dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 12 z 26
Pokaż wyniki od 221 do 240 z 520
  1. #221

    Domyślnie

    luk99 śliczne schody

    A my dostaliśmy pozwolenie , jeszcze 2 tyg na uprawomocnienie i może z początkiem lipca ruszymy z budową.

    Po obejrzeniu domku za które bardzo dziękujemy nastąpiły się jeszcze zmiany w naszym projekcie, łazienka będzie w miejscu garderoby, a łazienka na dole zostanie zlokalizowana w schowku, przez co wejście z garażu będzie w wiatrołapie. Jak znajdę chwilkę to zrobię rysunek

  2. #222

    Domyślnie

    Widze ze nikt ostatnio sie nie udziela chyba nie ma czasu za bardzo, znalazlem 5 min wiec wrzuce co u mnie Zmiany: zamiast lazienki zrobilem przedpokoj/hol, ten korytaz byl baardzo wazki, tam gdzie garderoba bedzie lazienka o ok 10m2, jak lazienka to trzeba bylo zrobic dodatkowy gibel z oknem, nawet fajnie to wyglada, mam piwnice pod czescia mieszkalna i garaz nizej o 3 schody bo inaczej bym nie wjechal pod taka gorke.do konca tyg.ma byc dach skonczony jak bedzie czas to wrzuce zdjecia.pozdrawiam












  3. #223

    Domyślnie

    U mnie jeszcze rusztowania , jak się zakończy temat elewacji wkleje troche wiecej fotek

  4. #224

    Domyślnie

    Witajcie.
    wuuju
    czy możesz przesłać przekrój i rzuty Twojego projektu. Cały czas poluję na ten projekt z piwnicą. Zastanawiają mnie też dodatkowe koszty jakie trzeba ponieść przy robieniu piwnicy. Jak możesz, to proszę o kilka informacji co do tych kosztów.
    Mam zamiar wprowadzić kilka zmian w rozmieszczeniu pomieszczeń, zwłaszcza na piętrze. Moje plany przedstawiłem na forum nieco wcześniej. Będę wdzięczny za uwagi co do moich zmian.

  5. #225

    Domyślnie

    k_mario
    jak znajde gdzies papierki to dam znac co do ceny wykonania domku z piwnica, ja mialem duzy spadek terenu i bardziej oplacalo sie zrobic piwnice niz wypelniac wysokie fundamenty materialem dobrym do zageszczenia. wydaje mi sie ze strop nad piwnica kosztowal mnie chyba ok.20tys. ale moge sie mylic co do projektu top projektant doprojektowal piwnice dublujac strop nad parterem, z tego co pamietam. co do gory, to tam gdzie masz garderobe bede mial sypialnie i przejscie do pokoju biurowego z garderoba z boku jak w projekcie oryg. tak jak Ty przedpokoj powiekszony, niestety wychodzi w nim slup dreniany, podbora gimpla daje go jednak w druga strone i moze nie bedzie tak tragicznie, lazienke tak jak Ty, tyle ze powiekszam jeszce o ok.30cm kosztem pokoju obok. Tu niestety tez slup bo mam dodatkowe okno trojkatne, ten slup jednak bedzie fajnie wkomponowany. lazienka duzo wieksza. niestety nie przypilnowalem i mam w salonie slup ktory jest straszna porazka bo miedzy nim a sciana jest 90cm i ni to przejscie ni to .... no ale zobaczymy moze sie zamuruje ta przestrzen. nawet jak bedzie mozna przejsc to wejdzie sie prosto na szafke z dvd itd pod lazma. lipa poprostu. chyba tyle, pozdrawiam!

  6. #226
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    KILAS

    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    płock
    Posty
    2

    Domyślnie

    Witam budujących HG C3G.
    Właśnie od kilku dni jestem w posiadaniu ww. projektu … i dopiero teraz zauważyłam, jaki jest wąski korytarz na górze.
    Luk99 –możesz załączyć więcej zdjęć klatki schodowej.
    I pytanie do mieszkających: jak przedstawia się sytuacja z akustyką w budynku??
    Klatka schodowa jest „odkryta” …czy bardzo słychać na poddaszu odgłosy z kuchni i salonu??

    Pozdrawiam
    I.

  7. #227

    Domyślnie

    Cytat Napisał KILAS
    Witam budujących HG C3G.
    Właśnie od kilku dni jestem w posiadaniu ww. projektu … i dopiero teraz zauważyłam, jaki jest wąski korytarz na górze.
    Luk99 –możesz załączyć więcej zdjęć klatki schodowej.
    I pytanie do mieszkających: jak przedstawia się sytuacja z akustyką w budynku??
    Klatka schodowa jest „odkryta” …czy bardzo słychać na poddaszu odgłosy z kuchni i salonu??
    Ok spróbuje coś zrobić bo czasu nawet nie ma jechać po kostkę i korytka ściekowe

  8. #228

    Domyślnie

    Poki co z fotek nici bo korytarz zawalony jest panelami i farbą do nowego pokoju pewnie z pare dni to potrwa

  9. #229

    Domyślnie

    Póki co cisza jak może na dniach pokaże trochę budynek z zew.

    Zakończona elewacja , cokół.
    W trakcie kostka

  10. #230

    Domyślnie

    A u nas: wygrzewanie posadzek zamawianie materiałów i od września wykańczamy się
    Kotek przybłęda sprawdza czy dobrze jest rozłożona podłogówka :

    i inne :


    Jeszcze trochę , ufff....
    K.

  11. #231

    Domyślnie

    Witaj kabi74. Jakiś czas temu wpisałam się na wasze strony. Ja buduję HG-C1. Mój domek niewiele różni się od waszego. Jesteśmy już na etapie tynków i mamy zamiar niedługo ocieplać poddasze. śledzę wasze relacje z budowy i podziwiam postępy. Nasze zdjęcia można zobaczyć w extradomie. Rzyczę wszystkiego dobrego wszystkim budującym. Pozdrawiam.
    http://moj.extradom.pl/Galeria/Galeria.aspx

  12. #232

  13. #233
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar Anett*
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    świętokrzyskie
    Posty
    71
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Witaj LUK Super wygląda Twój dom, Serdeczne gratulacje

    U nas na razie robi się dach, a dokładnie więźba.
    Pozdrawiam,

  14. #234

    Domyślnie

    Witaj luk99. Piękny kolor elewacji. Dom prezentuje się fantastycznie. Czy mogę zapytać jak nazywa się ten kolorek? Pozdrawiam i gratuluję.

  15. #235

    Domyślnie

    L092
    Weber silikonowo-silikatowy - jakoś tak

  16. #236

    Domyślnie

    Dzięki piękne! pozdrawiam

  17. #237

    Domyślnie

    Luk99 super domek wygląda i piesek jaki już duży
    My narazie kończymy salon, jak będzie cokolwiek widać to coś powklejam, od poniedziałku ruszają z łazienkami i malowaniem...
    Pieska niestety dopiero na wiosnę bierzemy
    Pozdrawiam całą grupkę HG-C3
    K.

  18. #238

    Domyślnie

    Zastanawiam sie czy wy tez macie problem z ustawieniem wszystkiego w salonie??niestety slup w salonie zrobilem zgodnie z projektem wiec przejscie tam ma zaledwie 90cm szerokosci, co za tym idzie to jezeli tv mialby stanac na scianie przy schodach to tam wogole nie bedzie przejscia. jezeli tv umiesci sie na scianie przeciwnej to kanapa stanie w polowie salonu i bedzie strasznie ciasno, zostaje jeszcze sciana miedzy wejsciem na taras a oknem, wtedy kanapa stalaby zaraz za czxescia jadalna( przy oknie) i w sumie bylby widok na tv i kominek. podzielcie sie swoimi pomyslami. pozdrawiam

  19. #239

    Domyślnie

    U mnie wygląda to tak wg. mnie najlepsze z możliwych ustawień


  20. #240

    Domyślnie

    Tak Luk, ale Ty zrezygnowales ze slupa, ja niestety o tym zapomniales . jak mam tam slup to nie ma miejsca na szafke i tv w tym miejscu.

Strona 12 z 26

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony