dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 1 z 3
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 54
  1. #1
    MURATOR-KA
    Guest
    MURATOR-KA

    Domyślnie TO WRĘCZ ŻAŁOSNE.....

    ODWIEDZIŁAM TĄ STRONE Z MYŚLĄ IŻ OTRZYMAM FACHOWE TECHNICZNE PORADY NA NURTUJĄCE MNIE PROBLEMY W BUDOWNICTWIE. TYMCZASEM PO PONAD ROCZNYCH ZAPYTANIACH SPOTKAŁAM SIĘ JEDYNIE Z USZCZYPLIWOŚCIĄ I NIEDORZECZNYMI KOMENTARZAMI MĘŻCZYZN KTÓRZY ZAPEWNE W PRAKTYCE NIEODRÓŻNIAJĄ ... ALE NIE BĘDĘ NIE ODGRYZAĆ..TO NIE W MOIM STYLU.

  2. #2
    Guest

    Domyślnie

    Warto czasami najpierw popatrzeć na siebie... Jeśli nie docierają do Ciebie rady i uwagi ludzi z Forum, to masz rację - to nie miejsce dla Ciebie.

  3. #3

    Domyślnie

    po prostu nie krzycz, zmien czcionke itp....

  4. #4

    Domyślnie

    może wpierw przeczytasz odpowiedź na swój post "pomocy!!! odpływ za wysoko". czy ten adres ci nie wystarczy? trochę samodzielności i samokrytyki.
    bajzi
    "budowaliśmy, budowaliśmy, aż wybudowaliśmy" - kiwaczek- dziwaczek

  5. #5

    Domyślnie Re: TO WRĘCZ ŻAŁOSNE.....

    Cytat Napisał MURATOR-KA
    ODWIEDZIŁAM TĄ STRONE Z MYŚLĄ IŻ OTRZYMAM FACHOWE TECHNICZNE PORADY NA NURTUJĄCE MNIE PROBLEMY W BUDOWNICTWIE. TYMCZASEM PO PONAD ROCZNYCH ZAPYTANIACH SPOTKAŁAM SIĘ JEDYNIE Z USZCZYPLIWOŚCIĄ I NIEDORZECZNYMI KOMENTARZAMI MĘŻCZYZN KTÓRZY ZAPEWNE W PRAKTYCE NIEODRÓŻNIAJĄ ... ALE NIE BĘDĘ NIE ODGRYZAĆ..TO NIE W MOIM STYLU.
    chcesz porady porady ....? MURATOR - KO

    - To ... przerzuc ten temat do psychologa dyżurnego ...

    paj^ jak się wabi Twoj pies ? faaaaaaaajnyy !!!




    pozdro

    sku ...

  6. #6
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie Re: TO WRĘCZ ŻAŁOSNE.....

    Moja droga zamiast się burmuszyć i obrażać posłuchaj innych co mają do powiedzenia OK ?

    - przede wszystkim musisz wiedzieć, że to forum nie jest miejscem w któym mają OBOWIĄZEK odpowiadać na pytania fachowcy bo takich tutaj nie ma. Forum służy do wymiany doświadczeń pomiędzy zwykłymi ludźmi, którzy się budują lub maja taki zamiar. Tak więc możesz jedynie POPROSIĆ o pomoc w rozwiązaniu twojego problemu a nie tego żądać.
    - wypadałoby zapoznać sie również z zasadami obowiązującymi na tym forum (na innych forach zresztą także), czyli nie smiecić i nie zakładać niepotrzebnych tematów, nie krzyczeć (caps lock off), przejrzeć wcześniejsze tematy w któych na 99% znajdziesz odpowiedź na swoje pytanie.
    - i na koniec jeżeli już chcesz uzyskać pomoc, to pisz na Boga konkretniej, nikt nie jest jasnowidzem i nie wie dokładnie co Ciebie boli, więcej konkretów.

    koniec kazania....

  7. #7

    Domyślnie

    Znalazłam tu odpowiedz na każdy nurtujący mnie problem.
    Pozdrawiam.

  8. #8

    Domyślnie Re: TO WRĘCZ ŻAŁOSNE.....

    Szkoda gadać jeśli ktoś wciąż za przeproszeniem "drze japę" pisząc z wciśniętym caps lockiem, to nie się co dziwić, że spotyka się z uszczypliwością.
    Jeśli pamiętasz jeszcze fizykę to prosta zasada akcji i reakcji.
    Pozdrawiam
    Leszek

  9. #9
    ELITA FORUM (min. 1000)
    pik33

    Zarejestrowany
    Sep 2002
    Posty
    1.389
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    26

    Domyślnie

    Pani Muratorko,

    na wszystkich forach dyskusyjnych na których bywałem, obowiązują dość podobne zasady:

    1. Zarejestruj się. Osoby zarejestrowane są traktowane bardziej poważnie niż przelotni goście.

    2. nie PISZ Z CAPS LOCKIEM WCIŚNIĘTYM tak jak tu. Przyjęło się w necie, że w ten sposób wyraża się KRZYK!!!. Poza tym tak napisany tekst jest wyjątkowo nieczytelny.

    3. Użyj wyszukiwarki lub przejrzyj dwie, trzy pierwsze strony forum i poszukaj tematu podobnego do tego, który chcesz rozpocząć. Jeśli jest, może znajdziesz tam odpowiedź.

    4. Jeśli już zaczyna się nowy temat, powinien być on tak sformułowany, żeby od razu było wiadomo, o co chodzi. Na przykład: "Jak otynkować ścianę", zamiast "Ludzie, pomóżcie".

    5. Lepiej napisać: "Uważam że rozwiązanie pana X jest błędne, bo...", niż "pan X jest głupi"

    Gwarantuję że przestrzegając tych zasad, w większości przypadków otrzymasz jeśli nie odpowiedź, to przynajmniej przegląd poglądów na wybrany przez ciebie temat. Ja póki podejmę jakąś decyzję budowlaną, zawsze wrzucam tu pytanie - potem dopiero "biorę za łeb" kierownika budowy i innych "realowych" fachowców.

  10. #10
    Guest

    Domyślnie Re: TO WRĘCZ ŻAŁOSNE.....

    Cytat Napisał dobrzykowice


    - przede wszystkim musisz wiedzieć, że to forum nie jest miejscem w któym mają OBOWIĄZEK odpowiadać na pytania fachowcy bo takich tutaj nie ma. Forum służy do wymiany doświadczeń pomiędzy zwykłymi ludźmi, którzy się budują lub maja taki zamiar.

    Dobrzykowice, myślę, że w tym jednym względzie się mylisz. Na forum jest wielu fachowców ale niestety nie przedstawiają się jako osoby z branży. Wystarczy wejść na forum "Lista Płac Wykonawców" aby przekonać się ile jest porad i uzasadnień dlaczego my szarzy inwestorzy powinniśmy płacić 3-4 razy więcej niż płacimy za usługi budowlane. Nie przedstawiam się bo już kilka razy zostałem zbesztany i wyśmiany przez fachowców. Przykre.

  11. #11

    Domyślnie Re: TO WRĘCZ ŻAŁOSNE.....

    Włos z głowy nikomu nie spadnie jak będzie zbesztany i wyśmiany przez fachowców, bo ci fachowcy nie zawsze mają rację. A samemu wygląda się o wiele miarodajniej.
    Z drugiej strony nie oszukujmy się, to że się zalogujesz nie znaczy, że nie jesteś w dalszym ciągu anonimowy (może tylko w mniejszym stopniu).

  12. #12
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Myslę, że jezeli szukasz fachowych, technicznych, konkretnych i jednoznacznych odpowiedzi to nie w tym miejscu szukasz!
    Sądze , ze forum ma w zalozeniu sluzyc wymianie mysli i doswiadczen osób budujacych, a więc głównie laików, a decyzja zawsze nalezy do ciebie! Nie oczekuj od osób ktore nie znaja szczegołów twojej inwestycji, ze wezmą na siebie ciężar decyzyjny!
    Z moich obserwacji wątków na forum wynika, ze mozna tu znalezc sporo wartosciowych uwag, wskazówek, ale jest tez sporo chłamu i czysto teoretycznych rozwazan, które prowadza w slepe uliczki, poprostu trzeba to sobie przefiltrowac...
    Ton twojej wypowiedzi i jej ekspresja sa niestety histeryczne i nie do przyjęcia, spotkałam się też w innych watkach ze zamiast walki na argumenty wyzywa sie ludzi od kretynow itd, albo "bywalcy forum" wpadaja w ton mentorski, jedynie słusznych racji itd, i te rzeczy, na czele z twoim postem, bardzo mi się nie podobają
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  13. #13
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    Słuchajcie, własnie taki pies jak na zdjęciu zginął mi w lesie w ostatni wtorek, wabi sie Tina, miejsce-las za Zgierzem, okolice letnisk:Rosanów, Ciosnów, Dzierżązna...
    cały czas jej szukamy...
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  14. #14

    Domyślnie

    no i ja się czegoś nauczyłam, nie wiedziałam, że caps lock-iem się krzyczy

    ale już wiem

  15. #15

    Domyślnie Re: TO WRĘCZ ŻAŁOSNE.....

    moja sunia wabi sie Kora,
    nikomu nie ukradlem Honorato pies jest z nami od poltora roku, kupilem ja za pol litra miodowki, ktora wypil przed poludniem moj tesc
    w Nowy Rok, nie miala nawet budy, byla w ciazy, miala wszystkie choroby swiata, codziennie do weterynarza przez 4 tygodnie, itp.... codziennie mialem swieczki w oczach jak na nia chora patrzylem ...........
    a teraz to jest szczesliwy piesek, tak mi sie wydaje , ze nie wspomne o wlascicielach

  16. #16
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    paj nie mowie ze ukradles mi psa na Boga (???), tylko ze moja wyglada prawie tak samo!
    i tez byla znaleziona rok temu na wielkanoc chuda jak szczur, przy stacji benzynowej po ciazy -z cycuchami do ziemi,
    tym bardziej jest nam przykro ze teraz zgineła i rozpaczliwie jej szukamy...
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  17. #17
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!
    dobrzykowice

    Zarejestrowany
    May 2002
    Posty
    2.955

    Domyślnie Re: TO WRĘCZ ŻAŁOSNE.....

    Cytat Napisał Anonymous
    Dobrzykowice, myślę, że w tym jednym względzie się mylisz. Na forum jest wielu fachowców ale niestety nie przedstawiają się jako osoby z branży. Wystarczy wejść na forum "Lista Płac Wykonawców" aby przekonać się ile jest porad i uzasadnień dlaczego my szarzy inwestorzy powinniśmy płacić 3-4 razy więcej niż płacimy za usługi budowlane. Nie przedstawiam się bo już kilka razy zostałem zbesztany i wyśmiany przez fachowców. Przykre.
    Masz rację, też o tym pomyslałem ale post już poszedł w eter
    Jedno jest pewne , forum słuzy do wymiany informacji i zdań pomiędzy ludźmi mającymi podobne zainteresowania i problemy, inaczej mówiąc jest to swego rodzaju kółko wzajemnej pomocy. To że wypowiadają sie tutaj osoby z branzy to jest juz inna sprawa. Pytanie czy to dobrze czy źle - to juz temat na inny wątek
    Co do Twojej anonimowości to nie rozumiem czemu sie ukrywasz, jeżeli tylko masz rację którą mozesz podeprzeć jakimiś argumentami to nie szczyp sie tylko wal miedzy oczy. Nie pozwalaj się z byle powodu besztać

  18. #18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Honorata
    Myslę, że jezeli szukasz fachowych, technicznych, konkretnych i jednoznacznych odpowiedzi to nie w tym miejscu szukasz!
    Ton twojej wypowiedzi i jej ekspresja sa niestety histeryczne i nie do przyjęcia, spotkałam się też w innych watkach ze zamiast walki na argumenty wyzywa sie ludzi od kretynow itd, albo "bywalcy forum" wpadaja w ton mentorski, jedynie słusznych racji itd, i te rzeczy, na czele z twoim postem, bardzo mi się nie podobają
    Honorata
    pompki do wody sa w sklepie - trzeba tylko dołożyć pare złotych i przerobić srednice z wodnych na grubsze kanalizacyjne ... ale wymaganie aby podpowiedziec jak zrobić aby kupić pompke wodną i założyć jako kanalizacyjną i n i c nie dołożyć ....
    (bo pytanie zmierza do tego .... )
    należy do abstrakcji ...
    chyba, że zamierza się wrzucać obierki ... i chodzi o
    m i e l e n i e .. ., wtedy trzeba kupić śrutownik ....



    Cytat Napisał [b
    paj^[/b]]moja sunia wabi sie Kora,
    kupilem ja za pol litra miodowki, ktora wypil przed poludniem moj tesc
    .....byla w ciazy, miala wszystkie choroby swiata, codziennie do weterynarza przez 4 tygodnie, itp.... codziennie mialem swieczki w oczach jak na nia chora patrzylem ...........
    a teraz to jest szczesliwy piesek, tak mi sie wydaje , ze nie wspomne o wlascicielach

    paj^ serdeczne pozdrówka - dla Ciebie i Kory

    czuje co przeszedłeś .... - mój miał nosowke ...a te świeczki w oczach ... zdaje sie ... mielismy obaj ,

    masz moją dozgonną sympatie

    pozdro

    sku ...

  19. #19
    Guest

    Domyślnie

    skunks,a dlaczego twój pies miał nosówke?Nie dbasz o pieska,trzeba było zaszczepić przeciwko nosówce.Jak się trzyma zwierzę to powinno się dbać o jego zdrowie.

  20. #20
    ELITA FORUM (min. 1000) ZŁOTOUSTY Avatar mieczotronix
    Zarejestrowany
    Apr 2003
    Posty
    2.203
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    29

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anonymous
    skunks,a dlaczego twój pies miał nosówke?Nie dbasz o pieska,trzeba było zaszczepić przeciwko nosówce.Jak się trzyma zwierzę to powinno się dbać o jego zdrowie.
    jakby nie dbał, to by go łopatą "bez łeb" walnął, a nie leczył

    hau hau hau! wrrr!

Strona 1 z 3

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony