dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 2
Pokaż wyniki od 21 do 36 z 36
  1. #21

    Domyślnie

    Jak ja Wam zazdroszczę, że macie czas na ogniska, maślaczki, kanie ..... no i te trunki

  2. #22
    Guest

    Domyślnie

    Lubię jesień,ale...to co sie dzieje w tym roku to.....już przesada.
    Pory roku zostały zredukowane do dwóch.O jesieni można tylko wspominać.
    A pomyśleć,że kilka lat temu o tej porze,pomykałam w białej sukni,w ciepły,słoneczny,kolorowy październikowy dzień.
    Dobrze,że zdjęcia chociaż są,to pokażę dziecku,że kiedyś po lecie była jesień,a nie od razu zima.
    Dzisiaj spadł śnieg w Suwałkach,a w weekend ma spaść w pozostałych rejonach kraju.
    ps.Przynajmniej się na butach zaoszczędzi.

  3. #23
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Opal, ja juz w sierpniu slyszalam, ze w tym roku to nas czeka wyjatkowo sroga, mrozna i dluuuga zima. Nie chcialo mi sie w to wierzyc, ale moze cos w tym jest, moze ona juz sie powoli zaczyna???

  4. #24
    Guest

    Domyślnie

    Zaczyna?
    Ona już jest.Czai się pod moim oknem-widziałam ją na termometrze.

    ps.Nie wiem,jak zaoszczędzić na butach skoro trzeba kupować śniegowce polarne.
    Albo walonki-będzie taniej...

    opal

  5. #25
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    mbz

    Zarejestrowany
    Feb 2003
    Posty
    5.509

    Domyślnie

    Qrka, a do tego dojda jeszcze kozuchy i... kufajki ?

  6. #26
    FORUMOWICZ to brzmi dumnie (min. 100)
    sara

    Zarejestrowany
    Mar 2003
    Posty
    229
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    18

    Domyślnie

    Nie lubię jesieni. Jedynie czas zbierania grzybów. Już od jesieni aż do wiosny, robi się wg mnie szaro, buro i ponuro. Wiem jesień potrafi zaskakiwać nas swoimi kolorami a i miłośnicy zimy również znajdą w niej coś ładnego. Jednak ja należę do osób, które powinny albo zapać w sen zimowy albo wyjeżdżać do ciepłych krajów. Niestety rzeczywistośc jest bardziej przyziemna, wobec czego muszę sobie jakoś radzić.

  7. #27
    Guest

    Domyślnie

    Uwielbiam te kolory,te zapachy..i mojego jednego sasiada,który z całej wielgachnej działki wszelakie zielicho i listeczki pali w cudnym ognisku zadymiając okolicę na co najmniej 2 dni...Zapachy jesieni są odczuwalne nawet w wannie..Okadzanie ponoć niweluje smrody cywilizacji..

  8. #28
    Guest

    Domyślnie

    A tak, to okadzanie jest zmorą jesieni.

    opal

    Ale przecież jesieni już nie ma...Jest zima.

  9. #29

    Domyślnie

    Jaka zima?
    Jest przepiękna jesień! W łykend byłem w takich małych górkach!
    Jak ja kocham jesień, tym razem było słonecznie z kolorowym kobiercem liściastych lasów... Super mega exterem total beatyfull
    Muszę się przyznać, że lubię także te dżdżyste (?) dni, włóczę się wtedy chętnie po ciemniejącym z wolna parku moknąc razem z okolicą, ciesząc się równocześnie na ciepłą herbatą i jakiegoś drineczka
    A w dalszej perspektywie jest biała zima - z narciarskimi włóczęgami po zaśnieżonych górkach...

  10. #30

    Domyślnie

    O tak, tak mi mów!
    Slawek napisz coś jeszcze. Wprost mrok się rozjaśnia od Twoich wizji. Uwielbiam ten klimat. Jest oooodlooootowo!
    Pozdrawiam

  11. #31
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa

    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    958
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Domyślnie Pogadajmy o ...zimie!!

    Rzeczywiście - odlotowo. Wczoraj padał u nas śnieg!! Wyglądało to nieziemsko. Raczej jakby ktoś rozerwał poduchę
    A rano było bielusieńko. A tu wciąż jeszcze liście na drzewach.
    I wszystko byłoby super gdyby nie te rachunki za olej
    Nasz kominek grzeje non stop od ponad tygodnia bo temperatury w nocy spadają dużo poniżej 0.

  12. #32

    Domyślnie jesien faktycznie była krótka!

    Nie zdążyłam przed przymrozkami wykopać bulw z ogrodu, m in. kanny (tak się to chyba nazywa).
    Czy teraz ma to jeszcze sens?
    A nasiona jednorocznych? Zebrałam już po przymrozkach, czy coś jeszcze wzejdzie?

  13. #33

    Domyślnie

    Wzejdzie-tylko wysusz dobrze,np. na gazecie i nie na kaloryferze.Mają aż fruwać jak dmuchniesz-wtedy do słoika po dzemie-i po problemie.

  14. #34

    Domyślnie

    Dobra, suszę właśnie, w dosyć ciepłej piwnicy.
    Ten słoik to wypróbowany?
    Nie musi być przewiewnie, np. w papierowej torebce?

    Bo w słoikach lepiej by mi sie podobało, mam więcej i moge przechowywać każde nasiona osobno.

  15. #35

    Domyślnie

    Zrób w pokrywce dziurki,albo przykryj taka ładna szmatką-z gumką i gdzieś mozna ustawić..Z materiałem to tak róznie- razu pewnego zeżarły mi myszy nasionka,co przyleciały z Peru...uuuu hlip hlip.....

  16. #36
    DOMOWNIK FORUM (min. 500)
    ewa

    Zarejestrowany
    Mar 2002
    Posty
    958
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    47

    Domyślnie

    Ja też mam ładne zdjęcia. Ostatnio dużo u nas było tęczy. Niestety jak już się połapałam, że pstrykam bez kliszy to taka najmocniejsza przeszła. Ale udało mi się złapać cień podwójnej.
    No i mam też zdjęcie pomieszanych pór roku.
    Chętnych zapraszam:
    http://community.webshots.com/user/ewcia_
    Zdjęcia o których piszę są na końcu albumu "domowego"

Strona 2 z 2

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony