazienki bierze 8000. Dodam ,że łazienka raptem 4m2, wszystkie przyłącza wyprowadzone będą w potrzebnym miejcu,kable od oswietlenie też. Zostaje więć podpiecie brodzika, geberitu, wc,umywalki,sufit podwieszany i płytki tylko przy brodziku i wc (nię chcę płytek w całej łazience). Wydaje mi się to strasznie drogo, a moze nie jest??
    Ile płaciłaś za zrobienie sufitu podwieszanego w jednym pomieszczeniu?

  20. #220

    Domyślnie

    Sure- dzięki za miłe słówka, Twój domek też się świetnie zapowiada- wspaniały projekt, i piękna działka- ach te nadmorskie lasy sosnowe.....
    Iva_marti-cena za taką małą łazienkę faktycznie "nieco" wygórowana
    Z moich wykonawców mogę polecić kafelkarzy, no i Pana od schodów, facet od kuchni też w miarę ok, choć reklamację na szafkę załatwia już 5 miesięcy! Reszta...hmmm...jakby to ująć....średnia krajowa- czyli: dramatu nie było, ale "przeżyjmy to jeszcze raz" raczej nie wchodziłoby w grę
    Namiary na fachmanów wysyłam na priv
    Aaaaa....jeszcze mam naprawdę dobrych gości od elewacji, u mnie co prawda tylko poprawiali cokół, ale obok robili 2 domki- naprawdę są ok i kultura!

    Miło mi że mój domek się Wam podoba

    Hmmmm....i tym to sposobem stałam się stałym bywalcem forum? (300 postów-ale się rozgadałam )

Strona 11 z 49

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony