dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4
  1. #1

    Domyślnie Trawnik jak lądowisko kosmitów :)

    Witam, mam troszkę nietypowy problem. mam nadzieję, że ktoś z was podsunie mi pomysł na jego rozwiązanie. Ale od początku; aby wspomóc moja marna trawkę (ok 800m2) rozsiałam w kwietniu nawóz - i tu problem, rozsiałam go ręcznie podczas dużego wiatru. Rezultat: wiatr nawiał nawóz i w wielu miejscach zrobiły się jego złogi. Wszystko by było ok, ale w miejscach gdzie nawozu było więcej trawa jest ciemno zielona i większa dwukrotnie od pozostałej. Widok: trawnik moro lun jak kto woli lądowisko ufo. Śmiech na sali, nie da się na to patrzeć. Trawę już dwukrotnie kosiłam i nic, 2 dni wzrokowo lepiej, ale potem...... Czy macie jakiś pomysł jak "okiełznać" kosmitów
    pozdrawiam

  2. #2
    OLIMP FORUM - oświecona góra rankingu...
    Trociu

    Zarejestrowany
    Oct 2007
    Posty
    7.907

    Domyślnie

    Może dosypać nawozu w miejsca, gdzie nie trafił za pierwszym razem

  3. #3

    Domyślnie

    Zależy jaki nawóz użyłeś.Jak Substral to jego się używa co 100dni,nie powinno się nawozić częściej bo się przenawozi
    Najprościej rozsypać nawóz tam gdzie jest mniej zielono.
    Jeśli to był nawóz szybko działający np. Florovit firmy IncoVeritas to można go nawozić co 3tygodnie-miesiąc.
    Poczekaj więc do "terminu" i nawieź ponownie.Powinno być o.k.

  4. #4

    Domyślnie

    Dzięki, spróbuję tak zrobić. A jak nie pomoże to zaproszę sąsiada traktorek i jego piękny pług...... Może wtedy trawa się wystraszy i bedzie współpracowała. Dzięki

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony