dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 5 z 26
Pokaż wyniki od 81 do 100 z 520
  1. #81
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ketrab1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie Hg-c3g


    parter
    Takie mniej więcej zmiany chciałbym zastosować u siebie ale proszę o krytyczne uwagi.
    Pozdrawiam

  2. #82
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ketrab1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie HG-c3g

    poddasze

  3. #83
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    majsterpiterek

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    Kaniów
    Kod pocztowy
    43-512
    Posty
    12

    Domyślnie

    tak wyglądają póki co moje fundamenty




    [/img]

  4. #84
    SYMPATYK FORUM (min. 10)
    majsterpiterek

    Zarejestrowany
    Dec 2008
    Skąd
    Kaniów
    Kod pocztowy
    43-512
    Posty
    12

    Domyślnie

    buduje systemem gospodarczym - póki co fundamenty + stal na cały dom wyniosły ok 22000

  5. #85

    Domyślnie

    Cytat Napisał majsterpiterek
    buduje systemem gospodarczym - póki co fundamenty + stal na cały dom wyniosły ok 22000
    Bardzo ładne fundamenty Pamiętam jak się ciągnął ten etap - myślałam, że już nigdy nie pójdzie do góry Więc życzę szybkiego "w górę".
    Fajna okolica

    pozdrawiam
    K.

  6. #86

    Domyślnie Re: Hg-c3g

    Cytat Napisał ketrab1

    parter
    Takie mniej więcej zmiany chciałbym zastosować u siebie ale proszę o krytyczne uwagi.
    Pozdrawiam

    Zamieść fotki na jakimś innym serwerze bo z rapidshare ciężko u mnie co kolwiek sciągnąc

  7. #87
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ketrab1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie Parter

    poddasze tak chciałem zrobić.


  8. #88
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ketrab1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie Parter



    a tutaj parter

  9. #89
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ketrab1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie HG-C3G

    Co sądzicie o takich zmianach? Luk99 czy obniżałeś wysokość parteru w części mieszkalnej? według mnie powinno być tam 270cm tak jak w części garazowej.
    Pozdrawiam

  10. #90

    Domyślnie

    U mnie jest chyba 2,7-2,9 mieszkalna , a 2,9 garaż (nie pamiętam dokładnie).
    Z tego względu że :

    - strop nad garażem i salonem jest grubszy niż w innych pomieszczeniach
    - grubość styropianu pod wylewka w garażu jest chyba mniejsza

    Wg. projektu w garażu jest chyba trochę niżej chudziak (ale u mnie wylano wszędzie równo) a i tak jest wszystko dobrze.

    Sorry ale wszystko pisze z pamięci , bo nie mam przed sobą dokumentacji.

  11. #91

    Domyślnie

    Na pierwszy rzut oka projekt wygląda całkiem całkiem teraz łatwiej jest sobie go wyobrazić

  12. #92

    Domyślnie

    Witam u mnie przerwa, wiec przegladam projekt i zaczynam sie martwic ze obie lazienki sa ciut za male, wiem ze lazienka na dole to raczej jej imitacja, ale czy zmiesci sie tam kabina prysznicowa??? jest jakas mozliwosc na powiekszenie lazienki na gorze??myslalem nawet o przeniesieniu jej do garderoby. te skosy strasznie ja pomniejszaja. moze sie myle, jak to wyglada w juz wybudowanym budynku??

  13. #93
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ketrab1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał wuuju
    Witam u mnie przerwa, wiec przegladam projekt i zaczynam sie martwic ze obie lazienki sa ciut za male, wiem ze lazienka na dole to raczej jej imitacja, ale czy zmiesci sie tam kabina prysznicowa??? jest jakas mozliwosc na powiekszenie lazienki na gorze??myslalem nawet o przeniesieniu jej do garderoby. te skosy strasznie ja pomniejszaja. moze sie myle, jak to wyglada w juz wybudowanym budynku??
    Witam ja mam zamiar podnieś ściankę kolankową do około 130 cm. Automatycznie będzie tam troszke więcej miejsca.
    Pozdrawiam

  14. #94

    Domyślnie

    Tez mam zamiar scianke kolankowa, mam nadzieje ze to tez w jakis sposob wplynie na wielkosc lazienki.

  15. #95

  16. #96

    Domyślnie

    Cytat Napisał wuuju
    Witam u mnie przerwa, wiec przegladam projekt i zaczynam sie martwic ze obie lazienki sa ciut za male, wiem ze lazienka na dole to raczej jej imitacja, ale czy zmiesci sie tam kabina prysznicowa??? jest jakas mozliwosc na powiekszenie lazienki na gorze??myslalem nawet o przeniesieniu jej do garderoby. te skosy strasznie ja pomniejszaja. moze sie myle, jak to wyglada w juz wybudowanym budynku??
    Na parterze nie mam kabiny , na poddaszu odrazu przy drzwiach po lewej stronie, obok geberit natomiast wanna jak na projekcie oraz umywalka odrazu po prawej przy drzwiach. Jeżeli chodzi o powiekszanie łazienki u mnie nie było problemu bo az tyle pokoi mi nie potrzebne :0

    Przez kabine jak juz wczeszniej mowilem musialem zmiejszych izolacje w łazience tj. 15 cm wełny miedzy krokwiami tylko.

  17. #97

    Domyślnie

    Tak wygląda u mnie ścianka kolankowa 3x poroterm + belka wylewana

  18. #98
    SYMPATYK FORUM (min. 10) Avatar ketrab1
    Zarejestrowany
    Jan 2009
    Posty
    38
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    9

    Domyślnie HG-C3G

    Luk99 moje gratulacje z osiągniętej realizacji i podziękowania za wszystkie umieszczone zdjęcia, które tylko mobilizują nas którzy dopiero zaczynają przygodę z budową. Czekamy na dalsze fotki. Pozdrowienia

  19. #99

    Domyślnie

    No to wczoraj zamontowano szambo

    "Rolbud" Zygmunt Kaca

    Piaseczno, ul. 3, tel. 0790459188

    Dostawa przez pół Polski oraz montaż w wykopie

  20. #100
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    wozniaki

    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Posty
    9

    Domyślnie rynny

    Witam
    my też zaczęliśmy budowę HG-C3G i przy zamawianiu dachu pojawiło się pytanie. Jak rozwiązaliście spust wody z rynny nad wejściem ? U mnie w projekcie jest rynna, ale nie ma spustu, który by zresztą paskudnie wyglądał przy wejściu.
    pozdrawiam

Strona 5 z 26

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony