dostępne w wersji mobilnej muratordom.pl na Facebooku muratordom.pl na Google+
Strona 2 z 8
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 157
  1. #21
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    yaromir

    Zarejestrowany
    Feb 2005
    Posty
    4

    Domyślnie

    Mam ten model i nie narzekam.
    Ładna, cicha, narazie działa
    Pozdrawiam
    yaro

  2. #22

    Domyślnie

    Cytat Napisał patunia
    Zastanawiam się nad zakupem płyty ceramicznej gorenje z dwoma palnikami gazowymi (model GCS 62 C). Czy ktoś taką ma? Bardzo proszę o opinie- chodzi mi nie tylko niezawodność, ale także utrzymanie czystości.
    Jeśli chodzi o piekarnik, rozważam dwa modele: B 3360 E i U3360. Może ktoś z was posiada któryś z nich?

    http://www.agdrtv.com/gazowe_zabudow...e_gcs_62_c.php

    Płyta wygląda nieźle. Wydaje się też łatwa w utrzymaniu czystości (wokół palników gazowych nie ma żadnych wywijasów, wgłębień, itd). Cena chyba nie najgorsza.
    Czy ktoś to użytkuje?

  3. #23

    Domyślnie

    Cytat Napisał echo
    Cytat Napisał patunia
    Zastanawiam się nad zakupem płyty ceramicznej gorenje z dwoma palnikami gazowymi (model GCS 62 C). Czy ktoś taką ma? Bardzo proszę o opinie- chodzi mi nie tylko niezawodność, ale także utrzymanie czystości.
    Jeśli chodzi o piekarnik, rozważam dwa modele: B 3360 E i U3360. Może ktoś z was posiada któryś z nich?

    http://www.agdrtv.com/gazowe_zabudow...e_gcs_62_c.php

    Płyta wygląda nieźle. Wydaje się też łatwa w utrzymaniu czystości (wokół palników gazowych nie ma żadnych wywijasów, wgłębień, itd). Cena chyba nie najgorsza.
    Czy ktoś to użytkuje?
    Co sądzicie nt serwisu firmy Gorenje?
    Nigdy nie mieliśmy sprzętu tej firmy, a powszechnie sprzęt jest zachwalany.

  4. #24

    Domyślnie

    Widocznie nic sięnie psuje, bo narazie z serwisu prawie nikt nie korzystał
    Od stycznia 2005 na swoim

    altana z grillem = moje dzieło

  5. #25

    Domyślnie

    Od czterech lat mamy płytę i piekarnik Gorenje i nic złego się nie działo (puk, puk w niemalowane ), więc nie wiemy nic na temat serwisu (i niech tak zostanie....)
    Maria

  6. #26
    WITAJ, tu znajdziesz opowiedzi na swoje pytania
    1danek

    Zarejestrowany
    Mar 2005
    Posty
    6

    Domyślnie Jaka lodówka - może Gorenje?

    Potrzebuję pomocy w kwesti wyboru lodówki, zastanawiam sie nad marką Gorenje ale nic niewiem na temat tej marki, może polecalibyście inny produkt, sprawdzony, niezawodny z nowościami technologicznymi? Dzięki

  7. #27

    Domyślnie

    Mam lodówkę tej firmy 2 lata. Już trochę mniej mi się podoba, bo strasznie nietrwałe ma plastiki w środku - np. półka na napoje popękała. Zwróć uwagę na szuflady zamrażalnika. W mojej wersji są to koszyki metalowe z doczepionym plastikowym frontem. Niestaty już odpadły - urwane przy szarpnięciu (było dużo mrożonek i się zblokowało.

  8. #28
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    1danek WITAJ, nim zapytasz, poszukaj odpowiedzi, czyli użyj funkcji "szukaj" było sporo o Gorenje
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  9. #29

    Domyślnie

    my wybralismy LG.
    Zamówiliśmy model GR459 QLQA jak sie sprawuje powiem za ok. 2 m-ce

  10. #30

    Domyślnie

    Mam lodówkę - i pomimo ogólnego zadowolenia (ładna linia, pomysłowe półki na napoje w środku, duża pojemność wewnątrz w stosunku do wymiarów zewnętrznych) faktycznie pod wieczór wyje jak silnik odrzutowy.
    Nie cały czas oczywiście, to jest kwestia paru minut jak już powyje, to przestaje
    Wentylację ma zapewnioną b. dobrą, stoi sobie nawet w odległości ok 15 cm od mebli i ścian, więc myślę, że po prostu "ten typ tak ma"

    Ale i tak ją lubię.
    Mateusz, Emilka, Lukasz i Agnieszka

  11. #31

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukins
    No ale trudno - są w życiu większe nieszczęścia (np. głupia żona).
    :hahaha:

    Dzięki.
    Nie kupię
    Kacha

  12. #32

    Domyślnie

    w modelu do zabudowy- sprawdź czy są listwy do montażu obudowy, u mnie nie było i trzeba było się za tym nachodzić, bo w serwisie ciężko było zdobyć części- czekaliśmy dłuuugo- bo ponoć w firmie były jakieś reorganizacje, więc może to był tylko taki echowy czas, nieminiej części sprawdź. Tak po za tym jest ok. Ja mam plastikowe pojemniki w zamrażarce zamiast koszy- są O.K., podobaja mi się wygodne uchwyty po bokach. Półki są szklane- mi sie to podoba, ale są zwolennicy kratek z drutu- rzecz gustu

  13. #33

    Domyślnie

    Piszcie, piszcie nt Gorenje (sprzęt i serwis)

  14. #34

    Domyślnie

    Cytat Napisał echo
    Cytat Napisał patunia
    Zastanawiam się nad zakupem płyty ceramicznej gorenje z dwoma palnikami gazowymi (model GCS 62 C). Czy ktoś taką ma? Bardzo proszę o opinie- chodzi mi nie tylko niezawodność, ale także utrzymanie czystości.
    Jeśli chodzi o piekarnik, rozważam dwa modele: B 3360 E i U3360. Może ktoś z was posiada któryś z nich?

    http://www.agdrtv.com/gazowe_zabudow...e_gcs_62_c.php

    Płyta wygląda nieźle. Wydaje się też łatwa w utrzymaniu czystości (wokół palników gazowych nie ma żadnych wywijasów, wgłębień, itd). Cena chyba nie najgorsza.
    Czy ktoś to użytkuje?
    Ta płyta coraz bardziej mi się podoba
    Czy ktoś ją użytkuje????????

  15. #35
    Lider FORUM (min. 2800) NAJLEPSZY DORADCA NA TYM FORUM!!! Avatar mdzalewscy
    Zarejestrowany
    Mar 2004
    Posty
    3.406
    Wpisy w Dziennikach Budowy
    8

    Domyślnie

    Cytat Napisał echo
    Piszcie, piszcie nt Gorenje (sprzęt i serwis)
    "zmywarki są słabe" dzisjejsza informacja od przedstawiciela firmy Gorenje, pozytywy o reszcie (piekarniki, płyty, lodówki)
    zaczynałem od budowy własnego domu przy pomocy forum muratora, kończę na prowadzeniu własnej firmy budującej domy jednorodzinne

  16. #36

    Domyślnie

    Śledzę trochę opinie o zmywarkach i to co zauważyłem:

    Bardzo dobre zmywarki ma Bosch i inne z górnej półki.

    Do d... Amica.

    A jak myje np. Whirlpool lub Electrolux??
    Od stycznia 2005 na swoim

    altana z grillem = moje dzieło

  17. #37

    Domyślnie Do użytkowników płyty ceramicznej Gorenje ECT 620E

    Mianowicie zakupiłem taką płytę w sklepie internetowym, niestety nie mam do niej instrukcji obsługi, sklep i Gorenje milczy. Jeśli ktoś dysponuje taką instrukcją i może podesłać skany, będę wdzięczny.

  18. #38

    Domyślnie

    to dziwne. Lepiej przyjrzyj się skąd ta płyta. O ile wiem firma gorenje sprzedaje płyty dobrze zapakowane i wszelkie instrukcje są przyklejone wenątrz, w specjalnej kopercie. Nie sposób tego zgubić. Tam też jest karta i kupon gwarancyjny który musi Ci przystemplować elektryk podczas instalacji. Obowiam się że jeśli płyta którą kupiłeś nie posiada tych dokumentów to niestety pochodzi z wątpliwego żródła , a takie zakupy w naszym dobrze pojętym wspólnym interesie należy potępiać.
    wyjście to zwrot do sklepu internetowego lub wymiana na pełnowartościowy egzemplarz.

  19. #39

    Domyślnie

    Cytat Napisał Thom35
    to dziwne. Lepiej przyjrzyj się skąd ta płyta. O ile wiem firma gorenje sprzedaje płyty dobrze zapakowane i wszelkie instrukcje są przyklejone wenątrz, w specjalnej kopercie. Nie sposób tego zgubić. Tam też jest karta i kupon gwarancyjny który musi Ci przystemplować elektryk podczas instalacji. Obowiam się że jeśli płyta którą kupiłeś nie posiada tych dokumentów to niestety pochodzi z wątpliwego żródła , a takie zakupy w naszym dobrze pojętym wspólnym interesie należy potępiać.
    wyjście to zwrot do sklepu internetowego lub wymiana na pełnowartościowy egzemplarz.
    Zgadzam się z Tobą, kupno towaru z wątpliwego źródła to zło. Na szczęście nie mam żadnych wątpliwości co do legalnego pochodzenia tej płyty, mam na nią fakturę, kartę gwarancyjną z numerem seryjnym, która tak jak wspomniałeś była dołączona wewnątrz opakowania. Dodam, że kupiłem ją w jednym z większych sklepów internetowych. Wiem, że mam do tego prawo, ale nie chcę zwracać płyty z powodu braku instrukcji w j. Polskim. Dlatego proszę jeśli ktoś dysponuje instrukcją w tym języku, ewentualnie języku Angielskim, będę wdzięczny za udostępnienie. Mogę się zrewanżować taką samą instrukcją w innym bardziej egzotycznym języku, którą dysponuję.
    Mam nadzieję, że rozwiałem Twoje wątpliwości (kopie dokumentów do wglądu)

  20. #40

    Domyślnie GORENJE - wątek zbiorczy o sprzęcie do kuchni. opinie, porady, zdjęcia

    witam

    sorry za nowy temat ale interesuje mnie opinia nt tego piekarnika:
    http://allegro.pl/item358735257_ques..._b2_ora_e.html

    to jest ta tańsza wersja, bez sterowania sensorowego, bo jednak piekarnika używam bardzo rzadko a sensorowy ORA ITO jest okolo 600zl drozszy...

    wiem ze to w miare nowy produkt, ale jesli są jakies opinie to prosze o info.

    dzieki i sorry za nowy wątek ale nie chcialem się wpalać w wątek o piekarnikach Ele i MC.
    pozdrawiam

Strona 2 z 8

Tagi dla tego tematu

Zwiń / Rozwiń Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
  • BB Code jest aktywny(e)
  • Emotikonyaktywny(e)
  • [IMG] kod jest aktywny(e)
  • [VIDEO] code is aktywny(e)
  • HTML kod jest wyłączony