dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    Blake

    Zarejestrowany
    May 2008
    Posty
    3

    Domyślnie

    p
    Ostatnio edytowane przez Blake ; 30-07-2012 o 14:31

  2. #2
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJPOŻYTECZNIEJSZY FORUMOWICZ od ZAWSZEFORUMOWICZ WIELKI SERCEM
    retrofood

    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Posty
    17.508

    Domyślnie Re: POZBYCIE SIĘ PNIAKÓW

    Cytat Napisał Blake
    Witam Wszystkich,
    kupiłem działkę, było na niej dużo drzew (przeważnie średnie brzózki). Ściąłem to co mi przeszkadzało i teraz pozostały same pnaiki. Pomóżcie mi jak najlepiej się ich pozbyć.
    Myślałem o przycięciu ich przy samej ziemi, nawierceniu otworów i wlaniu preparat Randaup. Na całość muszę nawieźć ziemi, by wyrównać trochę działkę. Co Wy na to?
    A co ci da randaup? tyle, że brak odrostów. Ale do tego wystarczy posmarować pień bez wierceń.
    najlepiej traktor, trochę podkopać i powyciągać toto z ziemi.
    jeśli możesz, to oczywiście mozna nawieść ziemi i wyrównać, ale pamietaj ze przez 10 - 15 lat z kopaniem w tej ziemi będziesz miał kłopoty, bo zawsze natrafisz na jakiś korzeń.
    Wypijmy zatem, wypijmy do dna
    Za pokręconą nić DNA



    Tu była reklama...

  3. #3

    Domyślnie Re: POZBYCIE SIĘ PNIAKÓW

    najlepiej traktor, trochę podkopać i powyciągać toto z ziemi.
    nie ma lepszego sposobu

  4. #4
    REKORDZISTA FORUM (10 tysięcy postów!) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!!FORUMOWA DOBRA DUSZA I POMOCNA DŁOŃFORUMOWICZ WIELKI SERCEM Avatar EZS
    Zarejestrowany
    Nov 2005
    Skąd
    Łódź-Bałuty
    Posty
    14.190
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    157

    Domyślnie

    acha, ja mam powyciągane i co? Ani spalić, ani przepiłować. Sterczą takie kloce twarde jak beton. Jak siedziały w ziemi, chociaż nie zajmowały miejsca. I nikt ich nie chce

  5. #5

    Domyślnie

    Obetnij jaknajniżej obsyp saletrą azotową i przysyp ziemią. Po 2-3 latach w tych miejscach będziesz miał dziury po korzeniach

  6. #6

    Domyślnie

    hmm nigdy nie miałam takiego kłopotu ale możesz spróbować podpytać na http://www.leroymerlin.pl/mpng2-fron...7&renderall=on ja tam znalazłam odp na temat moich drzewek których mam mnóstwo w sadku na działce.

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony