dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: MOC KOMINKA ?

  1. #1

    Domyślnie MOC KOMINKA ?

    Przymierzam się do zakupu kominka, ale w tej kwestji jestem kompletnym dyletantem, podobno kominki mają różne moce podawane w kW, moje pytanie jest takie jakiej mocy powinnem kupic kominek przy założeniu, że chciałbym ogrzewac salon 35m2 plus trochę jeszcze dogrzac jadalnie i korytarz ?

  2. #2

    Domyślnie

    ja będę miała 14 kw na ok. 130 m2, ale w zasadzie mniej nieco.

  3. #3
    ELITA FORUM (min. 1000)
    Honorata

    Zarejestrowany
    Jul 2003
    Posty
    1.407
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    6

    Domyślnie

    poszukaj na forum, bylo juz duzo watkow o kominkach, na taka mała przestrzen (musisz tez znac kubature) powinno wystarczyc 4-5 kw, moze wybierzesz koze?
    jest tansza, nie musisz jej obudowac, łatwiejsza w montazu...
    GG 6977024
    Mieszkamy u siebie w Dobrej od grudnia 2005 -jest suuuper, ale nie mam netu!http://tickers.baby-gaga.com/t/squsq...y+child+is.png

  4. #4
    Lobo
    Guest
    Lobo

    Domyślnie

    Mniejszą moc posiadaja nowe modele Spartherm [dawniej Olsberg] ok.7kW to całkowicie wystarczajace na małe powierzchnie. Maja teójstroną kurtyne powietrzną i bardz ciekawe szyby. Cena jest bardzo dobra... polecam.

  5. #5
    Pracownia zduńska - ponad 30 lat doświadczenia. Hurtownia kominków i materiałów zduńskich Budujemy: piece, kominki i kuchnie kaflowe. Sprzedajemy hurtowo i detalicznie : wkłady kominkowe, kafle, piecyki wolnostojące , materiały zduńskie i kominy systemowe www.kafle-kominki.pl Żabia Wola k. Warszawy

    Domyślnie

    Spartherm to dobra rada te nowe Ambiente sa najodpowiedniejsze do Twoich potrzeb. Mniejsza moc wynika z zapotrzebowania na "małe " wkłady do budynków energooszczednych. Te małe moce są z wkładów o wielkich szybach , bez obaw to naprawde ładne wkłady.
    Darek B

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony